Jump to content


Photo

Reclamatie ForSalle_


  • This topic is locked This topic is locked
36 replies to this topic

#21
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Acum ca s-a dovedit ca am dreptate ce pateste adminul care a dat ban pe nedrept ????SI intrebarea e cine va suporta consecintele salle sau echo ???

2 Cum adica sa invat sa ma exprim , pentru a intelege ce am scris acolo iti trebuie minim 3 neuroni , nu e ceva prea greu de inteles.


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 19:29.

  • 0

#22
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

am umplut deja o pagina, chiar vreau sa se uite pro sau max, sa aflu odata raspunsul.

 

PS: degeaba te lauzi ca ai luat unban dupa ce ai facut o greseala, chiar ma bucur pentru tine, pentru ca daca o sa te mai prind , o sa iei iar ban , si dupa daca o sa faci cerere unban si reclamatie iti voi aminti ca ai fost informat ca tanc in zone publice este un lucru rau, si vei ramane banat. Nu mai pot de nerabdare sa te mai prind odata cu tancul in zona publica sau ca incalci alta regula. 

 

PS*: Pot sa zic ca ma bucur ca ai luat un-ban ca sa nu fiu un om rau :)


  • 0

#23
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

In primul rand nu stii sa pierzi si nu accepti ca ai luat o decizie gresita ,iar in al doilea rand : ce , acum ma ameninti ca o sa stai numai pe urmele mele sa ma prinzi ?? Din ce spui reiese doar ca esti un om frustrat care nu recunoaste cand greseste.


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 19:44.

  • 0

#24
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

In primul rand nu stii sa pierzi si nu accepti ca ai luat o decizie gresita ,iar in al doilea rand : ce , acum ma ameninti ca o sa stai numai pe urmele mele sa ma prinzi ?? Din ce spui reiese doar ca esti un om frustrat care nu recunoaste cand greseste.

 

Nu imi esti antipatic deloc, ba chiar nici nu te conusc. Si nu, nu ti-am dat dislike la posturi pentru ca am ura pe tine, ci pentru ca minti ca voiai sa prinzi viteza cu tancul si spui ca eu nu am ce cauta aici si in dovezile aduse se 4salle spune clar ca eu l-am rugat sa-ti dea ban in locul meu ca eu nu am level.


Edited by †•«ECHO»•†, 08 December 2015 - 19:46.

  • 0

#25
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Prietene eu nu am zis nimic de dislike-uri, mie putin imi pasa cate like-uri sau dislike-uri am, imi place sa cred ca viata nu consta in ce parere au altii despre tine.Si iti multumesc ca m-ai facut sa pierd atata timp certandu-ma cu tine iar eu maine am teza la mate.


  • 0

#26
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Prietene eu nu am zis nimic de dislike-uri, mie putin imi pasa cate like-uri sau dislike-uri am, imi place sa cred ca viata nu consta in ce parere au altii despre tine.Si iti multumesc ca m-ai facut sa pierd atata timp certandu-ma cu tine iar eu maine am teza la mate.

 

 

Stai ca acum o luam la cearta ca maine ai teza la mate.. Putin imi pasa!!

Nu mai am nici un argument de adus. Astept raspunsul final.


  • 0

#27
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Stai calm ca nu o sa ne certam din cauza asta ,eu ma cert cu cineva cand vad ca abuzeaza de puterea pe care o are si nici nu recunoaste ca a gresit.

Ba daca recunosteai nu mai ziceam nimic si incheiam discutia asta cu mult timp in urma , dar nu toti oamenii pot sa recunoasca atunci cand gresesc.


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 20:07.

  • 0

#28
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Stai calm ca nu o sa ne certam din cauza asta ,eu ma cert cu cineva cand vad ca abuzeaza de puterea pe care o are si nici nu recunoaste ca a gresit.

 

Nu am gresit cu nimic. Ai facut o greseala, esti pedepsit. PUNCT


  • 0

#29
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Da dar conteaza si modul in care esti pedepsit , daca ai fi judecator ai da inchisoare pe viata si unuia care a facut crima dar si unuia care a furat o portocala ???? 

Trebuie sa stii sa faci diferenta intre fapte cand dispui de puterea pe care o ai tu pe server.Daca era altul poate nu mai intra niciodata pe server ,unu azi , altul maine si asa ramai fara playeri

Sa stii ca poate unii s-au chinuit sa populeze serverul iar acum vii tu cu toanele tale si reduci din numarul de jucatori ca se trezeste adminul din tine sa dea ban la cea mai mica greseala. Ia spune cati playeri ai adus ca sa poti sa dai ban asa din nimic ?? Poate mi se pare dar eu cred ca voi cand dati ban asa aiurea va bateti joc de munca celor care au adus playeri pe acest server


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 20:29.

  • 0

#30
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Stii, ma bucur ca nu ne mai certam si am ajuns la o discutie rationala, dar serios, ai luat un-ban, sper ca acum ai inteles fapta pe care ai facut-o, si sper sa nu o mai faci.

Astept decizia lui max/pro .


  • 0

#31
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Da am inteles ca am gresit dar eu spuneam doar ca pedeapsa era prea mare in raport cu fapta.


  • 0

#32
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Da am inteles ca am gresit dar eu spuneam doar ca pedeapsa era prea mare in raport cu fapta.

ti-am spus cate zile se da, deci este bine cate zile ai fi trebuit sa astepti, dar ai primit un-ban, si asta ma bucura.

astept sa vad ce zice prolife sau max 


  • 0

#33
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Oricum imi cer scuze daca te-am jignit si  va doresc o seara corecta, pe barosaneala, azi , Marti , a doua zi din weekend . Pace si virtute , sa ai bani sa ai ce f.te


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 20:41.

  • 0

#34
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Si uite ca sa vedeti ca nu sunt rau imi retrag reclamatia pentru ca nu vreau sa fie cineva suparat chiar acum cand vine Craciunul


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 20:49.

  • 0

#35
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

RETRAG


  • 0

#36
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Oricum imi cer scuze daca te-am jignit si  va doresc o seara corecta, pe barosaneala, azi , Marti , a doua zi din weekend . Pace si virtute , sa ai bani sa ai ce f.te

 

Bine, noapte buna =]


Edited by †•«ECHO»•†, 08 December 2015 - 20:51.

  • 0

#37
ProLife

ProLife

    Owner

  • Posts
    2,775
  • Topics
    216
  • Reputation
    7974
  • Online
    159 days

Are level 0.


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users