Jump to content


Photo

Reclamatie .abyfake. ban aiurea


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
ALEAX16

ALEAX16

    Newbie

  • Posts
    4
  • Topics
    3
  • Reputation
    0
  • Online
    7 hours

Numele tau exact de pe server: [XSS]ALEAX16
Numele exact al celui reclamat: abyfake
Motivul reclamatiei, abuzul sau: ban aiurea, in video se vad mai multe abuzuri, nolife sta cu god, aby le da get la toti la spawn ul meu
Dovezi (imagini sau clipuri video): https://streamable.com/txyhr
Adminul respectiv este RCON pe server: Da
Daca da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces: Da 
De ce i-ai facut reclamatie: Se vede si in video
Consideri ca e un abuz grav: Da , rocket e voie, minigun nu e voie, si + daca tu le dadeai get incontinuu ce era sa fac
Cum l-ai sanctiona: 50 rwp

 


  • 0

#2
Aby

Aby

    Full Member

  • Posts
    264
  • Topics
    70
  • Reputation
    211
  • Online
    39 days

Dupa vorbele spuse de angel , mi s-a zis ca minigun atat cat si rocket in zona de spawn sunt interzise pentru ca spawnurile de clan se pot pune si in zone publice. nu-mi mai trebuie dovada , dovada este in video-ul tau.


  • 0

#3
ALEAX15

ALEAX15

    Member

  • Posts
    286
  • Topics
    102
  • Reputation
    86
  • Online
    34 days

Dupa vorbele spuse de angel , mi s-a zis ca minigun atat cat si rocket in zona de spawn sunt interzise pentru ca spawnurile de clan se pot pune si in zone publice. nu-mi mai trebuie dovada , dovada este in video-ul tau.

Si e ok ce faci sa dai get la toti acolo in spawn? si mai ai si tu ori nolife god, se vede tot abuzul


  • 0

#4
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

http://www.xss-serve...-elsewhere-ban/

 

Incepand de astazi(26/07/2018), jucatorii ce creeaza o reclamatie pentru ban aiurea unui administrator si nu au cererea acceptata, vor primii SUSPEND 3 DAYS pe forum!


  • 0

#5
ALEAX16

ALEAX16

    Newbie

  • Posts
    4
  • Topics
    3
  • Reputation
    0
  • Online
    7 hours

Si e ok ce faceati acolo? get la toti membrii vostri in spawn ul nostru si tu ori nolife cu god acolo, rocket poti lupta foarte usor contra el, cu minigun e alta treaba, nu e vreun avantaj rocket, asa cum si eu si tu puteai lua


  • 0

#6
WOLL  

WOLL
  • Posts
    -16,777
  • Topics
    237
  • Reputation
    -15536

http://www.xss-serve...-elsewhere-ban/

 

Incepand de astazi(26/07/2018), jucatorii ce creeaza o reclamatie pentru ban aiurea unui administrator si nu au cererea acceptata, vor primii SUSPEND 3 DAYS pe forum!

Multumesc ca existi,

 

Si e ok ce faceati acolo? get la toti membrii vostri in spawn ul nostru si tu ori nolife cu god acolo, rocket poti lupta foarte usor contra el, cu minigun e alta treaba, nu e vreun avantaj rocket, asa cum si eu si tu puteai lua

daca ai dovezi fa reclamatie

Nu inteleg, de ce faci reclamatie daca nu ai cerere unban inchisa

 

 

Caz inchis

 

Locked.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users