Jump to content


Photo

Cautam Admini - Aplicatii


  • This topic is locked This topic is locked
44 replies to this topic

#41
vladtepes

vladtepes

    ------

  • Posts
    1,693
  • Topics
    346
  • Reputation
    1052
  • Online
    56 days

Nu ai cont si faci cerere, bravo bai Shakey, te-ai prajit de tot.

Dupa ce o sa rezolv cu cacatu ala o sa-mi fac un cont , si pe ala o sa primesc admin-u daca voi fii acceptat.


  • 0

#42
Sadboy

Sadboy

    Old School

  • Posts
    3,579
  • Topics
    172
  • Reputation
    447
  • Online
    78 days

Varsta reala:14

Numele tau de pe server:george.xshadow.ozn

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Respectarea serverului,ingrijirea lui si sa aiba grija de playeri care nu respecta regulile

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pentru ca lipsesc tot timpul server-ul este plin de copii care fac reclama,folosesc s0b si restu

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Obstacolele sunt rare ori de ajutor eu asta am constat de multe ori.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:sa fiu sincer sunt e persoane care ajuta pe cei care au nevoie,nu fac altora rau si tin mult la prieteni mei.

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Da,normal ca se aplica.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:5


Edited by george.xshadow.ozn, 20 April 2017 - 10:26.

  • 0

#43
Sebastian...

Sebastian...

    Newbie

  • Posts
    39
  • Topics
    22
  • Reputation
    0
  • Online
    11 hours

Varsta reala:15
Numele tau de pe server:[XSS]Sebastian._
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:opresti anumiți jucători,respecta server-ul, are grija de server , ingirjirea lui sa aiba grija de jucatorii care nu respacta regulile:de ex:fac drive by car dm ,au trollhack (etc)
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?Pentru ca nu-mi place sa vad ca cineva face reclama nu-mi plac cei care fac trollhack si am foarte mult timp sa ma ocup de acestia.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Sunt trecut prin viata foarte bine ,dezechilibreaza de la sensul vieții  uneori te ajuta ,iar alte ori nu.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:De felul meu nu sunt glumet si chiar daca fac glume nu le fac jigniri.Nu injur pe altii jucatorii ,nu ma bag in treaba altuia .Nu sunt un jucator care sa accept glumele proaste la adresa mea,sunt o persoana care ajuta pe altii.
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:da,fiecare dintre noi invata ceva de zi cu zi.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:8


Edited by Sebastian..., 20 April 2017 - 10:34.

  • 1

#44
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Varsta reala:16
Numele tau de pe server:_Gr33N_
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: experienta
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: ca sa ajut serverul sa nu se mai faca reclame pe el
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Bineinteles
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: stau pe pc 12/24 ore
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:nimeni nu se naste invatat
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 6-7

pentru ca mi-ai dat dislaik la postul anterior esti respins.
  • 14

#45
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days
In urma discutiilor purtate intre membrii echipei Support a comunitatii s-a decis ca urmatorii jucatori sunt pregatiti pentru functia de admin:

SainT.
Old.Tico
[XSS]saW=X
BroO
[XSS]Shandwave.
bosniakZackON
[VLA.Royal]Alexy
[XSS]GlontZi1337_
[XSS]Stefann
[XSS]Anger=D.
[XSS]An3T54.exe
[XSS]Joe..


Multumim tuturor pentru rabdarea pe care ati avut-o si le uram adminilor noi o administrare corecta.
Nu uitati sa fiti la curent cu ce se intampla pe forum si mai ales la urmatoarele sectiuni: Administrare, Cereri Unban, Reclamatii / Plangeri.
  • 13




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users