Jump to content


Photo

Reclamatie [XSS]Jhony_47 si george.xshadow.ozn


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

    Black - Tester Taxi LV

  • Posts
    656
  • Topics
    137
  • Reputation
    180
  • Online
    22 days

Model postare RECLAMATIE JUCATOR:
Numele tau de pe server:[XSS]DeNiS=D
Numele celui reclamat:[XSS]Jhony_47
Motivul reclamatiei, abuzul sau:aim + auto c-bug.
Dovezi (imagini sau clipuri video):
Jucatorul respectiv este VIP pe server:-
Daca da, acesta a abuzat de o functie VIP la care are acces:-
De ce i-ai facut reclamatie:codat.
Consideri ca e un abuz grav:da
Cum l-ai sanctiona:ban

 

 

Model postare RECLAMATIE JUCATOR:

Numele tau de pe server:[XSS]DeNiS=D
Numele celui reclamat:george.xshadow.ozn
Motivul reclamatiei, abuzul sau:aim
Dovezi (imagini sau clipuri video):
Jucatorul respectiv este VIP pe server:-
Daca da, acesta a abuzat de o functie VIP la care are acces:-
De ce i-ai facut reclamatie:aimer.
Consideri ca e un abuz grav:da
Cum l-ai sanctiona:ban


  • 0

#2
󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

    Black - Tester Taxi LV

  • Posts
    656
  • Topics
    137
  • Reputation
    180
  • Online
    22 days

@DWIGHT , unii admini cica e discutabila treaba la george.xshadow.ozn , tu stii mai bine uita-te daca are , eu zic ca are ii sare pe ala dupa ce ma omoara pe mine.


  • 0

#3
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

@DWIGHT , unii admini cica e discutabila treaba la george.xshadow.ozn , tu stii mai bine uita-te daca are , eu zic ca are ii sare pe ala dupa ce ma omoara pe mine.

Astept sa vad ce zice @DWIGHT 

Jhony_47 are doublegun.cs iar George ..... i-a sarit intr-adevar


Edited by Edward., 23 April 2017 - 18:03.

  • 1

#4
Jhony_47

Jhony_47

    Old But Good <3

  • Posts
    88
  • Topics
    40
  • Reputation
    -9996
  • Online
    9 days

Dude look simple i don't have any shit auto c-bug and Aim or any other hacks exept Parkour but i don't use in DM so keep calm and don't try to report or any thing to me 


  • 0

#5
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

La jhony s-a vazut aimul la inceput, dar a primit azi ban,  si faza e :-? ma gandesc la george acolo ca putea muta el din mouse :-?

 

 

Sa mai raspunda cineva priceput in aimbot.........si eu zic ca are la faza aia dar...


  • 0

#6
MihneaFromSRT@SAMURAIUL.TK

MihneaFromSRT@SAMURAIUL.TK

    Pumnu' si cadavru'

  • Posts
    53
  • Topics
    18
  • Reputation
    31
  • Online
    2 days

In calitate de administrator al serverului, consider ca am si eu dreptul la o parere.

In legatura cu jhony, in primul videoclip nu se vede aimbot-ul, rateaza de multe ori. In schimb insa, se vede foarte clar ca are doublegun, nu sunt foarte sigur, se vede cum ii zboara gloantele din deagle. Fiti atenti la 0:03 cum zboara gloantele din arma. Se vede pe durata videoclipului ca el habar n-are sa faca c-bug si atunci se foloseste de hack. Eu zic ca merita banat pentru doublegun.

In legatura cu george, al doilea videoclip. Se vede foarte, dar foarte clar cum dupa ce il omoara pe denis ii sare aimul pe colegu' jhony. Trage cateva gloante cu mp5 in denis, si apoi fiindca i-au mai ramas ceva gloante pana sa reincarce arma, restul le da in colegul. Eu zic ca merita banat pentru aimbot.

 

Dude look simple i don't have any shit auto c-bug and Aim or any other hacks exept Parkour but i don't use in DM so keep calm and don't try to report or any thing to me 

Oh yeah? So how do you explain that in the first video, at 0:02 -> 0:03 when you shot normally, without c-bugging, and when you are not c-bugging you can't shoot more than one bullet, but in the video we can clearly see that at 0:02 -> 0:03 you shot MORE THAN ONE BULLET. And that's a true proof you have doublegun. How do you explain that? We are not stupid man, we can see you are not able to c-bug. Look at the whole video... How you did that? Prove us.

 

 

- look at this video, you shot exactly like that. (I'm talking about the "doublegun" part.)

 

Have a nice day, but I'm sure you'll get banned.

 

 

Tico, jhony nu are aim, se vede clar ca rateaza. In schimb are doublegun, se vede clar la inceputul primului video.

George are clar aim, e inuman sa muti din mouse, imediat ce ai omorat pe cineva, pe alt player.

 

O zi buna!

 

 

EDIT: Ceva pentru george aici,  uite exact tipul de aimbot pe care-l ai tu, un aimbot foarte slab, care imediat dupa ce omori o persoana, sare pe alta persoana aflata langa tine. Frumos nu?

Sau poate fi si acesta:  care e putin mai evoluat, la fel sare pe colegi tot timpul, insa mai rateaza din cand ca sa nu ii fie clar celui ce sta spec ca folosesti aimbot. E bine sa joci cu asa ceva?


Edited by bosniakV2, 24 April 2017 - 15:13.

  • 1

#7
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

george.xshadow.ozn has been banned for 10 days by [XSS]Shandwave.. Reason: aimbot [reclamatie pe forum ]

 

T/C.


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users