Jump to content


jos Seby !!!!!


  • This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

#41
[XSS]Seby

[XSS]Seby

    Owner

  • Posts
    553
  • Topics
    24
  • Reputation
    2214
  • Online
    13 days

No,seby,mi-a venit o idee prea faina.

De ce nu faci un event asa de End of the Summer cu statusul lui Genius?E pacat sa-l stergi tu sau max:|

I l-am stricat deja :(. Daca eram destept, il banam fara sa il fac sa planga dupa /Stats...

 

Si mno... Inca se milogeste de mine sa ii dau permisiune de a posta... In loc sa zica merci ca nu i-am dat Mute permanent sau chiar Ban...

screenshot_2143.png

 

Si eu ii fac ceva ? Nu vai, stau calm la PC...


  • 3

#42
rullz

rullz

    Respected

  • Posts
    1,157
  • Topics
    91
  • Reputation
    549
  • Online
    29 days

 

:))))))usher scz nu stiam ca aveai lvl 6 de la max si tu maxi asta taci drq vrei sa iti arat cum il injur ? el nu ma injurat ma p*s pe el de nab !

 

Pentru limba romana, apasati tasta 1!

Sper sa mori in chinuri.

 

La fel si curaju` tau.

Ba,lasa-l pe Genius.

Eu il respect de ce faci rage?

Lasa-l frate in problema lui.

Nu te baga ca musca-n lapte.


  • 0

#43
dropped

dropped

    DON'T FUCK WITH A GOD

  • Posts
    2,047
  • Topics
    705
  • Reputation
    3766
  • Online
    74 days

"Discutii Administratori".


  • 0

#44
[XSS]Seby

[XSS]Seby

    Owner

  • Posts
    553
  • Topics
    24
  • Reputation
    2214
  • Online
    13 days

Mno, banuiesc ca v-ati scaldat destul ochii in prostia unora...

Genius, daca te cumintesti si vrei UnMute, imi lasi un mesaj prin intermediul cuiva, si vom putea discuta, ca sa nu zici nici macar in ceasul al 12-lea ca sunt nesimtit :).

Locked.


  • 7

#45
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Daca nu erau hartile alea facute de tine =) aveai level 0 de mult, tot pentru limbaj, pff...

Asa vorbesti si acasa ? Du-te, culca-te, trezestete dimineata si apoi stai 10 minute si gandestete cine a inceput defapt cu tot scandalul asta :-w din cate vad tu esti singurul care are o problema el. Restul de ce nu zic nimic =) ? De ce nu sunt si ei la fel de nemultumiti ca si tine ?

 

Ti-am mai dat odata unban si level-ul de admin inapoi :) crezand ca poate a fost o greseala si ca no, totul va 'revenii' la normal :)). 

Dar de unde, ca vad ca acum iti iei ban din nou, si mai mult, incepi sa si injuri ca ultimul birjar.

 

Cei ca tine si IonutAlin cel plin de cleo si alte coduri sunteti singurii vinovati pentru felul cum e privita comunitatea de foarte multi jucatori.

O comunitate de 'caini needucati', cu un 'server plin de hackeri ai diavolului' ca sa citez din cineva :)).

 

Cu privire la harti, pot gasii si alti mapperi pentru XSS cu un comportament mai civilizat :).

Deci, nu-i bai.


  • 20

#46
Antonio

Antonio

    The Best Killer

  • Posts
    233
  • Topics
    19
  • Reputation
    120
  • Online
    7 days

Sorry ca postez dupa lock, dar acum am ajuns acasa si vreau sa zic si eu ceva :

Tu cum de nu ai ban inca? :)) Seby, nu mai fi asa sfant. La cat te-a jignit merita mai mult decat un mute.


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users