Jump to content


jos Seby !!!!!


  • This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

#21
Baatarsaikhan

Baatarsaikhan

    Legend -banned

  • Posts
    1,230
  • Topics
    172
  • Reputation
    1316
  • Online
    35 days

Genius,Eu am luat ban pe nedrept.Dar astia nu ma cred,Asa ca m-am lasat si gata.

Nu ne pasa de tine..


  • 1

#22
deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

Stati,sa vada seby asta ca,imediat sterge postul :DAsa mia facut si mie...+ Ca tine numai cu ai lui RNG


Edited by IonutAlin, 31 August 2014 - 17:21.


#23
LAY

LAY

    va musca calu de picioare

  • Posts
    1,164
  • Topics
    128
  • Reputation
    3281
  • Online
    74 days

Ba genius, hmm mie tare greu sa citesc cu stelutele alea, poti sa scri fara :( ca sunt prostut si nu vad :(


  • 4

#24
Legolas

Legolas

    .

  • Posts
    912
  • Topics
    193
  • Reputation
    1100
  • Online
    47 days

defapt , aveam lv 5 si am luat UP de la max (lv 6 ) cand aveam 4000 astats si acum la 4500 astats mi-a dat lv 7 seby , ce vrei ? macar eu imi fac treaba ... Oricum , ne-am mai certat noi , dar eu nu pot purta pica prea mult timp , si se pare ca nici tu , esti la fel ca mine , doar suntem " Lei " amandoi ( eu pe 3 aug , tu pe 4 :P ) oricum , ai fost de treaba ...

Salut ..

Adica, numai tu esti care iti faci treaba? Pff, am 4700 astats si nici macar un level up . Mda , in ultima vreme nu prea am fost activ pentru ca mna, o venit unchimiu din Italia si 3 saptamani numai in gratare am fost , dar de acum voi fi on macar cate 3 ore sau mai mult. Mai ales ca acum incepe scoala si pff, trebuie sa ma reapuc de invatat si chestii de scoala (Fuck school)

 

ON: Salut Genius... Sper sa iti recapeti stats-ul inapoi...


  • 0

#25
๖ۣۜOptimus

๖ۣۜOptimus

    █▬█ █ ▀█▀

  • Posts
    537
  • Topics
    93
  • Reputation
    641
  • Online
    14 days

Copil copac, abia astept sa scapam de tine.

Esti prea jegos pentru comunitatea asta.


  • 0

#26
[XSS]Fabian_

[XSS]Fabian_

    Respected - Old School

  • Posts
    1,213
  • Topics
    155
  • Reputation
    1485
  • Online
    73 days

Ba Genius sincer..pana nu incepeai nu ajungeai la ce este acum...de mii de ori m-am certat cu tine tot din cauza ''intelepciunii'' tale dar...orcium iti doresc bafta, eu nu tin pica pe nimeni.


  • 2

#27
deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

Copil copac, abia astept sa scapam de tine.

Esti prea jegos pentru comunitatea asta.

Bai,nu vi tu de unde ai venit sa ne faci asa.



#28
[XSS]Seby

[XSS]Seby

    Owner

  • Posts
    553
  • Topics
    24
  • Reputation
    2214
  • Online
    13 days

1. Pentru limbaj de fermier, Genius nu mai are voie sa posteze  :o.

2. Pentru un limbaj JEGOS, JIGNITOR, SCARBOS, de netolerat fata de colegii lui admini, si mai ales, de Owner, ce sa-i faci, asta-i viata, si-a distrus /Stats-ul si a luat si Ban  :(.

3. Pentru multele mape facute, nu isi va pierde Rank-ul de pe forum, si logic, nu va lua nici Ban pe forum.

4. Te-am luat la rost azi pe server deoarece... Tot tu ti-o cautai cu lumanarea :(. Crezi ca daca i-ai fi zis lui Max 'jet nabule', te-ar fi tratat altfel fata de cum te-am tratat eu ? Eu cred ca da, cred ca te-ar fi tratat MULT, dar MULT mai jegos decat mine... Mie nu imi veneau in cap injuraturi si replici bune, dar lui sigur i-ar fi venit...

 

Iar IonutAlin, pentru ca si-o tot cauta cu lumanarea, si pentru ca nu il suporta nimeni, si pentru ca scrie cu un font imens, a luat si el Mute pe forum, dar... Doar 3 zile :).

 

Sa nu uitam ca, cu toti ceilalti jucatori m-am comportat exemplar, i-am ajutat cu orice au avut nevoie, le-am raspuns la intrebari si NICIODATA nu i-am jignit, chit ca IonutAlin ma face javra, curva si scarba pe mess :)).

 

Si, sa nu mai vorbim de faptul ca... Nu stiti sa scrieti in limba romana... Sunteti pe langa total, sincer... Mai bine mai puneti si voi mana pe o carte, decat pe un manual de injuraturi, ca nu va ajuta deloc :-j.

 

Any other problems ? I don't think so.


  • 6

#29
deleted_KUWAPT.

deleted_KUWAPT.

Genius,Eu am luat ban pe nedrept.Dar astia nu ma cred,Asa ca m-am lasat si gata.

Nu e nicio pierdere =))



#30
Baatarsaikhan

Baatarsaikhan

    Legend -banned

  • Posts
    1,230
  • Topics
    172
  • Reputation
    1316
  • Online
    35 days

 

Copil copac, abia astept sa scapam de tine.

Esti prea jegos pentru comunitatea asta.

Bai,nu vi tu de unde ai venit sa ne faci asa.

 

Pentru "Limba Romana" apasati tastat 1.. AlinIonut..


  • 0

#31
GuGuletz™

GuGuletz™

    » GuGuletz «

  • Posts
    1,036
  • Topics
    99
  • Reputation
    1054
  • Online
    29 days

Stati,sa vada seby asta ca,imediat sterge postul :DAsa mia facut si mie...+ Ca tine numai cu ai lui RNG

POTI IN ..... MA-TII SA SCRII MAI MIC? Nu ne pasa de tine. Te bagi ca musca-n lapte.


  • 3

#32
Demon

Demon

    XSS Helper

  • Posts
    368
  • Topics
    41
  • Reputation
    97
  • Online
    7 days

Iar tu,nu mai scap de tine nici aici,ai stricat w*s,x**m,x*m, cacatule,ce ai cu seby ma? Pentru ca ia dat lu usher admin 7? macar el e de treaba si isi face treaba mai bine ca tine.


Edited by Keno., 31 August 2014 - 17:29.

  • 2

#33
LAY

LAY

    va musca calu de picioare

  • Posts
    1,164
  • Topics
    128
  • Reputation
    3281
  • Online
    74 days

De la genius: (ON: Nu ma bag dar vb cu el pe skype.)

 

O zis ca iti da m**e.


  • 0

#34
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

De la genius: (ON: Nu ma bag dar vb cu el pe skype.)

 

O zis ca iti da m**e.

E mult prea copil ca sa poata avea 'abilitati' de astea.

Asta o dovedeste prin comportament.


  • 3

#35
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

 

Un dezastru a ajuns sv asta altfel era pe vremea lu  Kobra  era altfel ..... in fine . Max parerea mea ai facut o mare prostie ca i-ai dat owner la seby ala ii un copil nab se da mare ca e owner si abuzeaza , parca p@nther (Moon) a zis ca admin lvl 6,7,8,9,10....... se da prin donatie nabu asta i-a dat la usher lvl 7 si el avea lvl 5 asa owneri ai tu ,prolau de el ce sa mai zic el ii de treaba si il respect el a fost bun , si ma voi lasa de sv daca seby asta nu pleaca s-au sa nu mai aiba owner ,a abuzat destul a intrat pe sv m-am luat cu el in gura si mi-a dat demote ,rban ,0 ore la stats ,nu mai am vip mi-a luat s.vip ma jignit am si poze ,dar lasa daca tu il alegi pe el ca a adus niste amarati de playeri si plus de asta au venit aia de pe sv lui si le da admin ... ce sa zic bravo ma . Cate mape am facut eu pentru sv asta .... max tu ma cunosti bine ma cunosti  de cand aveai '' RSE '' si te-am respectat  , ce sa mai zic am pierdut tot dar lasa ca face butu ala de seby  mape  nu eu in fine , Bafta XSS  la fel si Max ,daca vrei poze imi spui si ti le arat si inca ceva daca imi dai un-ban si imi dai ce aveam inapoi ma voi juca in continuare daca nu ii dai tot ce am la swiffer. Va pup : swiffer ,stabby,gugu,wolfie,punker,hammond,dropped,max,prolau,usher,destroyersi restu cu care m-am inteles eu bine ! ;) bafta :)

Helo,ai dreptate Genius, Eu m-am lasat...Va PWP

 

YES :>


  • 2

#36
Edward™

Edward™

    XSS Boards Moderator

  • Posts
    352
  • Topics
    52
  • Reputation
    359
  • Online
    39 days

Credeti-ma ca de pe RNG au venit multi mapperi experimentati.. Nu cred ca o sa ii duceti lipsa din cauza asta.


  • 2

#37
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Daca genius sa luat de voi,astia de pe RNG asta nu inseamna ca trebuie sa va luati si

voi de el,dar intr-un fel va inteleg,daca se lua cineva de max ziceam toate injuraturile 

stiute de mine :),dar mai bine va abtineti..


  • 2

#38
deleted_† snK™ †

deleted_† snK™ †

Era bine pe vremea lui Kobra?Ma faci sa rad =))

Pe vremea obezului de Kobra care spui tu ca a fost un owner bun,se abuza in prostie si chiar si el ca owner abuza,max poate sa-ti confirme.

Daca si Seby e rau cu voi,ma impusc.Seby e unul dintre cele mai calme persoane pe care am intalnit-o pe o comunitate de sa-mp.Cand am jucat pe RNG la inceput,mi-a fost foarte usor sa ma imprietenesc cu el.Mereu m-a ajutat cum a putut si nu doar pe mine.Deci cine mai face aberatii ca pretenu nostru Genius,mai bine pleaca direct de pe comunitate sa`l scuteasca pe Seby de citit =).

@Genius:Ai ramas la fel de 'destept' ca pe V4 si V5 =)),fara suparare,romana ta dovedeste totul.


Edited by † snK™ †, 31 August 2014 - 17:37.


#39
[XSS]Seby

[XSS]Seby

    Owner

  • Posts
    553
  • Topics
    24
  • Reputation
    2214
  • Online
    13 days

The Seby: tot eu sa te ajut =) ?

ionutsampp: da

 

The Seby: descurca-te, ca parca erai tare in p**a
ionutsampp: nus
ionutsampp is typing...
ionutsampp: 
The Seby: aha, aha
 
Mno, vedeti ? Toti retardatii se dau smecheri in public, dar ei de fapt sunt... Niste copilasi mici, prapaditi, care nu-s in stare sa navigheze pe un site :(.
 
Si, ca sa nu ziceti ca va mint:
 
screenshot_2142.png
 
Mereu am fost sincer, mereu am respectat toti jucatorii, si chiar si azi... L-am respectat pe Genius... Puteam sa il injur de toti sfintii si dupa sa-l banez, ca tot una era... Dar am preferat sa ii demonstrez ca se insala in privinta mea si sa il banez :).

  • 6

#40
deleted_† snK™ †

deleted_† snK™ †

No,seby,mi-a venit o idee prea faina.

De ce nu faci un event asa de End of the Summer cu statusul lui Genius?E pacat sa-l stergi tu sau max:|






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users