Jump to content


Photo

Reclamatie membrii clan Squad Up + Administrator members.


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
UNDERTAKERALEX

UNDERTAKERALEX

    Newbie

  • Posts
    10
  • Topics
    5
  • Reputation
    0
  • Online
    6 hours

Numele tau exact de pe server: Under_Taker
Numele exact al celui reclamat: [XSS]Vali_=]] , PaRiS_ , Ximinal (Admin member) , [XSS]HuNNy, [XSS]MiawAug.
Motivul reclamatiei, abuzul sau: Spawn kill.
Dovezi (imagini sau clipuri video): https://youtu.be/qbnetkO3KaE
Adminul respectiv este RCON pe server: Nu.
Daca da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces: -
De ce i-ai facut reclamatie: Pentru ca nu vroiam sa fac vs cu clanul adversar vroiam doar sa ma uit, dar ei au facut spawn kill cum dadeam /grove, asa ca m-am revoltat dupa si m-am bagat la vs.
Consideri ca e un abuz grav: Da, 100%, sa tinem cont ca au mai fost membrii al altor clanuri care au luat AWP/RWP, suspend pentru spawn kill la /grove.
Cum l-ai sanctiona: Cu exceptia lui Ximinial, celorlalti membrii decideti voi, iar lui Ximinal AWP.


Edited by UNDERTAKERALEX, 11 February 2019 - 15:55.

  • 0

#2
ximinal

ximinal

    Jr. Member

  • Posts
    110
  • Topics
    17
  • Reputation
    19
  • Online
    7 days
Deodată ce ai venit acolo,normal să facem kills,daca ziceai că voiai să te uiți,de ce nu ai dat spec?
  • 0

#3
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Mie personal îmi pare că te-ai dus intenționat acolo fix ca să facă respectivii kill pe tine.

 

Până la finalul video-ului nu ai avut nici cea mai mică intenție de a încerca să pleci din poziția de spawn, ori măcar de a-i anunța pe chat pe ceilalți că vrei doar să te uiți. Respectivii nu au tras imediat asupra ta, ori și dacă au făcut-o, a existat o pauză suficient de mare în care ai fi putut pleca din poziția de spawn. De mișcat te puteai mișca, jucătorii erau deja vizibili, după mișcarea camerei se vede că intenția era mai degrabă cea subliniată de mine în primul rând.

 

Din punctul meu de vedere, reclamația e parțial validă.

Nu voi lua nicio măsură împotriva celor reclamați pentru că totuși pare premeditată.

 

Voi încerca să vin cu o soluție referitoare la spawn kill, pentru a nu mai avea astfel de situații.


  • 3




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users