Jump to content


jos Seby !!!!!


  • This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

#1
deleted_Genius_44

deleted_Genius_44

Un dezastru a ajuns sv asta altfel era pe vremea lu  Kobra  era altfel ..... in fine . Max parerea mea ai facut o mare prostie ca i-ai dat owner la seby ala ii un copil nab se da mare ca e owner si abuzeaza , parca p@nther (Moon) a zis ca admin lvl 6,7,8,9,10....... se da prin donatie nabu asta i-a dat la usher lvl 7 si el avea lvl 5 asa owneri ai tu ,prolau de el ce sa mai zic el ii de treaba si il respect el a fost bun , si ma voi lasa de sv daca seby asta nu pleaca s-au sa nu mai aiba owner ,a abuzat destul a intrat pe sv m-am luat cu el in gura si mi-a dat demote ,rban ,0 ore la stats ,nu mai am vip mi-a luat s.vip ma jignit am si poze ,dar lasa daca tu il alegi pe el ca a adus niste amarati de playeri si plus de asta au venit aia de pe sv lui si le da admin ... ce sa zic bravo ma . Cate mape am facut eu pentru sv asta .... max tu ma cunosti bine ma cunosti  de cand aveai '' RSE '' si te-am respectat  , ce sa mai zic am pierdut tot dar lasa ca face butu ala de seby  mape  nu eu in fine , Bafta XSS  la fel si Max ,daca vrei poze imi spui si ti le arat si inca ceva daca imi dai un-ban si imi dai ce aveam inapoi ma voi juca in continuare daca nu ii dai tot ce am la swiffer. Va pup : swiffer ,stabby,gugu,wolfie,punker,hammond,dropped,max,prolau,usher,destroyersi restu cu care m-am inteles eu bine ! ;) bafta :)



#2
Wizzes

Wizzes

    Jr. Member

  • Posts
    140
  • Topics
    38
  • Reputation
    145
  • Online
    11 days

LEL.

 

Kappa, esti nebun.


  • 0

#3
c0re.

c0re.

    Last Motherfucker Breathin'

  • Posts
    2,749
  • Topics
    391
  • Reputation
    7433
  • Online
    92 days

defapt , aveam lv 5 si am luat UP de la max (lv 6 ) cand aveam 4000 astats si acum la 4500 astats mi-a dat lv 7 seby , ce vrei ? macar eu imi fac treaba ... Oricum , ne-am mai certat noi , dar eu nu pot purta pica prea mult timp , si se pare ca nici tu , esti la fel ca mine , doar suntem " Lei " amandoi ( eu pe 3 aug , tu pe 4 :P ) oricum , ai fost de treaba ...

Salut ... 


Edited by UsheR_, 31 August 2014 - 17:11.

  • 0

#4
๖ۣۜOptimus

๖ۣۜOptimus

    █▬█ █ ▀█▀

  • Posts
    537
  • Topics
    93
  • Reputation
    641
  • Online
    14 days

Ba copile, cine esti tu sa-l jignesti pe Seby?

Daca ti-a dat demote a facut bine.

El ia deciziile cu cap. Nu face cum vrea el, asa ca taci.


  • 4

#5
deleted_Genius_44

deleted_Genius_44

:))))))usher scz nu stiam ca aveai lvl 6 de la max si tu maxi asta taci drq vrei sa iti arat cum il injur ? el nu ma injurat ma p*s pe el de nab !  cand jucam eu samp el nici nu era pe teava 


Edited by Genius_44, 31 August 2014 - 17:10.


#6
๖ۣۜOptimus

๖ۣۜOptimus

    █▬█ █ ▀█▀

  • Posts
    537
  • Topics
    93
  • Reputation
    641
  • Online
    14 days

:))))))usher scz nu stiam ca aveai lvl 6 de la max si tu maxi asta taci drq vrei sa iti arat cum il injur ? el nu ma injurat ma p*s pe el de nab !

 

Pentru limba romana, apasati tasta 1!

Sper sa mori in chinuri.


  • 4

#7
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

O mica corectare.

MaxXx i-a propus asta lu Seby nu invers.

Si daca ai fost tu destept sa te iei cu el in gura..

Oricum bafta .

Sper sa iti recuperezi sts.


  • 4

#8
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Doamne fereste ma =)) Daca a luat level la luat pe merit fii sigur ca nu dadea la un but.


  • 1

#9
deleted_Genius_44

deleted_Genius_44

pentru a f***** pe ma-ta apasati tasta 3 



#10
deleted_KUWAPT.

deleted_KUWAPT.

DEDICATIE DE LA KUWAPT OMU CU VALOARE SI SEBY BOSSUL BOSSILOR PENTRU GENIUSICA ALA CU PUTA MICA.

 

 

Geniusel dragut micut face laba in patut,el mananca jucarii si se caca baterii !



#11
NexT

NexT

    Fotograf Profesionist

  • Posts
    304
  • Topics
    36
  • Reputation
    49
  • Online
    4 days

Te-a jignit ? :))) Cand tu ii zici "Jet ma"


  • 1

#12
LAY

LAY

    va musca calu de picioare

  • Posts
    1,164
  • Topics
    128
  • Reputation
    3281
  • Online
    74 days

Ba  am sunat la 333,  ^_^  am apasat tasta 3. Ce drk nu sa intamplat nimika.  :blink:


  • 3

#13
deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

Un dezastru a ajuns sv asta altfel era pe vremea lu  Kobra  era altfel ..... in fine . Max parerea mea ai facut o mare prostie ca i-ai dat owner la seby ala ii un copil nab se da mare ca e owner si abuzeaza , parca p@nther (Moon) a zis ca admin lvl 6,7,8,9,10....... se da prin donatie nabu asta i-a dat la usher lvl 7 si el avea lvl 5 asa owneri ai tu ,prolau de el ce sa mai zic el ii de treaba si il respect el a fost bun , si ma voi lasa de sv daca seby asta nu pleaca s-au sa nu mai aiba owner ,a abuzat destul a intrat pe sv m-am luat cu el in gura si mi-a dat demote ,rban ,0 ore la stats ,nu mai am vip mi-a luat s.vip ma jignit am si poze ,dar lasa daca tu il alegi pe el ca a adus niste amarati de playeri si plus de asta au venit aia de pe sv lui si le da admin ... ce sa zic bravo ma . Cate mape am facut eu pentru sv asta .... max tu ma cunosti bine ma cunosti  de cand aveai '' RSE '' si te-am respectat  , ce sa mai zic am pierdut tot dar lasa ca face butu ala de seby  mape  nu eu in fine , Bafta XSS  la fel si Max ,daca vrei poze imi spui si ti le arat si inca ceva daca imi dai un-ban si imi dai ce aveam inapoi ma voi juca in continuare daca nu ii dai tot ce am la swiffer. Va pup : swiffer ,stabby,gugu,wolfie,punker,hammond,dropped,max,prolau,usher,destroyersi restu cu care m-am inteles eu bine ! ;) bafta :)


Helo,ai dreptate Genius, Eu m-am lasat...Va PWP



#14
deleted_Genius_44

deleted_Genius_44

arat poza cand ma jigneste in r@sa m**i  ! 


Edited by Genius_44, 31 August 2014 - 17:16.


#15
Baatarsaikhan

Baatarsaikhan

    Legend -banned

  • Posts
    1,230
  • Topics
    172
  • Reputation
    1316
  • Online
    35 days

arat poza cand ma jigneste in r@sa m**i  ! 

Ia marsh,nobule ca iti iei ban si pe forum...


  • 0

#16
deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

Genius,Eu am luat ban pe nedrept.Dar astia nu ma cred,Asa ca m-am lasat si gata.


Edited by IonutAlin, 31 August 2014 - 17:17.


#17
Edward™

Edward™

    XSS Boards Moderator

  • Posts
    352
  • Topics
    52
  • Reputation
    359
  • Online
    39 days

arat poza cand ma jigneste in r@sa m**i  ! 

 

Imi place ca tot nevinovat te crezi.. :))


  • 3

#18
deleted_Genius_44

deleted_Genius_44

tu taci ma j*t 



#19
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

Te umplu de warnings.

Daca nu meriti sa fii aici, cu comportamentul pe care-l ai, ce mai vrei?


  • 2

#20
deleted_Genius_44

deleted_Genius_44

cica seby bossul bosilor mai bine pr***u pr*****r






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users