Jump to content


Photo

Reclamantie [XSS]Shandwave.


  • This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#1
Mythiusa.BAWS

Mythiusa.BAWS

    Newbie

  • Posts
    43
  • Topics
    12
  • Reputation
    14
  • Online
    1 days

Numele tau exact de pe server: Mythiusa.BAWS
Numele exact al celui reclamat: [XSS]Shandwave.
Motivul reclamatiei, abuzul sau: Aimbot, cel putin dubios baiatu'.
Dovezi (imagini sau clipuri video): https://youtu.be/Ti_VGfMep5A  pe la secundele 12-13, omu' meu se uita dupa pasarele si BOOM, sare un hit in mine si ma omoara. http://imgur.com/a/Npvwq  Ia vedeti, luam ban daca se intampla asa ceva in cazul meu?
Adminul respectiv este RCON pe server: -
Daca da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces: -
De ce i-ai facut reclamatie: Sa aud si eu niste explicatii, ca vad ca in PM, ca am zis sa fiu baiat finut si sa ii cer lui intai niste explicatii, a reactionat in mare fel.. reactia lui nu o mai pun ca imi e rusine de rusinea pustiului.
Consideri ca e un abuz grav: Aimbot-ul e un abuz grav.
Cum l-ai sanctiona: Cum m-ar sanctiona si pe mine daca as aparea intr-o ipostaza ca a lui, el ca e admin l-as sanctiona de 2x mai grav.

EDIT***

Ca poate nu va uitati in comentarii. ===> Asta e explicatia ta? Glontul a venit din spate? Inseamna ca timing-ul a fost perfect vere, sa tragi tu si sa sara glontul ala din spate fix in momentul ala in care ai tras, si sa ma mai si omoare in aceeasi secunda si sa apara si in death list ca m-a omorat Shandwave, are logica tot ce spui cumetre.  <===  Timing prieteni, despre asta e vorba. :)))

 

EDIT*** 

Si pe bune acum, ala din spate e magician daca a vrut sa-ti traga tie FIX PE TEAVA DEAGLE-ULUI TAU, ca eu asa vad din poza/video ca glontul ala "din spate" se duce fix in deagle-ul tau. :))) Are precizie "ala din spate", fa-l om mare. Faptul ca e glontul tau cel din video/imagie e la mintea cocosului, numai cei ce nu vor sa o vada nu o vor vedea, lasati prostiile si aburerile de 2 bani.


Edited by Mythiusa.BAWS, 17 May 2017 - 15:31.

  • 4

#2
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days
Ohh vai am "aimbot" sa vedem ce zice @Slow ba am "aimbot" :24: ohh copilas nu imi bat capul cu tine iti spun direct glontul a venit din spatele tau nu eram doar eu la /de asa ca fa pasi.
  • 1

#3
Mythiusa.BAWS

Mythiusa.BAWS

    Newbie

  • Posts
    43
  • Topics
    12
  • Reputation
    14
  • Online
    1 days

Asta e explicatia ta? Glontul a venit din spate? Inseamna ca timing-ul a fost perfect vere, sa tragi tu si sa sara glontul ala din spate fix in momentul ala in care ai tras, si sa ma mai si omoare in aceeasi secunda si sa apara si in death list ca m-a omorat Shandwave, are logica tot ce spui cumetre.


  • 0

#4
Slow

Slow

    ˇ︿ˇ

  • Posts
    3,526
  • Topics
    765
  • Reputation
    6536
  • Online
    186 days

Ohh vai am "aimbot" sa vedem ce zice @Slow ba am "aimbot" :24: ohh copilas nu imi bat capul cu tine iti spun direct glontul a venit din spatele tau nu eram doar eu la /de asa ca fa pasi.

Si cum de tu l-ai omorat daca trageai spre perete?
  • 5

#5
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

Si cum de tu l-ai omorat daca trageai spre perete?

E de la el ma eu nu joc cu aimbot sau s-aim.... eu m-am intors la el si l-am omorat si am luat anim din cate se vede
  • 1

#6
Mythiusa.BAWS

Mythiusa.BAWS

    Newbie

  • Posts
    43
  • Topics
    12
  • Reputation
    14
  • Online
    1 days

E de la el ma eu nu joc cu aimbot sau s-aim.... eu m-am intors la el si l-am omorat si am luat anim din cate se vede

 

Prietene, nu ma intereseaza sa te sanctioneze cineva(in mod special, nu ca nu mi-ar face placere), ma intereseaza o singura chestie, ca faci parte din staff-ul acestei comunitati. Daca eu sau orice alt player normal de pe server, eram surprinsi intr-o ipostaza ca asta, apelai la /ban?


Edited by Mythiusa.BAWS, 17 May 2017 - 15:37.

  • 0

#7
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

oh god. Daca ala nu e aim eu am luat ban pentru aimbot de la tine chiar daca nu aveam si slow a zis ca am e ok stau banat. Dar se vede prea bine cum iti sare lol,n-ai ce zice. Din cate stiu eu demoted,nu? oh ,da demoted confirmed codat prost. 
+Ca am adus filmare cand am jucat cu tine la /de dar degeaba ca slow nu intelege ca ala nu e aim:| http://www.xss-serve...5-cerere-unban/

Daca nu esti implicat in reclamatie, sau nu ai dovezi care sa sustina vinovatia/nevinovatia jucatorului, iti este interzis sa postezi, si vei primii suspend 30 de zile! Tu ce te bagi?? Bine cum ziceti voi e "aim" dar se vede si in video ca am luat anim what ever @Slow??
  • 0

#8
Mythiusa.BAWS

Mythiusa.BAWS

    Newbie

  • Posts
    43
  • Topics
    12
  • Reputation
    14
  • Online
    1 days

Daca nu esti implicat in reclamatie, sau nu ai dovezi care sa sustina vinovatia/nevinovatia jucatorului, iti este interzis sa postezi, si vei primii suspend 30 de zile! Tu ce te bagi?? Bine cum ziceti voi e "aim" dar se vede si in video ca am luat anim what ever @Slow??

 

Eu tot incerc sa inteleg ce vrei sa spui sau sa demonstrezi prin "anim" eu prin anim inteleg stun, daca ma insel corecteaza-ma si prietene daca ma omori din stun asa cum inteleg eu notiunea de "anim" face lucrurile de 2 ori mai grave..


  • 0

#9
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

Eu tot incerc sa inteleg ce vrei sa spui sau sa demonstrezi prin "anim" eu prin anim inteleg stun, daca ma insel corecteaza-ma si prietene daca ma omori din stun asa cum inteleg eu notiunea de "anim" face lucrurile de 2 ori mai grave..

Da prin stun n00b mi-ai dat stun din cate se vede in poza...stai ca revin cu un edit.
  • 2

#10
Mythiusa.BAWS

Mythiusa.BAWS

    Newbie

  • Posts
    43
  • Topics
    12
  • Reputation
    14
  • Online
    1 days

Da prin stun n00b mi-ai dat stun din cate se vede in poza...stai ca revin cu un edit.

 

SI TU VREI SA ZICI CA DACA AI LUAT STUN ASTA TE FACE NEVINOVAT? BAI PRIETENE MIE IMI ERA RUSINE MA, MA JUR. Deci 1. Erai cu spatele 2. Glontul a sarit in mine. 3. M-ai omorat. 4. Mai erai si in stun? Asta te face nevinovat pe tine? Ca omori pe cineva din stun? Eu unul am ramas fara cuvinte..baiatu' are si admin, si vede lucrurile si vinovatia/nevinovatia in mare fel..Ia incearca sa nu te uiti la nume, blureaza numele shandwave si analizeaza situatia obiectiv. 

 

EDIT*** Degeaba votezi negativ post-urile pe care le fac, se pare ca in ciuda faptului ca sunt un anonim pe server-ul asta, toata lumea imi da dreptate..nu e nimeni de acord cu marele admin Shandwave.


Edited by Mythiusa.BAWS, 17 May 2017 - 16:17.

  • 0

#11
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Da prin stun n00b mi-ai dat stun din cate se vede in poza...stai ca revin cu un edit.

N-am putut sa ma abtin cand am vazut acest comentariu.  El nu ti-a dat Stun in primul rand, ai luat stun dupa ce ai tras glontul, acel glont omorandu-l, practic silent aimbot, si da, ma implic deoarece am o dovada mai clara si o explicatie, mai jos ai dovada(VIDEO) in 0.5, goodbye.

0.5 - 1080x60p


  • 7

#12
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

N-am putut sa ma abtin cand am vazut acest comentariu. El nu ti-a dat Stun in primul rand, ai luat stun dupa ce ai tras glontul, acel glont omorandu-l, practic silent aimbot, si da, ma implic deoarece am o dovada mai clara si o explicatie, mai jos ai dovada(VIDEO) in 0.5, goodbye.

0.5 - 1080x60p


Moooor :24: :24: :24: bn cum zici tu mi-ai dat "busted" :21:
In fine nu stiu cand am tras eu asa cu "s-aimbotul" pe care nu îl am :24:
"Sunt un aimboter,cel mai mare aimboter,am aimbot si la /de si la /mrf si nu mi-a dat nimeni busted" :24: :24: :24: glumesc imi place sa rad de voi.

Edited by Edward., 17 May 2017 - 16:21.

  • 2

#13
Mythiusa.BAWS

Mythiusa.BAWS

    Newbie

  • Posts
    43
  • Topics
    12
  • Reputation
    14
  • Online
    1 days

N-am putut sa ma abtin cand am vazut acest comentariu.  El nu ti-a dat Stun in primul rand, ai luat stun dupa ce ai tras glontul, acel glont omorandu-l, practic silent aimbot, si da, ma implic deoarece am o dovada mai clara si o explicatie, mai jos ai dovada(VIDEO) in 0.5, goodbye.

0.5 - 1080x60p

Apreciez efortul @DWIGHT.


  • 1

#14
Mythiusa.BAWS

Mythiusa.BAWS

    Newbie

  • Posts
    43
  • Topics
    12
  • Reputation
    14
  • Online
    1 days

Moooor :24: :24: :24: bn cum zici tu mi-ai dat "busted" :21:
In fine nu stiu cand am tras eu asa cu "s-aimbotul" pe care nu îl am :24:
"Sunt un aimboter,cel mai mare aimboter,am aimbot si la /de si la /mrf si nu mi-a dat nimeni busted" :24: :24: :24: glumesc imi place sa rad de voi

 

 

Pacat ca rasul asta nu e rasul tau, razi in prostie doar pentru ca nu ai argumente, autoironia e la ea acasa, ce poti sa faci altceva cand nu ai nimic de zis? Razi..


  • 1

#15
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

Na ma prapaditilor 

@DWIGHT

@Mythiusa.BAWS

 


  • 1

#16
Aby

Aby

    Full Member

  • Posts
    264
  • Topics
    70
  • Reputation
    211
  • Online
    39 days

bv man, ai filmat cum dadeai in pereti.

 

 

Esti penibil,deja mi se face scarba de tine. De ce n-ai avut curajul sa filmezi in momentul ala? =)))))) filmezi acum  sau ce? cum te incurci si tragi niste gloante intr-un int? =))) lmaooo . Aim-ul poate fi exe sau cs ,esti prost rau tu ma 

Voi ce cautati aici?


  • 0

#17
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

bv man, ai filmat cum dadeai in pereti.

Daca nu esti implicat in reclamatie, sau nu ai dovezi care sa sustina vinovatia/nevinovatia jucatorului, iti este interzis sa postezi, si vei primii suspend 30 de zile! 

 

Esti penibil,deja mi se face scarba de tine. De ce n-ai avut curajul sa filmezi in momentul ala? =)))))) filmezi acum  sau ce? cum te incurci si tragi niste gloante intr-un int? =))) lmaooo . Aim-ul poate fi exe sau cs ,esti prost rau tu ma 

Daca nu esti implicat in reclamatie, sau nu ai dovezi care sa sustina vinovatia/nevinovatia jucatorului, iti este interzis sa postezi, si vei primii suspend 30 de zile!

 

Omg ce copii se baga peste reclamatia mea vedeti-va drq de treaba,bine ca de la Legea nu am la ce sa ma astept ca e redus mintal.


  • 3

#18
Mythiusa.BAWS

Mythiusa.BAWS

    Newbie

  • Posts
    43
  • Topics
    12
  • Reputation
    14
  • Online
    1 days

Na ma prapaditilor 

@DWIGHT

@Mythiusa.BAWS

 

@Slow Patroane, ia spune-mi si mie ce inseamna video-ul adus de domnu' admin? :))))))))))))))))))))))) E o dovada prin care isi demonstreaza nevinovatia pentru asta? ==> https://youtu.be/Ti_VGfMep5A     Fa-ma careva sa inteleg ce am pierdut, ca sunt prapadit si nu prea inteleg ce aduce pustiu', nu inteleg ce vrea sa zica prin video-ul ala fara noima :/


  • 0

#19
Mythiusa.BAWS

Mythiusa.BAWS

    Newbie

  • Posts
    43
  • Topics
    12
  • Reputation
    14
  • Online
    1 days

Daca nu esti implicat in reclamatie, sau nu ai dovezi care sa sustina vinovatia/nevinovatia jucatorului, iti este interzis sa postezi, si vei primii suspend 30 de zile! 

 

Daca nu esti implicat in reclamatie, sau nu ai dovezi care sa sustina vinovatia/nevinovatia jucatorului, iti este interzis sa postezi, si vei primii suspend 30 de zile!

 

Omg ce copii se baga peste reclamatia mea vedeti-va drq de treaba,bine ca de la Legea nu am la ce sa ma astept ca e redus mintal.

 

Lasa aburerile de 2 lei si adu-ne o dovada clara sa-ti prezinti nevinovatia, cu un video in care  faci c-bug intr-un interior la 4 zile de la incident tu vrei sa-mi zici mie ca te scapa de sanctiune? E clar pentru mine si pentru ceilalti ar trebui sa fie clar, ca tu nu ai nicio dovada, esti cu musca pe caciula si aia e, impaca-te cu ideea. Nu vad care e legatura cu tine facand c-bug intr-un interior cu ce am prezentat eu..esti de belea pustiule. :( Astea sunt argumente de admin level 3.


Edited by Mythiusa.BAWS, 17 May 2017 - 18:18.

  • 0

#20
Slow

Slow

    ˇ︿ˇ

  • Posts
    3,526
  • Topics
    765
  • Reputation
    6536
  • Online
    186 days

Moooor :24: :24: :24: bn cum zici tu mi-ai dat "busted" :21:
In fine nu stiu cand am tras eu asa cu "s-aimbotul" pe care nu îl am :24:
"Sunt un aimboter,cel mai mare aimboter,am aimbot si la /de si la /mrf si nu mi-a dat nimeni busted" :24: :24: :24: glumesc imi place sa rad de voi.

Nah, erai intors 90 de grade spre perete, ai tras si l-ai omorat. Am dat cu viteza de 0.25 ca poate ratez eu ceva, dar nici macar nu te-ai intors spre el, erai tot spre perete cand ai tras.

 

Deci, in concluzie, demote + ban 10 days.


  • 10




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users