Jump to content


Photo

Nu mi se pare deloc corect


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
I GT

I GT

    Dealer de ambitie!

  • Posts
    831
  • Topics
    132
  • Reputation
    2790
  • Online
    8 days

Nu este neaparat o reclamatie la adresa unui admin ci defapt am o nelamurire foarte mare in legatura cu 2 admini

Azi de curiozitate am intrat la XSS clan top pe forum si am vzt 2 playeri care au nu 1000-3000 de Puncte(in general) ci ZECI DE MII DE puncte!

Am inteles ca Max le-a setat acestor jucatori aceasta suma de puncte si nu e treaba mea sa reprosez decizia unui Administrator(Owner) dar sincer acum zeci de mii de puncte?Nu mi se pare deloc corect fata de alti playeri care stau toata ziua sa faca cateva zeci de puncte...

Chiar nu mi se pare deloc corect si nu fata de mine ci de alti cum spuneam mai sus...

Decizia ownerului este a lui si nu ar trebuii sa fie contestata sau ceva gen dar totusi..90 de mii de puncte?
byrGCdn.png

 

 

 

Deci as vrea sa stiu,cu ce este el de exemplu mai ''special'' de are 90 de mii de puncte fata de alti playeri care muncesc din greu pentru ele...

Acei 2 playeri se numesc Dey si George din imagine..

+ ca din cate am vazut tot george are cele mai multe ore dintre toti 800 de ore..


  • 7

#2
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days

a donat.


  • 4

#3
Dr.Dre.

Dr.Dre.

    Jr. Member

  • Posts
    218
  • Topics
    17
  • Reputation
    1059
  • Online
    3 days

Vrei puncte ? Fa donatii ! E alegerea fiecaruia, si nici nu sunt preturi imposibile. Daca vrei sa muncesti pentru punctele alea, e problema ta, daca vrei sa donezi pentru un numar de puncte, e tot problema ta.

 

Iar in legatura cu cele 800 de ore, GeorGe avea in jur de 150 de ore, dar MaxXx a pus la vanzare contul lui snk., iar el l-a cumparat ( contul avea in jur de 700 ore )

 

Asa ca ei nu sunt cu nimic mai presus de restul playerilor, dar au ales sa faca un /stats bun prin modalitatea asta.


  • 8




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users