Jump to content


Photo

reclamatie vali


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

Numele tău de pe server:twain@FUMEZJOINT
Numele celui reclamat:[xss]vali_=]
Motivul reclamației, abuzul său:warn aiurea

Dovezi (imagini sau clipuri video):

15/03/2020 at 20:13:09 twain@FUMEZJOINT has been warned by [XSS]Vali_=] (Warnings: 4/5). Reason: multiple jigniri pe /gscreen

 

Admin-ul respectiv este RCON pe server:nu
Dacă da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces:nu
De ce i-ai făcut reclamație:cica se sanctioneaza jigniri pe /gscreen
Consideri că e un abuz grav:da
Cum l-ai sancționa:demote ca asta e degeaba in staff


  • 1

#2
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

Am revenit eu pe sv si acu umpleti forumul de reclamatii aiurea. Pana acum era liniste totala.
Comportamentul lui astazi: https://imgur.com/a/SlveGur
Injuratura pentru care inca nu l-am santionat fiindca a dat /q: C8k2jsc.jpg
 



#3
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

1.prima poza - ai sanctionat

2.a doua poza - nu se sanctioneaza lbju pe /gscreen

3.a treia poza - nu se sanctioneaza lbju pe /gscreen

4.a patra poza - "plange copilul asta" nu este limbaj,nici insulta si nici jignire

5.a cincea poza - "sclav" nu este limbaj,nici insulta si nici jignire ( daca ai luat-o ca o jignire puteai sa dai  mute frumos)

6.a sasea poza - am zis "muie" de la "muiere" adica femeie si tu ai sanctionat nu stiu de ce ai mai pus pozele in care ai sanctionat

7.a saptea poza - "castrez" nu e limbaj

8.a opta poza - aici chiar nu am ce sa zic, cred ca ai pus poza aia sa para multe

9.a noua poza - am spus "pussy boy" si tu te-ai ofensat si mi-ai dat warn deci nu stiu de ce ai postat aia daca m-ai sanctionat

10.a zecea poza - ai sanctionat, cantam si io ian cu azteca :(

dupa ultima poza ai sanctionat deci nu mai are rost sa mai comentez la ea

 

 

si vezi cu jignirile la adresa mea, a lui blondu si elena ca vad ca esti mare cocos cu adminu ala


  • 2

#4
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

1.prima poza - ai sanctionat
2.a doua poza - nu se sanctioneaza lbju pe /gscreen
3.a treia poza - nu se sanctioneaza lbju pe /gscreen
4.a patra poza - "plange copilul asta" nu este limbaj,nici insulta si nici jignire
5.a cincea poza - "sclav" nu este limbaj,nici insulta si nici jignire ( daca ai luat-o ca o jignire puteai sa dai  mute frumos)
6.a sasea poza - am zis "muie" de la "muiere" adica femeie si tu ai sanctionat nu stiu de ce ai mai pus pozele in care ai sanctionat
7.a saptea poza - "castrez" nu e limbaj
8.a opta poza - aici chiar nu am ce sa zic, cred ca ai pus poza aia sa para multe
9.a noua poza - am spus "pussy boy" si tu te-ai ofensat si mi-ai dat warn deci nu stiu de ce ai postat aia daca m-ai sanctionat
10.a zecea poza - ai sanctionat, cantam si io ian cu azteca :(
dupa ultima poza ai sanctionat deci nu mai are rost sa mai comentez la ea
 
 
si vezi cu jignirile la adresa mea, a lui blondu si elena ca vad ca esti mare cocos cu adminu ala

Calmează-te nu trebe sa începi să faci mișto la această reclamație. Dar din cate am observat nu stii ce inseamna "pussy boy" recomand sa tragi un ochii pe translate
Ai primit warn pe motive corecte. Tu aveai mute si ne înjurai pe /gscreen. E ceva normal sa reacționăm cu comenzi de Admin atat timp cat tu ne injuri pe noi fiindca ti-am dat mute.

#5
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

Calmează-te nu trebe sa începi să faci mișto la această reclamație. Dar din cate am observat nu stii ce inseamna "pussy boy" recomand sa tragi un ochii pe translate
Ai primit warn pe motive corecte. Tu aveai mute si ne înjurai pe /gscreen. E ceva normal sa reacționăm cu comenzi de Admin atat timp cat tu ne injuri pe noi fiindca ti-am dat mute.

da o sa trag un ochii 


  • 3

#6
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

www.xss-server.com/forums/index.php?/topic/39852-regulament-sancțiuni-și-informații-generale/
cauta-mi si mie aici si spune-mi unde scrie ca n-am voie sa injur pe /gscreen


  • 1

#7
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Avand in vedere faptul ca vali NU era intr-un gang si i-a aparut acel mesaj, presupun ca a aparut la tot serverul, deci a facut bine ca te-a sanctionat. Inteleg, nici tu nu stiai, dar hai sa nu abuzam de aceste lucruri. Faptul ca ti-a dat warn compenseaza cu dovezile aduse de el in care injurai.

Adminul nu primeste nimic.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users