Jump to content


Photo

Reclamatie Admini Online #2(Nu reactioneaza la anunturi cu /q)


  • This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#1
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Jucătorii care postează în această reclamație dar nu au legatură cu reclamația, riscă să primească ban.

 

Numele tău pe server:REAS0N.

Numele admin-ului reclamat:In poza , toti mai putin Choco si Tomy care era afk , vorbea pe FB cu mine + KennyS care era afk si el.

Motivul reclamației (abuzul):

Dovezi:h3yoN2u.png

kDUzxH1.png

Alte cuvinte:Demoted all.

 

 

http://www.xss-serve...nte-de-a-posta/ cititi asta adminilor.

 

 

5. Nu ai voie sa faci glume tampite cu /q sau /quit. Pentru asta vei primii ban 99 zile.


  • 0

#2
Stabby.

Stabby.

    nu s newbie

  • Posts
    1,865
  • Topics
    427
  • Reputation
    2974
  • Online
    66 days

nu am vazut sorry...


  • 0

#3
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

nu am vazut sorry...

http://www.xss-serve...lamatie-stabby/ tu ai demoted =)).


  • 0

#4
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days
Ban log 05/01/2016 at 23:28:49 .LUCHiAN[] has been banned for 99 days by BaNDiTuL_. Reason: glume legate de q
  • 0

#5
Maria

Maria

    Jr. Member

  • Posts
    170
  • Topics
    9
  • Reputation
    261
  • Online
    13 days

Reason cand erai admin, nu faceai nimic, absolut nimic si acum indraznesti sa faci reclamatie la toti, stiind ca singur sa fi fost in locul nostru nu era sa aplici nici o comanda...

Recunosc, am gresit si nu doar eu, dar chiar nu am observat... se mai intampla..


  • 3

#6
Stabby.

Stabby.

    nu s newbie

  • Posts
    1,865
  • Topics
    427
  • Reputation
    2974
  • Online
    66 days

 

nu am vazut sorry...

http://www.xss-serve...lamatie-stabby/ tu ai demoted =)).

 

am vb cu pro,nu am... a venit key-u?


  • 0

#7
☆ Petruț ☆

☆ Petruț ☆

    O valoare se cunoaste.

  • Posts
    1,249
  • Topics
    80
  • Reputation
    4157
  • Online
    14 days
Nu ai văzut ca a dat ban ? Gata , ai pierdut admin , toti trb sa-l piarda ca esti tare tu in tupeu . Nu te uiti la tine ? Du-te tata sa dai cu sapa , nu-i locul tau aici .
  • 3

#8
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Ban log 05/01/2016 at 23:28:49 .LUCHiAN[] has been banned for 99 days by BaNDiTuL_. Reason: glume legate de q

23:28 ? Incredibil , de ce nu pe moment bossule?Sa fii sanctionat ca si restul.

 

23:14 - 23:28 , vezi o diferenta?Eu vad , sunt 14 minute.

 

 

Reason cand erai admin, nu faceai nimic, absolut nimic si acum indraznesti sa faci reclamatie la toti, stiind ca singur sa fi fost in locul nostru nu era sa aplici nici o comanda...

Recunosc, am gresit si nu doar eu, dar chiar nu am observat... se mai intampla..

Cu tine sincer n-am nimic , si de indraznit da indraznesc.Eu am dat 4 banuri bun?Mi-am asumat raspunderea chiar si BLACKLIST de era asta puatea fii si ? Asta a fost.Eu stiu sa-mi ispasesc pedeapsa fata de voi care tineti adminul ala ca ochii din cap dar in unele momente nu faceti nimic cu el.Eram admin da?Ma ocupam?Da.Asa trebuie sa faceti si voi.Sa ai admin e o responsabilitate , de tine nu zic nimic , nu am nimic cu tine si n-am avut vreodata , tu iti faci treaba , tie ti-a scapat bun , dar restul ? Restul sunt niste putori ordinare.Sper sa nu iei fix tu Demoted macar tu dar restul sa ia , merita.In special banditul care rupe sobul si fake astats , ati vazut cate activity points are?Dati-va Explode singuri si vedeti ca se pun la /astats =).Bad Luck , not my fault.


  • 1

#9
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

 

Ban log 05/01/2016 at 23:28:49 .LUCHiAN[] has been banned for 99 days by BaNDiTuL_. Reason: glume legate de q

23:28 ? Incredibil , de ce nu pe moment bossule?Sa fii sanctionat ca si restul.

 

23:14 - 23:28 , vezi o diferenta?Eu vad , sunt 14 minute.

 

 

Reason cand erai admin, nu faceai nimic, absolut nimic si acum indraznesti sa faci reclamatie la toti, stiind ca singur sa fi fost in locul nostru nu era sa aplici nici o comanda...

Recunosc, am gresit si nu doar eu, dar chiar nu am observat... se mai intampla..

Cu tine sincer n-am nimic , si de indraznit da indraznesc.Eu am dat 4 banuri bun?Mi-am asumat raspunderea chiar si BLACKLIST de era asta puatea fii si ? Asta a fost.Eu stiu sa-mi ispasesc pedeapsa fata de voi care tineti adminul ala ca ochii din cap dar in unele momente nu faceti nimic cu el.Eram admin da?Ma ocupam?Da.Asa trebuie sa faceti si voi.Sa ai admin e o responsabilitate , de tine nu zic nimic , nu am nimic cu tine si n-am avut vreodata , tu iti faci treaba , tie ti-a scapat bun , dar restul ? Restul sunt niste putori ordinare.Sper sa nu iei fix tu Demoted macar tu dar restul sa ia , merita.In special banditul care rupe sobul si fake astats , ati vazut cate activity points are?Dati-va Explode singuri si vedeti ca se pun la /astats =).Bad Luck , not my fault.

 

da ce vina am eu ca aseara nu puteai sa dai spec pe mine? Asteapta tu sa vina seek cu filmarea in care faceai gifts cu s0b-ul la /SantaLand inainte de a fii scoasa.


  • 0

#10
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

@ Chiar vreau sa vad ce n-am  facut.


  • 0

#11
☆ Petruț ☆

☆ Petruț ☆

    O valoare se cunoaste.

  • Posts
    1,249
  • Topics
    80
  • Reputation
    4157
  • Online
    14 days
Oke , deci zici ca imi fac trb . Atunci dc ma incluzi si pe mne ?
Ca mai imi scapa cate un mute sau un kick , dar n-a fost niciodata sa nu dau si eu spec , sa ma obisnuiesc si eu cu adminul , ca nu-l am de un an , ci de o saptamana
  • 0

#12
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Oke , deci zici ca imi fac trb . Atunci dc ma incluzi si pe mne ?
Ca mai imi scapa cate un mute sau un kick , dar n-a fost niciodata sa nu dau si eu spec , sa ma obisnuiesc si eu cu adminul , ca nu-l am de un an , ci de o saptamana

Am zis de Maria bai pisica.


  • 0

#13
☆ Petruț ☆

☆ Petruț ☆

    O valoare se cunoaste.

  • Posts
    1,249
  • Topics
    80
  • Reputation
    4157
  • Online
    14 days
Dr Dog , te intreb asa prieteneste , esti noob ? Daca vezi ca imi cac trb cat pot de bine dc apare numele meu in reclamatii ?
  • 2

#14
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

Da, Tomy era afk, http://i.imgur.com/h3yoN2u.png deaia nu ii apare clepsidra aia langa nume .


  • 0

#15
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Da, Tomy era afk, http://i.imgur.com/h3yoN2u.png deaia nu ii apare clepsidra aia langa nume .

Oricum isi ia RCON iar + era pe FB de pe telefon wew + ai uitat ca e bug ? Cateodata nu se vede clepsidra aia btw.


  • 0

#16
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

 

Da, Tomy era afk, http://i.imgur.com/h3yoN2u.png deaia nu ii apare clepsidra aia langa nume .

Oricum isi ia RCON iar + era pe FB de pe telefon wew + ai uitat ca e bug ? Cateodata nu se vede clepsidra aia btw.

 

Daca e bug, report on forum . Si da, si eu stiu RomGleza .


  • 0

#17
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

@ Ala e bug de la SAMP =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) OMG MOR.


  • 0

#18
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

Problema ta ca nu stiu scripting? Vezi-ti de treaba ta si de warn-ul ala la S.Mod .


  • 0

#19
ELIAS

ELIAS

    AKA DR.FLOW

  • Posts
    394
  • Topics
    94
  • Reputation
    399
  • Online
    11 days

 

Oke , deci zici ca imi fac trb . Atunci dc ma incluzi si pe mne ?
Ca mai imi scapa cate un mute sau un kick , dar n-a fost niciodata sa nu dau si eu spec , sa ma obisnuiesc si eu cu adminul , ca nu-l am de un an , ci de o saptamana

Am zis de Maria bai pisica

Petrut ai fost cu colinda si ai facut bani de admin ?

TE DAI MARE IN CLANTA 


  • 0

#20
Choco.

Choco.

    BBHMM

  • Posts
    1,641
  • Topics
    8
  • Reputation
    5049
  • Online
    3 days

NO WARN ! a fost banat acel player !


  • 1




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users