Jump to content


Photo

Cautam Admini - Aplicatii #2


  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#21
[XSS]CannabiS

[XSS]CannabiS

    i'm the Best FucK The ResT.

  • Posts
    615
  • Topics
    108
  • Reputation
    88
  • Online
    12 days
Varsta reala: 18
Numele tau de pe server: [XSS]CannabiS
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Ajuta playerii cind au nevoie si are grija de server
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Imi incerc si eu norocul , si sper ca o sa ma descurc
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Din greseli ne invatam dar totusi trebuie sa efectuam mai putine greseli.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:  Pai sunt un baiat din Moldova probabil sunt playeri care ma mai stiu inclusiv MaxXx ca am fost ceva timp pe acest server prin 2013-2015 , sunt un baiat care are prieteni poate nu multi dar adevarati, si imi place sa-mi petrec timpul cu familia sau cu prietenii.  la inceput pot sa-mi petrec cite 1-2 ore pe server deoarece astazi am avut primul bac la 'limba si literatura romana' si mai am inca 3 bac-uri si ar trebui uneori sa mai citesc si nu pre o sa am timp de samp atunci dar totusi o sa ma starui 1-2 ore dar dupa cred si 3-4 ore pe zi. 
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: 50/50 depinde de situatii, toti gresesc, depinde de greseala.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 7-8.
P.S : am mai fost admin mai demult pe server si nu am fost un admin rau din cite stiu , am diferite videouri pe yt cu diferite busted-uri de aimbot si niste evente pe /car stuntplane, dar luasem demote pentru inactivitate ca nu am postat si am fost absent maxim 2 saptamiini. Accept orice decizie din partea SUPPORT-ului.

Edited by [XSS]CannabiS, 06 June 2017 - 22:15.

  • 5

#22
snKmihnea

snKmihnea

    Newbie

  • Posts
    76
  • Topics
    17
  • Reputation
    88
  • Online
    4 days
Varsta reala: 16
Numele tau de pe server: Mihnea
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Sa fie de folos jucatorilor, sa nu faca preferinte si sa fie sigur pe sine.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: As vrea sa am grija de server din nou
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Nu ar fi prima oara.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sunt o persoana rabdatoare care nu suporta hackerii.
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Desigur
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: Avand in vedere ca am fost admin acum mult timp pe XSS, 8,5 poate 9.

Edited by snKmihnea, 08 June 2017 - 23:36.

  • 4

#23
KraTosVALOROSU

KraTosVALOROSU

    Pro dm-er mdfk.

  • Posts
    98
  • Topics
    22
  • Reputation
    91
  • Online
    3 days
Varsta reala:19
Numele tau de pe server:[Urban.Gruv]Kratos
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:experienta
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pentru ca vreau sa ajut serverul impotriva codatilor
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Ca ma bucur ca sunt acolo
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Un tip glumet , chef de joaca. 
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Da
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:7

  • 6

#24
Helias

Helias

    You don't won. Expect the unexpected.

  • Posts
    30
  • Topics
    5
  • Reputation
    67
  • Online
    262 days
Varsta reala: 14
Numele tau de pe server: [XSS]Monx
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Experienta si activitatea
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Deoarece vreu sa ajut sa scapam de jucatorii cu hack-uri 
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Pai normal, nu ai cum sa stii totul din prima
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Glumet, intelegator, calm 
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Desigur
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: As zice 7-8, ceva de genul
 

  • 9

#25
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days
In urma voturilor fiecarui membru din echipa Support a comunitatii, s-a intocmit urmatoarea lista:


AnImBist[] - 5 voturi
[69]TheWolf - 5 voturi
Haterrr. - 4 voturi
BroO - 3 voturi
crisu. - 3 voturi
JoRRy - 3 voturi


Din cauza limitei impuse de Management-ul comunitatii, am fost nevoiti sa alegem 6 jucatori in ordine descrescatoare a voturilor.

Multumim tuturor pentru rabdarea pe care ati avut-o si le uram adminilor noi o administrare corecta.
Nu uitati sa fiti la curent cu ce se intampla pe forum si mai ales la urmatoarele sectiuni: Administrare, Cereri Unban, Reclamatii / Plangeri.
  • 9




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users