Jump to content


Photo

Reclamatie ForSalle_


  • This topic is locked This topic is locked
36 replies to this topic

#1
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Numele tău pe server: [ek]_The 

Numele admin-ului reclamat: ForSalle_

Motivul reclamației (abuzul): Mi-a dat ban 3 zile iar motivul e absurd,

Dovezi: http://postimg.org/image/lnc7p1g8x/

Alte cuvinte: Sper sa ramana fara admin ...sau macar un warn


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 18:10.

  • 0

#2
FORSSALLE

FORSSALLE

    NFz

  • Posts
    234
  • Topics
    41
  • Reputation
    347
  • Online
    5 days

Doamne ce idiot.

 

Echo ti-a dat ban pentru tank la /ss 6! o sa vina el cu dovezi! Pentru ca el nu are level de ban si mi-a zis mie sa-ti dau.

 

na dovezi : http://imgur.com/a/qDVtk


  • 1

#3
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Chill out, nu-l baga pe salle in reclamatie, eu i-am spus sa-mi faca un favor pentru ca nu am level de dat ban, pentru ca daca aveam iti dadeam singur.

Revin cu edit.

 

 

POFTIM UITE:

 

 

:HpAt3ut.png   [ se vede mai nergu pentru ca ai tras si in mine si se vede inca fumul ]


Edited by †•«ECHO»•†, 08 December 2015 - 17:27.

  • 12

#4
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Si te-am omorat sau ce ???? Mergeam sa capturez o baza si mi-a scapat degetul pe click.Dar nu te-am omorat asa ca astept unban.  

Nu cred ca scrie undeva ca nu ai voie sa mergi cu tancul atat timp cat nu omori pe nimeni.Vroiai sa il remorchez ???


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 17:49.

  • 1

#5
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Atat de chior esti ???? Uita-te mai bine in dovada, nu m-ai omorat pe mine, dar l-ai omorat pe Marian_ro acela. Daca ai nevoie de ajutor ca sa vezi poftim :

LbObEJo.png


  • 11

#6
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Din greseala eu doar imi propulsam tancul sa merg mai repede. Si daca il omoram cu drujba tot imi dadeai ban ?? Si da sunt chior, nu mai vad ca la 16 ani. asta e. Trebuia sa incercuiesti cu rosu ca se vede mai bine. Si oricum era mai departe de /ss6 nu era unde iti da spawn.


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 18:06.

  • 0

#7
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Din greseala eu doar imi propulsam tancul sa merg mai repede. Si daca il omoram cu drujba tot imi dadeai ban ???

 

Doamneeeeee.. am zis ca mor.. ce scuza inventata =)))))))))))))))))))))))))))))


  • 12

#8
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Din greseala eu doar imi propulsam tancul sa merg mai repede. Si daca il omoram cu drujba tot imi dadeai ban ?? Si da sunt chior, nu mai vad ca la 16 ani. asta e. Trebuia sa incercuiesti cu rosu ca se vede mai bine. Si oricum era mai departe de /ss6 nu era unde iti da spawn.

 

 

1. Asta este cea mai mare minciuna pe care am putut sa o aud.

2. Daca ma omorai cu drujba nu primeai nimic.

3. Salle a spus /ss 6, defapt i-am si spus pe achat dupa ca era /lv, dar se incurcase, se mai intampla.


  • 13

#9
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Da ma dar e departe de /lv unde iti da spawn.Si cum puteai sa  auzi `minciuna` ca doar am scris-o sau ai cumva puteri speciale ??


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 18:19.

  • 0

#10
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Da ma dar e departe de /lv unde iti da spawn.Si cum puteai sa  auzi `minciuna` ca doar am scris-o sau ai cumva puteri speciale ??

 

Ma refeream ca ai spus o minciuna atunci cand ai spus ca ``dadeam cu tunul de la tanc ca sa imi maresc viteza``

Si apropo, chit ca este /lv, chit ca nu, nu ai voie cu tanc, teste peste tot o zona publica inafara de teritoriul unui gang in care ai voie cu tanc. 


  • 13

#11
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Eram in drum spre teritoriu ,cum vroiai sa iau tancul,sa il remorchez ?????


  • 0

#12
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Eram in drum spre teritoriu ,cum vroiai sa iau tancul,sa il remorchez ?????

 

Nu frate, nu sa il remorchezi, dar stii, puteai sa iti iei tancul cand ajungeai in dreptul teritoriului, si in plus, nu mai am ce comenta, se vede clar ca ai tras intentionati in mine si in marian_ro ca sa ne omori, atat iti spun ca nu o sa primesti un-ban


  • 14

#13
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Ba mor cand vad cateodata ca un admin da kick si scrie : sob sau aim kick ,data viitoare ban ;si eu am omorat pe unu si iau ban 3 zile .Nu ti se pare ciudat ???


  • 0

#14
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Ba mor cand vad cateodata ca un admin da kick si scrie : sob sau aim kick ,data viitoare ban ;si eu am omorat pe unu si iau ban 3 zile .Nu ti se pare ciudat ???

 

Din cate vad eu pe server nu esti un player care are o ora pe server, dar aceia care folosesc hackuri gen s0b sau rapid fire sau flycar, sunt doar niste copii incepatori care poate nu stiu ca pentru aceste lucruri ei sunt pedepsiti, asa ca aproape toti adminii le mai acordam o sansa, eu de exemplu daca cineva care a folosit un hack, cand reintra pe server dupa ce ii dau kick ii explic ca acel lucru este interzis. Daca intelege este OK, daca nu suporta consecinte.


  • 13

#15
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Puteai sa ma avertizezi si poate intelegeam si eu ,dar se pare ca regulile nu se aplica tuturor in acelasi mod iar eu am luat ban 3 zile din ceva mult mai neimportant


  • 0

#16
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Puteai sa ma avertizezi si poate intelegeam si eu ,dar se pare ca regulile nu se aplica tuturor in acelasi mod iar eu am luat ban 3 zile din ceva mult mai neimportant

 

 

Nu aveam de ce sa te avertizez, nu cred ca esti un playeri de o ora pe server, ti-am mai zis, si cred ca esti destul de capabil ca sa iti dai seama ca nu este bine ceea ce faci.


Edited by †•«ECHO»•†, 08 December 2015 - 19:02.

  • 13

#17
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Chiar nu stiam ca nu e bine sa omor cu tancul in spatiul public.si chiar poti sa verifici ca nu aveam mai mult de 3-4 ore


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 19:08.

  • 0

#18
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Chiar nu stiam ca nu e bine sa omor cu tancul in spatiul public.si chiar poti sa verifici ca nu aveam mai mult de 3-4 ore

 

 

Ba, sincer m-am saturat sa iti explic in mod repetat acceasi chetie, fiindca nu are rost.Daca mai este nevoie de alte informatii, raspund.

Dati odata T/C si spuneti-ne decizia finala.


  • 13

#19
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Te-ai saturat pentru ca nu stii cum sa te mai scuzi sau mai bine zis cum sa il scuzi .si care acceasi chestie ca acum am zis prima data ca aveam doar 3-4 ore nu eram expertul in reguli care ma credeai tu


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 19:19.

  • 0

#20
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Te-ai saturat pentru ca nu stii cum sa te mai scuzi sau mai bine zis cum sa il scuzi .si care acceasi chestie ca acum am zis prima data ca aveam doar 3-4 ore nu eram expertul in reguli care ma credeai tu

 

1. Nu incerc sa scuz nici pe salle doar pentru ca suntem prieten, nu incerc sa ma scuz nici pe mine ci incerc sa te fac sa intelegi o chestie. 

 

2. Invata sa te exprimi please. 


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users