Jump to content


Photo

Despre server.


  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#21
retired

retired

    Newbie

  • Posts
    84
  • Topics
    11
  • Reputation
    24
  • Online
    28 days

e cat de cat da.


  • 0

#22
NORIEGA

NORIEGA

    redbull lejenda

  • Posts
    166
  • Topics
    59
  • Reputation
    8
  • Online
    11 days

parerea mea personala e ca,sa va luati de la gandul ca noi cu un server de tip stunt va creste .Ori ne mutam si noi pe rpg,sa incepem totul de la 0 cu un viitoar poate mai bun,ori asteptam moartea server-ului


  • 0

#23
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

parerea mea personala e ca,sa va luati de la gandul ca noi cu un server de tip stunt va creste .Ori ne mutam si noi pe rpg,sa incepem totul de la 0 cu un viitoar poate mai bun,ori asteptam moartea server-ului

tu nici macar nu mai joci si astepti cu nerabdare sa moara serverul...


  • 0

#24
NORIEGA

NORIEGA

    redbull lejenda

  • Posts
    166
  • Topics
    59
  • Reputation
    8
  • Online
    11 days

tu nici macar nu mai joci si astepti cu nerabdare sa moara serverul...

trebuie sa mai joc ca sa-mi dau cu parerea?Stiu care sunt probleme server-ului,cred ca majoritatea fara sa joc stai linistita.Da astept sa moara server-ul,nu si comunitatea.Din asta deduci ca astept eu si cel mai probabil o mare parte din playeri un server rpg


  • 0

#25
kentZEW

kentZEW

    L E G E N D

  • Posts
    2,800
  • Topics
    232
  • Reputation
    3458
  • Online
    76 days

si impactul asupra serverului este 0

Sa nu exageram :)) au crescut vreo 10 playeri :)))

 

Edit : Nu va mai ganditi la rau, incercam toti sa facem ce putem si probabil ne vom redresa...

#XSS never die. ; Trebuie sa fim optimisti mereu..


Edited by kentZEW, 22 June 2018 - 23:29.

  • 0

#26
eLtRaCk

eLtRaCk

    Marele BM

  • Posts
    1,055
  • Topics
    191
  • Reputation
    1423
  • Online
    137 days

trebuie sa mai joc ca sa-mi dau cu parerea?Stiu care sunt probleme server-ului,cred ca majoritatea fara sa joc stai linistita.Da astept sa moara server-ul,nu si comunitatea.Din asta deduci ca astept eu si cel mai probabil o mare parte din playeri un server rpg

NU VA MURI STAI LINISTIT

 

tu nici macar nu mai joci si astepti cu nerabdare sa moara serverul...

Stiu

 

Sa nu exageram :)) au crescut vreo 10 playeri :)))

 

Edit : Nu va mai ganditi la rau, incercam toti sa facem ce putem si probabil ne vom redresa...

#XSS never die. ; Trebuie sa fim optimisti mereu..

asa este.


Edited by ElTracK, 22 June 2018 - 23:33.

  • 0

#27
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Sunt dispus sa platesc eu suma respectiva,ti-am si trimis un mesaj in privat in legatura cu subiectul abordat aici. Vreau sa crestem,nu vreau ca jocul ce m-a facut atat de fericit si mi-a adus atat de multi prieteni...sa moara! :)  

 

Dar ce idei pot fi,oare daca se promoveaza undeva,crestem? vin jucatori? 

Ti-am zis si-n pm, discuta cu mine legat de tot, ai vre-o nelamurire, sugestie, lasa-mi mie PM si ma voi ocupa eu de tot. El este mai mult inactiv, adica stii ca ti-am explicat care-i treaba. 

 

Am promovat la TheLink dar ideea e ca n-a mers, avand un impact mic. Am dat 30 de euro paypal. Pe viitor as vrea ceva mai mare, un live la lectura dar nu stiu cat cere, voi intreba.

 

si impactul asupra serverului este 0

 

Asta e clar, oricum, ne-am ridicat putin... 

parerea mea personala e ca,sa va luati de la gandul ca noi cu un server de tip stunt va creste .Ori ne mutam si noi pe rpg,sa incepem totul de la 0 cu un viitoar poate mai bun,ori asteptam moartea server-ului

RPG? Tu te auzi ce spui? Da, hai, o luam de la 0 si? Ajungem sa avem 0 jucatori :)), urmam  exemplul nqgaming. Nici p'astia de ii mai avem nu mai exista pe rpg te asigur eu. Ramane stunt si nu moare nimic, jucatori sunt si incercam sa ridicam.

 

 

 

Concluzie: Pe viitor vor urma noi updates, noi promovari si noi sisteme sa vedem, nu depinde doar de mine. Eu incerc.


  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users