Jump to content


Photo

Reclamatie [XSS]xIonutx


  • This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#1
Ionut Baws

Ionut Baws

    Respected

  • Posts
    1,355
  • Topics
    760
  • Reputation
    1770
  • Online
    137 days

Nickname:WhiteTip.Samp HD

Admin-ul Reclamat:[XSS]xIonutx

Motivul Reclamatiei:Kick cica am s0b

Poza cu greseala sa:
Am asa ceva desigur

iq3j.png

 

  • 0

#2
KentSecondary

KentSecondary

    #LEGEND#

  • Posts
    1,563
  • Topics
    281
  • Reputation
    3638
  • Online
    44 days

+1 Warn a dat kick degeaba,stiu ca white n-are s0b.


  • 6

#3
ThE^Rock™

ThE^Rock™

    Priveste trecutul cu zambetul pe buze

  • Posts
    716
  • Topics
    80
  • Reputation
    705
  • Online
    24 days

   Pai,el tia dat explode si nu mureai.Clar.


  • 0

#4
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Asteptam ca Ionut sa vina cu dovezi...


  • 1

#5
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days
Am primit report despre tine de 5 ori, si cand ti`am dat explode de 2 ori, n`ai murit, si nici god nu aveai macar ca sa nu mori ... si nu eram singurul admin on atunci cand ti`am dat explode ca sa verific, si fiind ca nu mureai la 2 explode, ai primit kick ... asa procedeaza orice admin: se asigura ca`ti da explode de 2 max 3 ori, si daca n`ai murit, kick pt s0beit ..
  • 0

#6
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Am primit report despre tine de 5 ori, si cand ti`am dat explode de 2 ori, n`ai murit, si nici god nu aveai macar ca sa nu mori ... si nu eram singurul admin on atunci cand ti`am dat explode ca sa verific, si fiind ca nu mureai la 2 explode, ai primit kick ... asa procedeaza orice admin: se asigura ca`ti da explode de 2 max 3 ori, si daca n`ai murit, kick pt s0beit ..

Ionut, de acum ca sa fii mai sigur, filmeaza sau fa o poza cand ii dai explode si nu moare, si nu numai lui , la toti !


  • 1

#7
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

 

Am primit report despre tine de 5 ori, si cand ti`am dat explode de 2 ori, n`ai murit, si nici god nu aveai macar ca sa nu mori ... si nu eram singurul admin on atunci cand ti`am dat explode ca sa verific, si fiind ca nu mureai la 2 explode, ai primit kick ... asa procedeaza orice admin: se asigura ca`ti da explode de 2 max 3 ori, si daca n`ai murit, kick pt s0beit ..

Ionut, de acum ca sa fii mai sigur, filmeaza sau fa o poza cand ii dai explode si nu moare, si nu numai lui , la toti !

 

Pai cand incerc sa filmez, nu pot din cauza ramilor care nu`i am ... (896 mb) .. si crede`ma c`au mai fost admini on atunci .. doar ce intrase Pank .. si i`am dat explode 2 ori :)

 

 

Edit: Dupa cum se vede in poza lui, are de 2 ori explode de la mn si degeaba :), e normal sa nu moara ca avea s0b ..


  • 0

#8
deleted_M O N T E X

deleted_M O N T E X

Se poate ca nu a murit din cauza ca era in masina putea sa dea si Ionut /eject inainte de a da explode asta este parerea mea :)



#9
Ionut Baws

Ionut Baws

    Respected

  • Posts
    1,355
  • Topics
    760
  • Reputation
    1770
  • Online
    137 days

nenea il vezi pala xtreed?care e la volan?BUN.Poti sal intrebi si pe el.Numa eu cu el stiem ce am in PC-ul meu si ce nu.Si numai el stie daca am s0beit sau nu.Da adevaru e n-am murit din cauza lagului imens pe care il am.Daca imi dadeai explode de vre-o 5 ori fii sigur ca muream;)Poti sa bagi /spec pe mine cat doresti nu ma deranjeaza cu nimica.Ai sa vezi ca nu am dovezi.Si report pe mine?Cu s0b?Cand o sa ma vedeti innotand in aer mergand in aer sau nemurind chiar chiar deloc atunci puteti zice ca am s0b.Pana atunci dormi linistit si vizioneaza specul pe mine cat doresti si cand ai sa vezi ce am zis mai sus poti da ban ;).


  • 2

#10
Ionut Baws

Ionut Baws

    Respected

  • Posts
    1,355
  • Topics
    760
  • Reputation
    1770
  • Online
    137 days

Se poate ca nu a murit din cauza ca era in masina putea sa dea si Ionut /eject inainte de a da explode asta este parerea mea :)

Adevarat odata am primit explode si nu muream ca eram la volan.Am primit eject si am primit explode de 2 ori si KILL ME


  • 0

#11
KentSecondary

KentSecondary

    #LEGEND#

  • Posts
    1,563
  • Topics
    281
  • Reputation
    3638
  • Online
    44 days

nenea il vezi pala xtreed?care e la volan?BUN.Poti sal intrebi si pe el.Numa eu cu el stiem ce am in PC-ul meu si ce nu.Si numai el stie daca am s0beit sau nu.Da adevaru e n-am murit din cauza lagului imens pe care il am.Daca imi dadeai explode de vre-o 5 ori fii sigur ca muream;)Poti sa bagi /spec pe mine cat doresti nu ma deranjeaza cu nimica.Ai sa vezi ca nu am dovezi.Si report pe mine?Cu s0b?Cand o sa ma vedeti innotand in aer mergand in aer sau nemurind chiar chiar deloc atunci puteti zice ca am s0b.Pana atunci dormi linistit si vizioneaza specul pe mine cat doresti si cand ai sa vezi ce am zis mai sus poti da ban ;).

asa e.


  • 6

#12
senzor

senzor

    rege mustacios ca pe cartile de joc

  • Posts
    2,361
  • Topics
    742
  • Reputation
    1967
  • Online
    104 days

+1 warn , degeaba ii dai explode daca e in masina , nu moare , prima data trebuie sa-i dai e eject dupa explode.


  • 0

#13
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

+1 warn , degeaba ii dai explode daca e in masina , nu moare , prima data trebuie sa-i dai e eject dupa explode.

Bai omule, cand i`am dat explode, masina trebuia si ea sa explodeze, dar o repara soferu, si oricum, cand primesti explode chiar daca esti in masina, fi sigur ca mor i ... dar asta la 2 explode n`a murit ..


  • 0

#14
Domnul Cu Basu

Domnul Cu Basu

    Jr. Member

  • Posts
    109
  • Topics
    33
  • Reputation
    40
  • Online
    2 days
Tia dat explode si nu ai murit . Deci aveai sob sau hh
  • 0

#15
Ionut Baws

Ionut Baws

    Respected

  • Posts
    1,355
  • Topics
    760
  • Reputation
    1770
  • Online
    137 days

 

+1 warn , degeaba ii dai explode daca e in masina , nu moare , prima data trebuie sa-i dai e eject dupa explode.

Bai omule, cand i`am dat explode, masina trebuia si ea sa explodeze, dar o repara soferu, si oricum, cand primesti explode chiar daca esti in masina, fi sigur ca mor i ... dar asta la 2 explode n`a murit ..

 

Alooo se vede ca nuti place sa citesti.Daca citeai tot ce scrisesem ti-ai fi dat seama ca aveam lag ;)


  • 0

#16
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

 

 

+1 warn , degeaba ii dai explode daca e in masina , nu moare , prima data trebuie sa-i dai e eject dupa explode.

Bai omule, cand i`am dat explode, masina trebuia si ea sa explodeze, dar o repara soferu, si oricum, cand primesti explode chiar daca esti in masina, fi sigur ca mor i ... dar asta la 2 explode n`a murit ..

 

Alooo se vede ca nuti place sa citesti.Daca citeai tot ce scrisesem ti-ai fi dat seama ca aveam lag ;)

 

Aveai lag o laie ... gata, ramane sa vedem ce vor spune Ownerii ...


  • 0

#17
Toma

Toma

    Administrator / Mapper

  • Posts
    449
  • Topics
    85
  • Reputation
    283
  • Online
    10 days

Greseala de amatori:

Daca dai explode in masina nu ii va scadea viata, daia existe eject ca sa il poti verifica

Cred ca iei +1 Warn


  • 1

#18
Pank

Pank

    Mapper

  • Posts
    1,426
  • Topics
    142
  • Reputation
    1603
  • Online
    28 days

Trebuia sa ii dea /eject apoi /explode .. daca e in masina nu moare 8-| .


  • 1

#19
Teroristu

Teroristu

    Jr. Member

  • Posts
    104
  • Topics
    24
  • Reputation
    20
  • Online
    19 hours

Defapt poate sa moara doar umpic mai intarziat

Eu zic +1 warn


  • 1

#20
Dr.Dre.

Dr.Dre.

    Jr. Member

  • Posts
    218
  • Topics
    17
  • Reputation
    1059
  • Online
    3 days

 

+1 warn , degeaba ii dai explode daca e in masina , nu moare , prima data trebuie sa-i dai e eject dupa explode.

Bai omule, cand i`am dat explode, masina trebuia si ea sa explodeze, dar o repara soferu, si oricum, cand primesti explode chiar daca esti in masina, fi sigur ca mor i ... dar asta la 2 explode n`a murit ..

 

 

 

Stai prost cu experienta.

 

Cand un player e in masina si vrei sa vezi daca moare la /explode, intai da-i /slap si dupa /explode. Cat timp e in masina, nu moare.

 

Asta e ultima reclamatie la care iti raspund No-warn. Prea multe greseli intr-un timp asa scurt!


  • 8




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users