Jump to content


Photo

reclamatie onision trollhack


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
Keedyy

Keedyy

    Newbie

  • Posts
    60
  • Topics
    33
  • Reputation
    35
  • Online
    6 days

Numele tău de pe server:Keedyy
Numele celui reclamat:onision
Motivul reclamației, abuzul său:troll hack

Dovezi (imagini sau clipuri video):https://youtu.be/7xcgCj9zlFs
Admin-ul respectiv este RCON pe server:nu
Dacă da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces:nu
De ce i-ai făcut reclamație:pentru ca umbla cu hack
Consideri că e un abuz grav:da
Cum l-ai sancționa:demote


  • 0

#2
garo the hero hunter

garo the hero hunter

    ay panini don't you be a meanie

  • Posts
    566
  • Topics
    168
  • Reputation
    449
  • Online
    60 days

poftim? 

de ce as folosi trollhack? asta e optiune de la tine din v4 sa se vada ca si cum as da eu trollhack

pot sa arat cum vreti voi ca eu n-am trollhack instalat, n-am jucat cu coduri timp de 3 ani si nici nu planuiesc sa o fac

daca vrea un bm gm sa ii arat tot calculatoru daca e nevoie cu tot cu filmele mele de pe acolo

nu ti-e rusine dupa ce ca faci evade sa faci chestii din-astea?


Edited by garo the hero hunter, 28 July 2019 - 11:32.

  • 2

#3
Keedyy

Keedyy

    Newbie

  • Posts
    60
  • Topics
    33
  • Reputation
    35
  • Online
    6 days

poftim? 

de ce as folosi trollhack? asta e optiune de la tine din v4 sa se vada ca si cum as da eu trollhack

pot sa arat cum vreti voi ca eu n-am trollhack instalat, n-am jucat cu coduri timp de 3 ani si nici nu planuiesc sa o fac

daca vrea un bm gm sa ii arat tot calculatoru daca e nevoie cu tot cu filmele mele de pe acolo

nu ti-e rusine dupa ce ca faci evade sa faci chestii din-astea?

Nu mai am v4 de mult prietene, daca vrei iti pot arata si licenta expirata.

Si tu cand dai cu troll hack nu se vede la tine pe filmare se vede la cel pe care il trolezi.

Ar trebui sa iti fie rusine mintind+ ca ai si amenintat cu ban.

Anyway lasa un responsabil sa verifice si vedem cine minte.


  • 0

#4
garo the hero hunter

garo the hero hunter

    ay panini don't you be a meanie

  • Posts
    566
  • Topics
    168
  • Reputation
    449
  • Online
    60 days

Nu mai am v4 de mult prietene, daca vrei iti pot arata si licenta expirata.

Si tu cand dai cu troll hack nu se vede la tine pe filmare se vede la cel pe care il trolezi.

Ar trebui sa iti fie rusine mintind+ ca ai si amenintat cu ban.

Anyway lasa un responsabil sa verifice si vedem cine minte.

am amenintat cu ban?

https://imgur.com/a/JWqM53l

Singura dovada pe care o pot prezenta. Eu jur pe tot ce am mai sfant ca n-am cod in calculator, am intrat de la 11 dimineata cand erau 0 jucatori sa fiu activ deoarece mi s-a oferit sansa la admin si am zis sa nu dau cu piciorul. Dar, daca omul acesta dupa ce i-am facut reclamatie ca a avut aim si a facut ban evade, vrea sa-mi faca rau si sa imi ia adminul, n-are decat. Eu consider ca mi-am facut treaba si daca mi se va lua adminul, sau poate blacklist din cauza aceasta, desi eu nu am cod in calculator o pot prezenta cum vreti voi,am filmari de la cum am dat jailuri si kickuri pentru coduri azi, pe acelea le pot prezenta daca doriti. 

El m-a chemat sa dau goto la el dupa discutia cu banul, nestiind ce are in minte am dat goto, am vazut ca masina lui scotea fum dar imi pasa prea putin si credeam ca o sa vorbeasca cu mine, dar aparent m-am inselat. Keedyy daca tu chiar atat de mult ma urasti, sincer iti zic grow up


Edited by garo the hero hunter, 28 July 2019 - 11:50.

  • 2

#5
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

poftim? 

de ce as folosi trollhack? asta e optiune de la tine din v4 sa se vada ca si cum as da eu trollhack

pot sa arat cum vreti voi ca eu n-am trollhack instalat, n-am jucat cu coduri timp de 3 ani si nici nu planuiesc sa o fac

daca vrea un bm gm sa ii arat tot calculatoru daca e nevoie cu tot cu filmele mele de pe acolo

nu ti-e rusine dupa ce ca faci evade sa faci chestii din-astea?

aratati-mi va rog un clip in care se poate face asa ceva cu respectivul set de coduri

poate raspunde orice membru atata timp cat da un clip cu ceea ce cer


  • 0

#6
Aby

Aby

    Full Member

  • Posts
    264
  • Topics
    70
  • Reputation
    211
  • Online
    39 days

La troll hack, cel care foloseste nu se misca deloc, restul din jurul lui zboara, atat playerii cat si masinile. un exemplu https://www.youtube....h?v=yXyeqKVBnHI


  • 3

#7
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

La troll hack, cel care foloseste nu se misca deloc, restul din jurul lui zboara, atat playerii cat si masinile. un exemplu https://www.youtube....h?v=yXyeqKVBnHI

am cerut un clip care sa demonstreze ca e posibil sa faci sa arati ca altcineva foloseste troll desi nu foloseste, nu un clip cu troll-ul in sine
  • 0

#8
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

am cerut un clip care sa demonstreze ca e posibil sa faci sa arati ca altcineva foloseste troll desi nu foloseste, nu un clip cu troll-ul in sine

Aby ti-a spus tot in acel comentariu, nu prea avem cum sa facem unu din noi un clip video cu dovada asta avand in vedere ca, keeddy foloseste acel v4, iar noi nu avem acest hack.


  • 0

#9
garo the hero hunter

garo the hero hunter

    ay panini don't you be a meanie

  • Posts
    566
  • Topics
    168
  • Reputation
    449
  • Online
    60 days

am cerut un clip care sa demonstreze ca e posibil sa faci sa arati ca altcineva foloseste troll desi nu foloseste, nu un clip cu troll-ul in sine

Troll-ul din cate m-am uitat pe net, cam toate fac ca masina sa zboare, si playerul de altfel gen sa se duca in sus

Am dat pmuri peste pmuri si singurul raspuns concret a fost ca este o desincronizare intre cliente, posibil ca eu sa fii avut lag in momentul respectiv sau ca el sa fii folosit un cod care sa faca chestia asta, dar habar nu am... Eu am spus ca sunt deacord si cu un test tw daca este nevoie... Dar eu nu joc cu coduri pt ca nu am de ce pana la urma, la o ora pe zi cat intru sa dau cu trollhack n-as avea de ce..


Edited by garo the hero hunter, 30 July 2019 - 17:57.

  • 0

#10
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

no warn, dovada nu e indeajuns de clara, iar argumentele adminului se considera plauzibile, daca luam in calcul si istoricul si intentiile din trecut a celui care a facut topicul


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users