Jump to content


Photo

Online Admins!


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Jucătorii care postează în această reclamație dar nu au legatură cu reclamația, riscă să primească ban.

 

Numele tău pe server: inStinCt._

Numele admin-ului reclamat: sunt mai multi se vad in poza.

Motivul reclamației (abuzul): Nu se ocupa deloc de reporturi.

Dovezi:  

1. Intru pe server vad 4 reports , dau /admins si vad asta

RAnd13Y.png

2. Dau /reports si vad ca sunt 4 reporturi mna..

T5bKIeI.jpg3. Rezolv reporturile

z9018xn.jpg4. Le zic ca daca nu vor sa admineze ca au alt ceva de facut sa dea /afk sau chiar /q ... 

La care PeTruT. imi reaspunde " ete na " ... :))

 

Bine.. zic ca nu le fac reclamatie poate nu au observat poate na mai stiu eu ce... 

Ies de pe server si revin dupa 10 minute. 

Si ce vad? :)))

hK0XeR3.jpgDin nou doua reporturi de care adminii ori au uitat ori nu au fost interesati.

pPoddFO.jpg

Ce sa mai zic ca pe chat se injura si se baga si se scotea :)))...

Alte cuvinte: Daca nu puteti admina dati va rog /afk sau chiar /q ...

PS. Nu faceam reclamatia daca PeTruT. nu imi zcea ca lui nu ii pasa...

Edit: Nu imi sta in caracter sa fac reclamatii chiar deloc. Chiar nu voiam sa ajung aici. Doar ca odata ce PeTruT. a zis ca lui nu ii pasa ca nu stiu ce ca bla bla..

Imi cer scuze fata de ceilalti admini ce au fost prinsi in poza... reclamatia se datoreaza afirmatiilor lui PeTruT. :))


  • 9

#2
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

ce sa faci ma sunt admini lui maxxx =]]

Jucătorii care postează în această reclamație dar nu au legatură cu reclamația, riscă să primească ban.

 

Sunt adminii XSS-ului nu sunt a lui MaxXx si tu nu posta doar sa te afli in treaba.. 

 

Removed!


  • 7

#3
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days
Instinct nu-mi da warn.Acum realizezi ce se intampla si tu?Ceea ce animalele ăstea fac?Bun am luat demoted pe riscul meu si pe forum si pe server , de ce m-am lăsat?Uitr motivele.Staff incapabil(nu tot) , admini de tot rahatul(nu toti) și persoane care au avantaje față de alții care își dau silința + că dau idei și pune fix pe cine nu trebuie.Îți spun ceva?Nu vor fii sancționați :).Așa mi s-a întâmplat și mie uite dovezile.


http://www.xss-serve...-anunturi-cu-q/ - aici a dat ban , pe moment ciuciu.Și trebuia să ia toți demoted.Păcat că n-are cine să se ocupe.
http://www.xss-serve...-admini-online/ - nu dau mute la limbaj , doar mie și a luat doar unul că a încercat să însceneze.
http://www.xss-serve...-ban-99-aiurea/ - aici la fel mi-am luat ban 99+ motiv de tot căcatul că l-am înjurat și ghici?No warn nimic doar lock.Și alte reclamații îmchise.

Favorizăm.Mi s-a luat de toți care au rank dar nufsc nimic cu el.Nu știi să te ocuoi de reclamații choco și te asigur eu că dacă mă pun în locul tău o săptămână dau demotrd la 5 admini minim.Ești prea bună cu niște persoane care habar n-au ce este ăla admin și crede-mă că am fost admin de vreo 20 de ori , enumăr și conturile.

Problema e așa:Toată lumea se ceartă , adminii sunt prea răsfățați și nu le pasă(vorbesc la modul general) , n-am vrut să ajung să mă las din cauza unor tâmpiți dar n-am de ales.Deja se umple foaia.MaxXx și inStinCt sunt singurele persoane cu care te poți înțelege pe aici.Am observat asta.Mi-e milă de ceea ce a ajuns aici.Plm să n-ai habar să dai warn pt limbaj sau adv ? Sau pentru aim?La ce dracu tr ocupi de reclamații?Și cu asta am terminat.
  • 1

#4
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Choco este o persoana foarte capabila.

De ce sa iti zic eu ?

Interesul nostru al staff-ului este de a aduce mai multi utilizatori si membrii pe comunitate , nu sa ii gonim :P

De exemplu eu nu le-am facut lor acum reclamatie strict pentru a lua demoted pot lua toti doar +1 avertisment si atat.. Daar eu am facut asta in ideea ca pe viitor o sa fie mai atenti.

Nu vreau sa ia nimeni demoted. Vreau doar sa ii atentionez ;)

 

Nu stiu daca ai inteles ce vreau sa zic Reason , intr-o scurta idee interesul staff-ului e sa populeze comunitatea nu sa o distruga , daca dam level 0 intr-o saptamana la 20 de admini unde ajungem ? iti zic eu nicaieri. Noi Staff-ul.. sau mna cei care ne implicam cat de cat.. incercam doar sa ii facem mai responsabili ;)

Crezi ca daca eram eu in locul lui Choco dadeam level 0 la jumatate din admini ?! Nu! Incercam sa ii fac sa fie mai atenti si mai implicati si evident mai uniti .

Ceea ce Choco incearca sa faca ;) este acelasi lucru pe care eu l-am precizat mai sus.

 

PS. Nu iti dau removed post. pentru ca mna , asteptai o lamurire la ce ai spus si cred ca ti-am dat-o acum nu stiu daca mai inteles.

 

PS2: Sa nu se mai posteze nimic aici pana nu vine Choco!

 

#Edit: Choco daca ai citit tot ce am scris si cred ca ai citit , ma cunosti bine si stii ca nu le vreau raul acelor admini :P Si cred ca ai inteles si de ce am facut reclamatia.


  • 8

#5
☆ Petruț ☆

☆ Petruț ☆

    O valoare se cunoaste.

  • Posts
    1,249
  • Topics
    80
  • Reputation
    4157
  • Online
    14 days

Eu si cu Banditul eram pe YTB , incarcam un video . Si doar am pus jocul in bara , fara sa scriu /brb .. Asta e ...


  • 0

#6
Tuc

Tuc

    Sall

  • Posts
    1,251
  • Topics
    53
  • Reputation
    948
  • Online
    13 days

Tu nu esti on ? Daca ma uit atent la prima poza , observ ca te plimbi cu masina pe la SF , si nu te ocupi. Printre care si tu esti administrator .Daca intru pe servar as vedea 5 reporturi si multi admini printre care ai putea sa fi si tu on , asa ca nu te mai plange de noi , noi incercam sa facem tot ce putem 


Edited by Tuc, 09 January 2016 - 21:58.

  • -1

#7
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Tu nu esti on ? Daca ma uit atent la prima poza , observ ca te plimbi cu masina pe la SF , si nu te ocupi. Printre care si tu esti administrator .Daca intru pe servar as vedea 5 reporturi si multi admini printre care ai putea sa fi si tu on , asa ca nu te mai plange de noi , noi incercam sa facem tot ce putem .

daca erai muult mai atent vedeai ca eu eram /spec :)) deci verificam un report.


  • 6

#8
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

Bun, deci eram afk pe YouTube sa incarc un videoclip si n-am mai dat /brb / /afk ..

Am facut asta crezand ca ceilalti admini on se vor ocupa..dar se pare ca nu .


  • 3

#9
☆ Petruț ☆

☆ Petruț ☆

    O valoare se cunoaste.

  • Posts
    1,249
  • Topics
    80
  • Reputation
    4157
  • Online
    14 days

Bun, deci eram afk pe YouTube sa incarc un videoclip si n-am mai dat /brb / /afk ..
Am facut asta crezand ca ceilalti admini on se vor ocupa..dar se pare ca nu .

Exact , eram cu bandi pe YouTube
  • 0

#10
Choco.

Choco.

    BBHMM

  • Posts
    1,641
  • Topics
    8
  • Reputation
    5049
  • Online
    3 days

Sincer Nu-mi pasa ce faceati iesiti de pe server daca aveti alte treburi in afara faptului de a va ocupa !!!! MI S-a luat sa va repet la toti de n-ori +1 Warn toti !

 

 

p.s @Reas0n Daca ai avea bunul simt de a te consulta cu mine ai vedea ca ti-as venii cu dovezi mult mai clare ca la cele 2 reclamatii nu eu am dat verdictele asa ca te rog sa te abtii daca esti in necunostinta de cauza :) Nu sunt genul sa fac rau ! In cazula ala eu doar am fost o simpla mesagera ! TE ROG ABTINE-TE PE VIITOR ! Si nu mai te lauda ca ai "PROPUS " n-ai propus nu stii nici jumate din ce se intampla pe aici ! Nu mai incerca sa faci pe victima stim cu totii cat de "dedicat esti tu acestui server"


  • 4




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users