Jump to content


Photo

reclamatie DarkReturn


  • This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

#1
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

Numele tau exact de pe server: [tb.legacy]BALLOONY
Numele exact al celui reclamat: DarkReturn
Motivul reclamatiei, abuzul sau: ban aiurea
Dovezi (imagini sau clipuri video): https://imgur.com/KpRhn28
Adminul respectiv este RCON pe server: da
Daca da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces: nu
De ce i-ai facut reclamatie: imi da hammond mesaj pe steam sa vin pe xss ca sa-mi zica dark cv si cand intru stau un pic si dupa ban ca cica mi-a zis sa schimb numele, cand cu mine nu a vorbit nimic
Consideri ca e un abuz grav: da
Cum l-ai sanctiona: i-as da foc in mort*i lui de copil prost fara viata care sta 24/7 pe samp si a primit si el mare grad ca l-a vazut max cel mai no lifer

 

dupa cum te stiu o sa vi, o sa raspunzi ca ai facut bine dupa care dai lock. idiotu pul*i

 

 

L4EMcS9.png

mai zi ceva f*tuti mort*i ma-t*i

 

 

 

cenzura e inutila


Edited by balloony-kun 愛, 01 October 2017 - 12:48.

  • 14

#2
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

Dragule, lui hammond i am spus sa te anunte sa schimbi numele clanului, nu sa faca prezenta.

Daca prietenul tau a fost atat de bun incat te-a chemat la prezenta si nu ti-a spus ce i-am spus sa iti zica, ai primit ban.


  • 4

#3
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

Dragule, lui hammond i am spus sa te anunte sa schimbi numele clanului, nu sa faca prezenta.

Daca prietenul tau a fost atat de bun incat te-a chemat la prezenta si nu ti-a spus ce i-am spus sa iti zica, ai primit ban.

spune-mi in fata ratatule, nu-l pune tu pe hammond sa-mi zica. el doar m-a chemat pe server, putea foarte bine nici atat sa nu faca. in loc de banu ala imi puteai explica, dar nu ca suntem graduri mari si ne permitem.


Edited by balloony-kun 愛, 01 October 2017 - 12:38.

  • 3

#4
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

spune-mi in fata ratatule, nu-l pune tu pe hammond sa-mi zica. el doar m-a chemat pe server, putea foarte bine nici atat sa nu faca. in loc de banu ala imi puteai explica, dar nu ca suntem graduri mari si ne permitem.

Ti-as fi explicat daca aveam cu cine vorbi


  • 2

#5
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

Ti-as fi explicat daca aveam cu cine vorbi

n-ai cu cine vorbi, a? am intrat pe joc si te-am intrebat "ce e" de vreo doua ori. tu n-aveai nici o treaba, vorbeai de proprietati.

si nu mai comenta doar ca sa nu zici dupa ca nu ai raspuns, adu argumente.


Edited by balloony-kun 愛, 01 October 2017 - 12:45.

  • 3

#6
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

Eram ocupat cu altceva si nu ti-am vazut mesajul.

 

Lui hammond i-am spus sa te avertizeze sa schimbi numele, si era de ajuns.

Daca tu in momentul in care ai creat clanul nu te-ai gandit ca poti lua ban din nou, vina nu mai e a mea.


  • 0

#7
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

Eram ocupat cu altceva si nu ti-am vazut mesajul.

 

Lui hammond i-am spus sa te avertizeze sa schimbi numele, si era de ajuns.

Daca tu in momentul in care ai creat clanul nu te-ai gandit ca poti lua ban din nou, vina nu mai e a mea.

de parca hammond are obligatia sa-mi zica mie sa schimb numele =)) nici macar nu ti-ai dat interesu sa-l intrebi "ba, i-ai zis lu ala sa schimbe numele?". cum m-ai vazut, ai si dat ban. a da, mi-am dat seama ca banul e 99 de zile. 99 zile pentru un nume de clan, domnule manager?


  • 3

#8
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

Nici eu nu am obligatia de a te avertiza din moment ce esti un player vechi.

 

99 zile pentru continutul numelui clanului.


  • 1

#9
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

Nici eu nu am obligatia de a te avertiza din moment ce esti un player vechi.

 

99 zile pentru continutul numelui clanului.

player vechi? am jucat vara trecuta cu cosminzor, bouncer, masterjoker, ilikeyou etc si dupa aia m-am lasat, intre timp am luat si ban si am revenit acm. dupa ce sunt 30 jucatori on mai dai si ban 3 luni pentru un cacat de nume. acel ban nu l-ai dat pentru binele serverului ci pentru interesul tau personal, mai esti si owner. aruncand cu banuri de 99 de zile nu va aduce jucatori pe server.  


Edited by balloony-kun 愛, 01 October 2017 - 13:47.

  • 1

#10
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

player vechi? am jucat vara trecuta cu cosminzor, bouncer, masterjoker, ilikeyou etc si dupa aia m-am lasat, intre timp am luat si ban si am revenit acm. dupa ce sunt 30 jucatori on mai dai si ban 3 luni pentru un cacat de nume. acel ban nu l-ai dat pentru binele serverului ci pentru interesul tau personal, mai esti si owner. aruncand cu banuri de 99 de zile nu va aduce jucatori pe server.  

Uite, acum ca ti-am dat ban, sunt 35 de jucatori

ic5vq85DT1m9Kmwa14NBjw.png

 

Stai tu linistit, cazuri in care dau ban99 pentru ca cineva m-a injurat sunt foarte rare.

Nu pozitia mea sau faptul ca m-ai injurat acum m-au determinat sa-ti dau ban, ci comportamentul tau in general.

 

In cazul lui hammond am exagerat, intr-adevar, dar in al tau nu consider ca as fi exagerat.


  • 0

#11
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

Uite, acum ca ti-am dat ban, sunt 35 de jucatori

ic5vq85DT1m9Kmwa14NBjw.png

 

Stai tu linistit, cazuri in care dau ban99 pentru ca cineva m-a injurat sunt foarte rare.

Nu pozitia mea sau faptul ca m-ai injurat acum m-au determinat sa-ti dau ban, ci comportamentul tau in general.

 

In cazul lui hammond am exagerat, intr-adevar, dar in al tau nu consider ca as fi exagerat.

daca tu pentru un nume de clan dai ban de 99 de zile, atunci ti-ai dovedit singur ca ai luat owner doar pentru faptul ca stai 24/7 pe samp. cat despre comportamentul meu, daca tu crezi ca e ok sa tolerezi prostia atunci esti un mare idiot.


  • 1

#12
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

daca tu pentru un nume de clan dai ban de 99 de zile, atunci ti-ai dovedit singur ca ai luat owner doar pentru faptul ca stai 24/7 pe samp. cat despre comportamentul meu, daca tu crezi ca e ok sa tolerezi prostia atunci esti un mare idiot.

  :24:

 

Tocmai de asta ai primit ban, nu-i ok sa tolerezi prostia.


  • 1

#13
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

  :24:

 

Tocmai de asta ai primit ban, nu-i ok sa tolerezi prostia.

din nou sustii niste lucruri fara argumente. 


  • 3

#14
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

Iti sta foarte bine asa.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users