Jump to content


Photo

Reclamatie weimer


  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1
RulleR.=D

RulleR.=D

    Newbie

  • Posts
    37
  • Topics
    11
  • Reputation
    26
  • Online
    14 hours

Nickname:[XSS]Jason.
Admin-ul Reclamat:[XSS]Weimer
Motivul Reclamatiei:Mi-a dat jail degaba si a zis ca am pus C4 la event cand eu nu am statusu-l si coins
Poza cu greseala sa:http://forums.xqs.ro...45630876614.png

 

  • 0

#2
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

De acord cu Jason, pentru ca el nu mai are sts`u, si mi`o dat si mie mute pt ca ziceam aka`u unora care nu ziceau nika ...

Deci +1 Weimer


  • 1

#3
Weimer

Weimer

    Full Member

  • Posts
    261
  • Topics
    165
  • Reputation
    355
  • Online
    6 days

Am facut event planes, voi tot puneati c4, tot omorati oamenii si se enervau asa ca am scris /jail id si am pus un reason la intamplare ca sa nu explodezi c4 si sai omori iara, erati 2 care puneati c4. /read cmds, toti scriau /anim (animatia), iar voi /c4 nu tre sa fii geniu sa iti dai seama. Doar atat am de zis, decizia o ia persoana responsabila de categorie. Salut si bucurate de server.


  • 0

#4
RulleR.=D

RulleR.=D

    Newbie

  • Posts
    37
  • Topics
    11
  • Reputation
    26
  • Online
    14 hours

Dar eu nu aveam C4 poti sa te uiti si la SS pentru ca eu nu am coins + stats-ul sa te uiti la EROR you don't have any c4 . Deci nu aveam de unde c4.


  • 0

#5
Weimer

Weimer

    Full Member

  • Posts
    261
  • Topics
    165
  • Reputation
    355
  • Online
    6 days

De acord cu Jason, pentru ca el nu mai are sts`u, si mi`o dat si mie mute pt ca ziceam aka`u unora care nu ziceau nika ...

Deci +1 Weimer

Daca erai ala de ieri care tot zicea ip-ul la jucatori ti-am dat /mute timp de 20 secunde si apoi ti l-am scos si te-am intrebat daca ai terminat, si apoi te-ai pus in gura dar nu te-am mai bagat in seama. Nu ai dovezi sa demonstrezi asta deci replica ta este inutila.


  • 0

#6
Weimer

Weimer

    Full Member

  • Posts
    261
  • Topics
    165
  • Reputation
    355
  • Online
    6 days

Dar eu nu aveam C4 poti sa te uiti si la SS pentru ca eu nu am coins + stats-ul sa te uiti la EROR you don't have any c4 . Deci nu aveam de unde c4.

Te-am prins ca scriai /c4. (scuze de dublu)


  • 0

#7
RulleR.=D

RulleR.=D

    Newbie

  • Posts
    37
  • Topics
    11
  • Reputation
    26
  • Online
    14 hours

Am scris /c4 pentru a arata ca nu aveam C4 ..


  • 0

#8
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

Ba Weimer, Sebby02 mi`e martor ca ziceam IP lu Allecs02 si eXe, si tu mi`ai dat mute ca sa termin deci afirmatia ta e inutila L-)


  • 0

#9
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Mda , nush ce sa zic .. el chiar nu avea /stats , pentru ca il furase AleqsZ... Si in legatura cu Ionutz , el zicea doar IP la calculatorul lui Allec02 si al lui eXe.


  • 0

#10
RapGod_

RapGod_

    RCON Adminstrator

  • Posts
    2,905
  • Topics
    228
  • Reputation
    15358
  • Online
    70 days

Mda eu iesisem in acel timp ..si nu am vazut ce s'a intamplat..daca tu aveai /read cmds si ai vazut ca el a scris c4 ..dar pune si tu alt motiv. Eu zic No-Warn ..poate o fii o greseala si ma gandeam ca Wei o sa primeasca o reclamatie..oricum el poate sa stea afk si fara /brb tot nu i'a demoted pentru ca MaxXx nu o sa ii dea demoted lui Weimer sau lui MoMo.


  • 0

#11
Weimer

Weimer

    Full Member

  • Posts
    261
  • Topics
    165
  • Reputation
    355
  • Online
    6 days

Mda eu iesisem in acel timp ..si nu am vazut ce s'a intamplat..daca tu aveai /read cmds si ai vazut ca el a scris c4 ..dar pune si tu alt motiv. Eu zic No-Warn ..poate o fii o greseala si ma gandeam ca Wei o sa primeasca o reclamatie..oricum el poate sa stea afk si fara /brb tot nu i'a demoted pentru ca MaxXx nu o sa ii dea demoted lui Weimer sau lui MoMo.

Nu este adevarat, eu pot lua warn-demote oricand, nu e ca max nu imi da deloc, pana acum nu cred ca a avut motiv sa imi dea, dar daca gresesc imi da si eu sunt total de acord cu asta. 


  • 0

#12
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

N-am log la /c4 sa stiu cine a cumparat, daca a cumparat, cat a cumparat, daca a folosit, etc...

No warn.


  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users