Jump to content


Photo

Cautam Admini - Aplicatii


  • This topic is locked This topic is locked
44 replies to this topic

#1
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days

Cautam administratori competenti pentru server-ul nostru de SA:MP care sa fie cat mai capabili in urmatoarele arii: activitate, seriozitate, agilitate.

 

Doritorii vor posta in acest topic o singura aplicatie per user, fara pro, contra sau altceva.

 

 

Model:


Varsta reala:

Numele tau de pe server:

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:

 

 

Toate campurile sunt obligatoriu de completat.

 

Sunteti nevoiti sa fiti la curent cu tot ce se intampla pe forum. De asemenea, nu uitati sa cititi topicurile pinned din aceasta sectiune: >click<

 

De aceste aplicatii se va ocupa echipa noastra de Support, analizand in amanunt gradul de compatibilitate al fiecarui user cu functia de administrator.


  • 15

#2
MadaliNNN

MadaliNNN

    Newbie

  • Posts
    12
  • Topics
    4
  • Reputation
    12
  • Online
    19 hours
Varsta reala:17
Numele tau de pe server:[XSS]MadaliN.
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:se ocupa de tot ce tine de respectarea serverului,întreținerea lui, opresti anumiți jucători, pentru a nu deranja restul jucătorilor
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:fiindca uneori ma joc, foarte des si tot timpul vad copii care ma deranjează folosind hack,care spameaza, care fac reclame etc, iar nimeni nu e activ sa se ocupe de ei, Și chiar ma deranjează chestia Asta!
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Sunt trecut prin viață Și da, obstacolele doar de dezechilibreaza de la cursul si sensul vieții dar uneori te ajuta uneori nu..intrebare fata rost.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:corect ,nu fac altora rau,chiar daca si ei mi au facut, nu ma dau batut usor,tin la lucruri si prieteni(aia apropiați viețile mele) nu prea sunt glumeț, Nu accept glume proaste la adresa mea , munca mea, prietenilor mei etc.
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:da,normal!
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:9

Edited by MadaliNNN, 17 April 2017 - 15:13.

  • 6

#3
linii.bro

linii.bro

    In my grave, I'll rot

  • Posts
    1,601
  • Topics
    565
  • Reputation
    1238
  • Online
    97 days

Varsta reala: 15

 

Numele tau de pe server: SainT.

 

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: abilitati? Hmm, nu prea inteleg ce vrei sa zici, dar cred ca un admin bun nu se prosteste in momentele in care trebuie sa fie serios, fiind singurul online, ca de exemplu .. Cred ca daca esti singurul admin online trebuie sa acorzi atentie oricarui lucru, de la o injuratura pana la un report, iar daca primesti o reclamatie, sa nu aduci scuza aia cu 'singurul admin la X de jucatori online, ce vrei sa fac'

 

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: M-am plictisit sa vad atatia codati care nu patesc nimic doar din cauza unor admini care nu stiu sa deosebeasca dm-ul facut de niste jucatori adevarati de dm-ul facut de codati O_o

 

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: obstacolele-s peste tot, iar din anumite motive am invatat sa ocolesc majoritatea obstacolelor ..

 

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sunt destul de matur, calm si serios.. Stiu cand, cum si cu cine sa glumesc. 

 

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da. si adminii pot invata din greseli

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 7 ? :D 


Edited by SainT., 17 April 2017 - 15:15.

  • 10

#4
ICE Bear

ICE Bear

    viaipi

  • Posts
    590
  • Topics
    196
  • Reputation
    240
  • Online
    51 days

Varsta reala:15

Numele tau de pe server:[XSS]Hidro1337_

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Ar sactiona playeri care incalca regulile, ar fi activ si respectuos

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:sa pot avea grija de server, am mai fost admin stiu ce trebuie sa fac, 
am luat demote pentru ca am cerut si as fi bucuros sa ma re intorc in functie

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Sincer nu stiu :)

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:sunt un baiat sincer, timid si mi place sa ma distrez 
dar pe samp pot zice ca sunt foarte activ

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:In opinia mea da :>

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:8


Edited by Hidro, 17 April 2017 - 20:53.

  • 8

#5
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

Varsta reala: 17

Numele tau de pe server: Old.Tico

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Sa fie responsabil si sa fie serios.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Merit sa administrez, vreau sa dovedesc ca joc aici, si vreau sa-i dovedesc lui vlady ca m`am schimbat. 

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Daca esti destept eviti obstacolele

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: O personalitate dura, nu ma las calcat in picioare.

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Clar.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 7-8


Edited by Tico Cuțitarul, 17 April 2017 - 15:29.

  • 11

#6
AndreiDenis

AndreiDenis

    Jr. Member

  • Posts
    231
  • Topics
    76
  • Reputation
    -3
  • Online
    25 days

Varsta reala:14

Numele tau de pe server:[XSS]Iubitule

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Se ocupa de tot ce  inseamna respecatrea servarului

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Sa imi ocup din timp cu un lucru distractiv

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:da

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sunt o persoana prietenoasa ,desteapta dar si enervanta in acelasi timp                                               Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:adevarat

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:4.5


Edited by AndreiDenis, 17 April 2017 - 15:49.

  • 8

#7
𝕄𝔸𝔼𝕍𝔼

𝕄𝔸𝔼𝕍𝔼

    Sr. Member

  • Posts
    506
  • Topics
    122
  • Reputation
    382
  • Online
    7 days
Varsta reala: 16 ani.
Numele tau de pe server:[XSS]saW=X
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Sa nu se supere daca cererea lui va fi respinsa si sa incerce din nou data viitoare.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Se observa lipsa Adminilor si vreau sa ajut!
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Pana la urma asa este viata, trebuie sa trecem peste obstacole! Parerea mea n-are nicio noima
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Ma cheama Valentin imi petrec ceva din timpul liber pe calculator, pe jocuri.. Pe aceasta comunitate joc de mult timp, din 2013 daca nu ma insel, sunt o persoana intelegatoare imi place sa stau langa persoane nostime, glumete..dar cand treaba este serioasa sa fie capabili, sa-si asume vina si sa fie maturi.
Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Categoric nu! Ar fi chiar penibil ca un Player care nu cunoaste bine serverul sa primeasca Admin. Un administrator ar trebuii sa aiba experienta, sa stie mai tot..si sa ajute la randul lor playerii incepatori. Daca ar fii asa cum au spus altii mai sus 'Adminii invata din greseli' cum ar ajuta acesti Admini, playerii incepatori?
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 10.

Edited by ™saW™, 17 April 2017 - 15:58.

  • 10

#8
☆ Petruț ☆

☆ Petruț ☆

    O valoare se cunoaste.

  • Posts
    1,249
  • Topics
    80
  • Reputation
    4157
  • Online
    14 days

Varsta reala: 14 ani

Numele tau de pe server: [XSS]DweeP_

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: pai ajuta serverul la banarea copiilor cu hack's , si multe alte beneficii legate de binele serverului

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pentru ca mi s-a luat , noaptea cand joc , sa dau de tot felul de aimeri si sobari + lipsa adminilor

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Orice om are si greutati si bucuri.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sincer , modest

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da , nimeni nu e perfect 

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 10


Edited by ☆ Petruț ☆, 17 April 2017 - 16:07.

  • 13

#9
♛ BroO ♛

♛ BroO ♛

    Jr. Member

  • Posts
    199
  • Topics
    95
  • Reputation
    1111
  • Online
    38 days

Varsta reala:15 

Numele tau de pe server:BroO

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Rabdarea si cunoasterea serverului.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pentru ca serverul este din ce in ce mai plin de hackeri si playeri care fac reclama altor comunitati iar admini din ce in ce mai putini si mai inactivi.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Evident,fiecare obstacol te face mai bun si mai puternic.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Pot spune ca sunt o fire calma care nu suporta persoanele incompetente,de prost gust.

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Presupun ca da,daca nu a mai avut experiente anterioare in a administra o comunitate de genul acesta "stunt",deoarece necesita timp sa intelegi cum decurg lucrurile pe astfel de servere,cu dm gen "c-bug","lite foot" si alte lucruri de genul.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:9-10 deoarece am mai avut experiente in administrarea acestui server. 


  • 15

#10
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

Varsta reala:16

Numele tau de pe server:[XSS]Shandwave.

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Activitatea pe server,atentia la chat/reporturi

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pentru ca doarece am fost si vreau sa fiu admin pe acest server.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Da it's ok 

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Foarte calm nu bag specimenele de pe server in pace imi vad de treaba mea de reporturile mele etc.

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Presupun ca da

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:9-10 am mai avut de 2 ori admin si top 1 in top admins am experianta necesara ca sa detin si acum admin pe acest server. 


  • 12

#11
Slow

Slow

    ˇ︿ˇ

  • Posts
    3,526
  • Topics
    765
  • Reputation
    6536
  • Online
    186 days

Varsta reala:14
Numele tau de pe server:[XSS]Iubitule
Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Se ocupa de tot ce  inseamna respecatrea servarului
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Sa imi ocup din timp cu un lucru distractiv
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:da
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sunt o persoana prietenoasa ,desteapta dar si enervanta in acelasi timp                                               Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:adevarat
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:4.5

Tu ai deja admin, de ce faci cerere? ...
  • 4

#12
xDzakky

xDzakky

    Still Alive?

  • Posts
    292
  • Topics
    62
  • Reputation
    164
  • Online
    11 days

Varsta reala: 14

Numele tau de pe server: [XSS]Flicket

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:  dovedi că înșelăciune este interzisă aici, Hmm , Activitate si seriozitate! :) ;)

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Imi plac administrator  

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Never Give up! ;)

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Eu respect o mulțime de oameni nu doresc să aibă dușmani, doar prieteni

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Desigur ;)

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:  9  :) ;)


Edited by FoulsS., 18 April 2017 - 14:12.

  • 3

#13
AndreiDenis

AndreiDenis

    Jr. Member

  • Posts
    231
  • Topics
    76
  • Reputation
    -3
  • Online
    25 days

Tu ai deja admin, de ce faci cerere? ...

http://www.xss-serve...lp/#entry409072 :))    ma descurc 


  • 2

#14
󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

    Retired Staff Member

  • Posts
    0
  • Topics
    39
  • Reputation
    0
  • Online
    40 days

Varsta reala: 15

Numele tau de pe server: Hamm0nd

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Procentajul de banuri date corect.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Ca vreau sa ajut.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Adevarat.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sunt un om darnic, intelegator, de treaba.

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 9


  • 15

#15
MihneaFromSRT@SAMURAIUL.TK

MihneaFromSRT@SAMURAIUL.TK

    Pumnu' si cadavru'

  • Posts
    53
  • Topics
    18
  • Reputation
    31
  • Online
    2 days

Varsta reala: 17

Numele tau de pe server: bosniakZackON

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Activitate, siguranta in orice decizie, banuri date cat mai corect, implicare, multa seriozitate, responsabilitate, un nivel ridicat de agilitate si o organizare foarte buna si sa cunoasca regulamentul foarte bine. 

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Doresc sa dau o mana de ajutor comunitatii prin activitatea mea, mai ales ca de multe ori nu sunt admini on sa baneze codati sau pe cei ce fac reclama, si eu joc foarte mult timp si ma pot ocupa. De asemenea pot organiza multe evenimente care sa atraga cat mai multi playeri pe comunitate.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Da, normal. In viata apar multe obstacole, care apar pentru ca noi sa invatam ceva, sa primim o lectie. Si pana la urma, nu exista obstacol de netrecut, trebuie doar sa trecem cu cap si cu mult calm peste ele.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Da, comunitatea ma stie in principal ca pe un tip recalcitrant, dar atat timp cat am sansa la o astfel de functie pot sa arat ca sunt un altfel de om. In afara de asta, sunt un baiat foarte serios si bine organizat, ma implic foarte mult in orice proiect. Sunt foarte muncitor si ambitios si doresc sa fiu intotdeauna pe primul loc. Intotdeauna dau tot posibilul ca ceea ce fac sa fie cat mai aproape de perfectiune. Daca nu imi iese, nu dau inapoi si muncesc si mai mult pentru a ajunge la ceea ce-mi doresc. Sunt un om foarte intelegator, amabil si calm. Sunt mereu gata sa ajut si ascult intotdeauna parerea fiecaruia.

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Sigur ca da. Totusi, ca admin trebuie sa cunosti toate comenzile si regulamentul.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 9-10, n-am mai avut admin precum altii pe aceasta comunitate.Totusi, stiu sa administrez foarte bine, insa decizia de a-mi acorda sau nu admin nu-mi apartine mie, ci unui membru din echipa "Support". Cred ca pe parcursul activitatii mele pe comunitate am demonstrat ce pot si ce abilitati am. Chiar daca am "sarit calul" sa zic asa cu limbajul, orice om greseste si chiar promit ca o sa ma indrept, dupa cum am zis si mai sus, nu cred ca ar fi o problema. Important este sa ai abilitatile enumerate de mine si ceilalti aplicanti la cel de-al doilea camp, si in opinia mea, cred ca le am. Dar inca o data, mai bine lasam laudele si asteptam decizia unui membru din echipa "Support".

Da, stiu ca aplicatia e mare, insa si prin asta un admin isi arata abilitatile. O aplicatie scurta, cu campurile completate cu maxim 7 cuvinte demonstreaza ca tot atat se implica si playerul ca admin. Bafta si celorlalti!


Edited by bosniakV2, 18 April 2017 - 23:06.

  • 15

#16
the w

the w

    ★★★★★

  • Posts
    187
  • Topics
    83
  • Reputation
    66
  • Online
    11 days

Varsta reala: 12

Numele tau de pe server: [xss]ianiak.

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: De protejarea serverului, banarea hackerilor, more.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Am mai fost admin si as vrea sa ma reintorc daca as afla ca sunt acceptat din nou in echipa de Staff.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Pai este umpic cam greu avand in vedere ca am vazut cum este viata asta, dar imi place si daca as fi acceptat din nou in echipa Staff, as veni cu un mare MULTUMESC.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Pai sunt destul de bun pentru o echipa foarte minunata, avand in vedere ca am mai fost odata admin (nu demult), dar am cerut demoted fiindca ma lasasem, dar sper sa pot recupera acest rank

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Nu.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 9-10


  • 4

#17
󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

    Black - Tester Taxi LV

  • Posts
    656
  • Topics
    137
  • Reputation
    180
  • Online
    22 days

Varsta reala:14

Numele tau de pe server:[XSS]DeNiS=D

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:pai este activ ceea ce eu sunt , face multe eventuri , respecta regulamentul si se ocupa de reports permanent.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:M-am saturat de reclama pe sv , sincer sa spun sunt unii admini idioti care habar nu au ce e ala admin... am fost si eu admin si am luat demote aiurea =]]

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Normal.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sunt calm dar nu suport copii care se cred cine nu sunt si asta ma enerveaza , cine imi da respect , respect primeste !

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Pai sa ajungi administrator treci prin multe si ceilalti trebuie sa invete de la el , dar desigur cateodata si ei trebuie sa mai invete si de la cei cu rank mai mic.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:Pai cand eram eu admin eram foarte activ si am luat awp din cauza ca toti aveau pica pe mine ca aveam admin , sincer nu sunt un admin de nota 10 dar de 9 da. Am fost admin si pe alte servere , RCON si stiu care este treaba cu adminatul.


  • 1

#18
S P I D E R #

S P I D E R #

    ,,Viata valoreaza ca un caine lovit de masina''

  • Posts
    66
  • Topics
    31
  • Reputation
    41
  • Online
    2 days

Varsta reala: 15

Numele tau de pe server: [XSS]spider1337

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: 

-de fiecare data m-am saturat sa fiu on pe la 2 noaptea sau de dimineata cand sunt playeri noi si vor sa joace linistiti sa se joaca de-a mama si de-a tata sau sa se joaca de-a politisti [chestiile pe care le faceam cand eram newbie] sa dam de un hacker de fiecare data dupa 12 sunt putini admin sau sunt afk eu sunt destul de activ pe xss am vechime pe samp pe xss nu dar pe samp da joc din 2010 samp. Am fost admin pe multe servere dar toti imi spuneau ca ma descurc. Un admin trebuie sa raspunda la intrebarile incepatorilor pe chat sa se ocupe de reports si sa fie intelegatori si sa aiba un comportament/limbaj adecvat.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: m-am saturat sa vad admini inactivi si sa fie server-ul plin de hackeri pentru ca pleaca playerii nu suporta hackeri.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Pai mi-ar placea sa fac parte din staff si am vazut cum este viata.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sunt un copil nu pot sa zic ca sunt om pentru ca am doar 15 ani . Cand aveam 13 ani aveam un temperament agresiv de injuram intr-una dar cu timpul m-am maturizat si mi-am remediat comportamentul. Ador sport-ul mai nou :) si comunic cu persoanele si ajut cat pot eu.

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: nu cred pentru ca nimeni nu face perfectul peste tot , toti gresim.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: o sa fiu cam jegos dar imi dau 10 de ce? pai am activatate o sa ma ocup de tot cat timp sunt eu admin bine daca as fi.


Edited by R.I.P, 17 April 2017 - 19:13.

  • 7

#19
alexy

alexy

    Dein führer.

  • Posts
    1,197
  • Topics
    443
  • Reputation
    752
  • Online
    55 days

Varsta reala: 14

Numele tau de pe server: [VLA.Royal]Alexy

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?: Se ocupa de tot server-ul, de reclame, de event-uri, si multe alte chestii ce tin de administrare.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Sunt un jucator vechi. Joc din anul 2013, am mai fost admin odata, dar am renuntat la functie deoarece eram in spital si ma operam. Stiu orice comanda pentru admin si am fost administrator pe multe servere.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?: Stiu ca am multi dusmani care ma vor impiedica in drumul meu, dar cum se spune "You are your own worst enemy."

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sunt un om care are simtul umorului si intelege glumele, mai putin cele proaste si jignitoare, care nu imi plac. Sunt un om serios si amuzant in acelasi timp.

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da, deoarece treci prin multe experiente ( si reclamatii =))) ) bune, si mai putin bune. Inveti din greseli si pe parcurs.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8


  • 3

#20
GlontZi

GlontZi

    Jr. Member

  • Posts
    117
  • Topics
    51
  • Reputation
    53
  • Online
    13 days

Varsta reala:16

Numele tau de pe server:[XSS]GlontZi1337_

Ce abilitati crezi ca face un admin unul bun?:Daca ai admin nu inseamna ca esti mai sus decat cineva,doar ca ai un grad mai important..in concluzie un admin bun isi vede de treaba lui e activ,ajuta playerii.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pentru ca am avut admin 2 ani si am luat demoted pentru inactivitate,si acum pot fii din nou activ.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar ca sa te ajute, ce parere ai?:Nu ma impotrivesc nici unui obstacol.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Un baiat normal,imi place fotbalul si samp:ul.

Nimeni nu se naste invatat, crezi ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Categoric eu cand am luat prima data admin level 3 am fost in culmea fericirii ca am realizat ceva,dar cu timpul mi-am dat seama ca e o functie grea de intretinut si trebuie sa ai grija cu ea ca sa o pastrezi.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:maxim 8


Edited by GlontZi, 17 April 2017 - 20:08.

  • 10




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users