Jump to content


Photo

Reclamatie


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1
woLf_

woLf_

    ζøØяξĐДиª

  • Posts
    460
  • Topics
    53
  • Reputation
    178
  • Online
    20 days

Nickname: [XSS]woLf_
Admin-ul Reclamat:  [XSS]xIonutx
Motivul Reclamatiei: http://postimg.org/image/eydvgjyap/
Poza cu greseala sa: Deci facea unul reclama si el nu dadea nimic , VIPi 10 au facut spam , chiar daca el era on , nu a vazut ? . Merita +1 warn.


  • 0

#2
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

Ba gogule .. mie mi se ia internetu intruna si cand ala facea reclama, eu iesisem dp srv din cauza netului, faceti toti reclmatii de`an plea asa sa va aflati in treaba ca muriti voi de oftica pe altii ... cand 1 facu reclama, dadui rpd /clearchat ... si imd mi se dusa netu :| asta e, daca din cauza netului o sa am +1 warn nu`i nik ..


  • 0

#3
woLf_

woLf_

    ζøØяξĐДиª

  • Posts
    460
  • Topics
    53
  • Reputation
    178
  • Online
    20 days

nu ai dat nici un clear chat . ;) Vipi de lvl 10  au facut spam .


  • 0

#4
Ionut Baws

Ionut Baws

    Respected

  • Posts
    1,355
  • Topics
    760
  • Reputation
    1770
  • Online
    137 days

Am fost de fata nu facea nik.Nici nu cred ca avea netu picat.El statea degeaba nici clepsidra langa el navea.


  • 0

#5
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

Am fost de fata nu facea nik.Nici nu cred ca avea netu picat.El statea degeaba nici clepsidra langa el navea.

Ba ce vina am eu ca`mi pica mie netu? /:) veniti drq voi si faceti`mi netu daca vrei sa va fac voua bine .. 8-| faceti toti reclamatii ca poate va da voua adm in loc celor care iau demote :-q ... nu primiti nika stati calmi


  • 0

#6
Toma

Toma

    Administrator / Mapper

  • Posts
    449
  • Topics
    85
  • Reputation
    283
  • Online
    10 days

 

Am fost de fata nu facea nik.Nici nu cred ca avea netu picat.El statea degeaba nici clepsidra langa el navea.

Ba ce vina am eu ca`mi pica mie netu? /:) veniti drq voi si faceti`mi netu daca vrei sa va fac voua bine .. 8-| faceti toti reclamatii ca poate va da voua adm in loc celor care iau demote :-q ... nu primiti nika stati calmi

 

Si eu am avut aceasta problema...am vorbit cu nenea max pentru treaba asta ca nu o sa intru cateva zile pana la remediere decat sa mi se intample cum ti s-a intamplat cum...

Daca stii treaba asta , de ce nu iti remediezi problema?

Nu sunt ofticos sau rautacios, dar asta e adevarul


  • 0

#7
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

 

 

Am fost de fata nu facea nik.Nici nu cred ca avea netu picat.El statea degeaba nici clepsidra langa el navea.

Ba ce vina am eu ca`mi pica mie netu? /:) veniti drq voi si faceti`mi netu daca vrei sa va fac voua bine .. 8-| faceti toti reclamatii ca poate va da voua adm in loc celor care iau demote :-q ... nu primiti nika stati calmi

 

Si eu am avut aceasta problema...am vorbit cu nenea max pentru treaba asta ca nu o sa intru cateva zile pana la remediere decat sa mi se intample cum ti s-a intamplat cum...

Daca stii treaba asta , de ce nu iti remediezi problema?

Nu sunt ofticos sau rautacios, dar asta e adevarul

 

Tom, cand ploua afara, imi intra apa la cutia de la par, si atunci mi se opreste netu, si de fiecare data cand vin aia de la Romtelecom, varsa apa de acolo, si degeaba :| tot intra apa acolo, si asa sa`i chem pe aia de fiecare data cand ploua e cv de tot rasu' pe bune ..


  • 0

#8
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

+1 Warn.


  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users