Jump to content


Photo

Cautam Admini - Aplicatii #2


  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#1
Slow

Slow

    ˇ︿ˇ

  • Posts
    3,526
  • Topics
    765
  • Reputation
    6536
  • Online
    186 days
Cautam administratori competenti pentru server-ul nostru de SA:MP care sa fie cat mai capabili in urmatoarele arii: activitate, seriozitate, agilitate.
 
Doritorii vor posta in acest topic o singura aplicatie per user, fara pro, contra sau altceva. Cererile se vor inchide pe data de 9 iunie!
 
 
Model:

Varsta reala:
Numele tau de pe server:
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:

 

 
Toate campurile sunt obligatoriu de completat.
 
Sunteti nevoiti sa fiti la curent cu tot ce se intampla pe forum. De asemenea, nu uitati sa cititi topicurile pinned din aceasta sectiune: >click<
 
De aceste aplicatii se va ocupa echipa noastra de Support, analizand in amanunt gradul de compatibilitate al fiecarui user cu functia de administrator.

  • 11

#2
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days
Varsta reala: 14
Numele tau de pe server: AnImBist[]
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Activitate, seriozitate.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Ca am mai fost, dar nu am tinut de el bine [am fost un fraieric prajit]
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Da.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: TANAR, INTELEGATOR, CU VIITORUL IN FATA
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: +9 fms

  • 10

#3
Sadboy

Sadboy

    Old School

  • Posts
    3,579
  • Topics
    172
  • Reputation
    447
  • Online
    78 days

Varsta reala:14
Numele tau de pe server:george.xshadow.ozn
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Activitate,atentie
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pt. ca da am fost dar am gresit mult si vreau sa arat ca pot fi mai bun
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Da,sunt constient de asta
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Intelegator,ascultator
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Da
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:5-6

Edited by george.xshadow.ozn, 09 June 2017 - 17:25.

  • 5

#4
Dominik6912

Dominik6912

    Newbie

  • Posts
    3
  • Topics
    1
  • Reputation
    -5
  • Online
    4 hours
Varsta reala: 13
Numele tau de pe server: Dominik6912
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Activitate
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pentru ca nu sunt tot timpul admini online
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Adevarat
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Intelegator ,Glumet , Ambitios
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Desigur
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului? 6-7

  • -4

#5
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days

 

Varsta reala:14
Numele tau de pe server:george.xshadow.ozn
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Activitate,atentie
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pt. ca da am fost dar am gresit mult si vreau sa arat ca pot fi mai bun
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Da,sunt constient de asta
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Intelegator,ascultator
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Da
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:5-6

 

http://www.xss-serve...wozn/?hl=george\

http://www.xss-serve...wozn/?hl=george

http://www.xss-serve...wozn/?hl=george

http://www.xss-serve...wozn/?hl=george

http://www.xss-serve...n-x2/?hl=george

http://www.xss-serve...wozn/?hl=george

http://www.xss-serve...wozn/?hl=george

http://www.xss-server.com/forums/index.php?/topic/55222-reclamatie-georgexshadowozn/?hl=george

http://www.xss-serve...orge/?hl=george

http://www.xss-serve...wozn/?hl=george

http://www.xss-serve...wozn/?hl=george

http://www.xss-serve...wozn/?hl=george

 

Daca stau sa mai caut, mai gasesc. Scz ca ma bag


  • 5

#6
󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

    Retired Staff Member

  • Posts
    0
  • Topics
    39
  • Reputation
    0
  • Online
    40 days
Varsta reala: 15
Numele tau de pe server: HammondBukhamseen.
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Experienta. Consider ca asta este cea mai importanta abilitate pentru a fi un admin bun.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pentru ca doresc a face din nou parte din aceasta echipa.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Este adevarat.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Imi place sa intru in tot felul de discutii, orice si cu oricine. Majoritatea stiu deja cum sunt cu sau fara rank.
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8.50

Edited by TB.HammondBukhamseeNNN, 05 June 2017 - 21:12.

  • 10

#7
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days
Varsta reala:17
Numele tau de pe server: [XSS].SkyScream99_
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Sa fie destul de vigilent
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Eh, daca tot n`am acces la acel cont, am la asta :D va pup
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Nu s-au inventat obstacolele pentru mine, nimic nu ma poate impiedicadin cea ce vreau sa fac.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sunt putin dur in sensul ca ma enervez destul de usor, dar acum ma pot controla, nu mai stiu ce sa zic. :
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Ce este drept da, nu poti fi cel mai bun administrator din prima ;)
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: In cazul meu imi pot da 9-10, pentru ca am mai administrat aici si stiu cum este si cum trebuie sa administrezi ;*

  • 3

#8
SkiZzZo

SkiZzZo

    Spammer

  • Posts
    2,682
  • Topics
    120
  • Reputation
    485
  • Online
    61 days
Fac cerere pentru AbyFake...el are suspend
 
 
Varsta reala:14
Numele tau de pe server:LayLow aka AbyFake.
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Agilitatea si programul de filmat
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pentru ca am luat demote foarte frumos 50 awp pe pile.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Mi se pare foarte normal fara obstacole nu poti deveni mai bun.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sunt un baiat normal care se joaca putin mai rar pe calculator in rest fac alte chestii, sunt glumet (mint) si intelegator.
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Sa munceasca pentru a invata mai bine.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:8-9


  • 3

#9
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days
Varsta reala:15
Numele tau de pe server:montex.
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Are activitate pe server , se ocupa de reporturi , are grija sa nu intre codati pe server, etc..
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pentru ca am avut un cont cu admin lvl 3 si am luat cont blocat din cauza unor chestii (nu ca am facut abuz cu admin sau cv de genul)
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Mi se pare normal
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Pai eu sunt o persoana calma , nu suport codatii 
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Fiecare trebuie sa munceasca
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:9

  • 6

#10
crisu

crisu

    King

  • Posts
    225
  • Topics
    50
  • Reputation
    176
  • Online
    9 days
Varsta reala:Am varsta de 14 ani, desi, cred ca asta nu conteaza, eu ma iau dupa mentalitatea persoanei.
Numele tau de pe server:edidreams_, dar am luat Kali Linux si nu am avut timp sa intru sa schimb, o sa intru maine dupa ore si o sa-l schimb in "crisulet."
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Rabdarea, din opinia mea daca cineva foloseste noreload/aim on off, nu este asa usor sa-l prinzi, trebuie sa ai rabdare ca sa poti face niste dovezi destul de decente, si sa-ti dai seama daca este sau nu un cheat.
Experienta, se sub intelege. Trebuie sa cunosti serverul ca sa fi admin, daca esti incepator si iti cumperi admin doar ca sa fie acolo, sa para ok, nu prea e bine, mai bine iti iei VIP si status, decat admin fara cunostinte in joc cat si pe server.
Cunostinte in Engine.
Daca nu cunosti engine-ul si faci un hackusation si se ajunge la ban/kick dar jucatorul este "pro", nu e prea bine, trebuie sa cunosti engine-ul, GTA-ul are multe buguri care te fac sa pari ca dai cu spatele, buguri la efecte, spre exemplu cand faci litefoot, buguri legate de movement, si buguri care se folosesc prin macro-uri.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pentru ca incep sa-mi fac timp pentru comunitate si vreau sa o ajut, dar momentan nu pot investi in comunitate, din pacat, si cred ca am si experienta si m-as putea ocupa de server fara nicio problema, acum este doar alegerea voastra, eu mi-am spus parerea.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Este normal, trebuie sa te ocupi de reporturi, sa cunosti engine-ul si sa cunosti serverul intr-o proportie de minim 75%, adica, nu dai /kick ID days by jucator fara grad.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sunt un baiat modest, nu sunt "special", nu prea am o viata sociala si incerc sa ma implic in tot ce pot, sunt naiv si ies inainte cu ajutorul si pot ajunge bataia de joc a cuiva pentru ca sunt destul de naiv, dar, cand sunt serios, ma ocup cu atentie maxima. Nu am multe lucruri de spus despre mine, 
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Da, nu te innasi cu engine-ul SA:MPului in minte, trebuie sa inveti moderarea unui server si trebuie sa te implici in primul rand, deci, nu te poti "naste" cu experienta in administrare.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:8.50, nu sunt cel mai bun administrator, mi-am dat o nota dupa pareriile mele despre mine, dar va puteti creea o parere mai rea/buna despre mine daca ma acceptati, repet, alegerea voastra.

  • 4

#11
Hater

Hater

    encro

  • Posts
    3,070
  • Topics
    351
  • Reputation
    5975
  • Online
    109 days
Varsta reala:18 ani.
Numele tau de pe server:Haterrr.
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:are activitate si are dovezi la orice.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pentru ca ma descurc ca admin. Si am ma avut aceasta functie de 2-3 ori.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:o parere ok.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sunt un băiat cu simtul umorului, cu 7 ani de acasă si tin mereu la caterinca, dar pot fi si serios cand e nevoie.
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Da.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:7

Edited by Hater, 05 June 2017 - 22:15.

  • 6

#12
ANdr3Y

ANdr3Y

    Full Member

  • Posts
    344
  • Topics
    107
  • Reputation
    133
  • Online
    6 days
Varsta reala: 19 ani.
Numele tau de pe server: [XSS]ANdr3Y_=]]
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Mereu e prezent pe server, nu face prostii(ban/kick/mute..) fara dovada adica nu isi face de cap.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Ca sa administrez, sa fac parte din Staff-ul XSS, e o dorinta de foarte mult timp.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Mi se pare destul de ok.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Nu suport minciuna, nu imi place cand sunt luat peste picior, sunt un iubitor de animale/motociclete. Am mai fost Administrator pe alte servere sa:mp dar am plecat de buna voie deoarece Staff-ul era destul de neadecvat cu playerii. Sunt prietenos.
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Nu, deoarece daca ti-ai luat angajamentul sa fii Administrator trebuie sa stii deja totul in acest domeniu.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8+

  • 6

#13
xDzakky

xDzakky

    Still Alive?

  • Posts
    292
  • Topics
    62
  • Reputation
    164
  • Online
    11 days
Varsta reala: 15
Numele tau de pe server: [XSS]Dzakky_=]]
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Seriozitate.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Asigurați acest server mai sigur de hackeri, Oferirea pedepsei în jucători care încalcă regulile serverului, Ajutarea Mai mulți jucători noi.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Normal.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sincer, prietenos, tastarea rapidă :)) amuzant, nu-mi place să văd alții supărat.
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 9

Edited by Dzakky.xD, 09 June 2017 - 00:43.

  • 1

#14
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

 Varsta reala:19


Numele tau de pe server:JoRRy
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Detoate
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: ca vreau iar admin
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: ca e bine ca's acolo
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: multi ma cred mai nebun, altii retardat, fiecare cu parerea lui, nu-mi pasa :)))
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 10 logic

  • 5

#15
winderVEVO

winderVEVO

    winder.exe

  • Posts
    126
  • Topics
    24
  • Reputation
    166
  • Online
    16 days
Varsta reala: 14
Numele tau de pe server: winderV2
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Seriozitate,disciplina si putina experienta in domeniu.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pentru ca doresc iar functia de administrator pe aceasta comunitate.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Nu am o parere anume.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Glumet,de treaba,serios [cand vine vorba de o functie].Imi place gaming-ul.
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 7+

Edited by L#winder, 09 June 2017 - 15:48.

  • 3

#16
Kiddu_noLifeR

Kiddu_noLifeR

    Newbie

  • Posts
    26
  • Topics
    16
  • Reputation
    2
  • Online
    5 hours
Varsta reala: 17- Acum pe 27 Iunie fac 18.
Numele tau de pe server: Kiddu.noLifeR
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Pai in prim-ul rand sa ajute playeri, sa le ofere un confort Adecvat pe server, sa le ofere tot binele de care au ei nevoie, si sa respectam ori ce player daca vrem respect fata de cei lalti, pentru ca asa vom vi o comunitate exemplara.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pai vreau admin ca sa pot indeparta dusmanii care tot fac reclame pe server, sa ma ocup de tot ce este legat de Admin. 
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Am o parere foarte buna,Am mai fost Admin, dar domn-ul JoRRy mai de mult mi-a dat demote. Deci stiu ori ce regula.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Nu imi place sa spun minciuni sau sa le inghit. Prefer prietenie de cat dusmanie, si sunt un baiat cu respect, doar ca pe server imi deschid raul din mine, dar cu aceasta ocazie, promit ca am sa fiu un baiat de nota 20 cu toti playeri indiferent ca am sau nu dusmanii.
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Logic ca da, nici un Admin nu trebe sa fie mai presus ca un jucator pentru ca si acel Admin a fost jucator si sper ca nu ia placut comportament-ul Adminiilor fata de el. Ma refer la cei care nu au educatii.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: Sincer, 8/9. 

  • 1

#17
♛ BroO ♛

♛ BroO ♛

    Jr. Member

  • Posts
    199
  • Topics
    95
  • Reputation
    1111
  • Online
    38 days
Varsta reala:16 
Numele tau de pe server:BroO
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Activitatea si atentia
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Sa ajut sv 
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Da
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Calm
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Unui administrator incepator da
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:Cred ca intre 8 si 10 gen 8.49 sau 9.49

  • 14

#18
_Gr33N_

_Gr33N_

    Newbie

  • Posts
    50
  • Topics
    16
  • Reputation
    9
  • Online
    2 days
Varsta reala: 16
Numele tau de pe server: [XSS]BoTTy._
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Activitate, seriozitate.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Ca am mai fost, 
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Da.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: TANAR, INTELEGATOR, CU VIITORUL IN FATA
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: +9. 

  • 3

#19
HaHaProd

HaHaProd

    Newbie

  • Posts
    12
  • Topics
    5
  • Reputation
    7
  • Online
    2 days
Varsta reala:15
Numele tau de pe server:HaHaProd.
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Sanctioneza pe cei cu incalcari de regulament
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Sa ajut si eu cite ceva 
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Da.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sincer,Modest,Corect
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Trebuie sa incepi de undeva!
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:7-9 nu mi-as da mai mult

Edited by HaHaProd, 08 June 2017 - 09:24.

  • 1

#20
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days

Varsta reala: 16 ani
Numele tau de pe server: [69]TheWolf
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Multa activitate,seriozitate si cunostinte
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Deoarece as vrea sa devin nin nou admin. Mi s-a luat ultima oara adminul fiind surprins de acest fapt,deoarece aveam un rank pe alta comunitate,sprijinind ownerul cu activitate acolo fapt pentru care am regretat deoarece chiar nu ma asteptam sa mi se fi luat adminul.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Obstacole constructive
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Amuzant,timid in viata reala
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Desigur
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: Nu prea imi place sa imi dau singur o nota,adica nu eu judec activitatea si faptele mele dar sa fiu sincer mi-as da nota 9
 
Stiu ca veti spune vorbe de genul ca am avut de mii de ori adminul si ca mi-am batut joc de el. Defapt ultimele demote-uri chiar m-a facut sa ma gandesc la faptele mele. Bine,atunci eram si mai mic si nah,eram mai prostut :)) Daca ati observat de cand am avut ultima oara admin l-am pretuit cu mare drag. Parca de cand cu toate problemele mele fie de sanatate fie cele cotidiene,ele m-au invatat pana acum sa pretuiesc totul,deoarece vor exista vremuri in care cel dintai va fi cel din urma.

Edited by TheWolf 💜, 06 June 2017 - 20:01.

  • 15




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users