Jump to content


Dezbatere despre gratiere.


  • This topic is locked This topic is locked
28 replies to this topic

#21
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days

stati sa inmatriculez masina si dupa puteti face ce vreti


  • 1

#22
D.Matelot

D.Matelot

    Codrule Codruţule, where are you drăguţule ?

  • Posts
    494
  • Topics
    106
  • Reputation
    504
  • Online
    41 days

Proteste? Pentru ce? Pentru o tara puscata? 

Noi nu suntem in stare sa scapam de coruptia din acesta tara dracu, nu degeaba Europa ne vede ca pe niste parazitii, noi practic nu aducem nici un venit pentru Europa sau cel putin pentru tara noastra suntem doar o adunatura de idiotii si asa vom fi pana nu o sa scapam de acest guvern corupt.

Si despre aceasta lege facuta de niste oamenii paralizati, eu sincer nu cred ca am vazut o lege mai prajita de atat.


  • 0

#23
szailor

szailor

    4 in the fanta

  • Posts
    6,902
  • Topics
    478
  • Reputation
    10735
  • Online
    245 days
Dau jos hotii, vin altii dupa. It's as simple as that.
Credeam ca iluziile astea de dreptate si justitie au disparut de mult timp deja, sansele sa apara cineva corect sa apara chiar acum sunt aproape nule, dupa parerea mea.

Din cate am auzit eu, nu orice criminal este eliberat. Cei cu crime violente, nada. Tata a fost bagat in puscarie pentru evaziune fiscala, deci presupun ca doar cei ce au comis crime non-violente sunt eliberati. Deci de ce veniti sa ziceti ca se elibereaza "criminalii"? :-j

Correct me if I'm wrong.
  • 0

#24
Uau4Life

Uau4Life

    Jr. Member

  • Posts
    166
  • Topics
    87
  • Reputation
    69
  • Online
    7 days

La mn in oras de 3 zile oamenii se aduna si fac un mic protest impotriva acestor hoti....


  • 0

#25
󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

    Black - Tester Taxi LV

  • Posts
    656
  • Topics
    137
  • Reputation
    180
  • Online
    22 days

La mn in oras de 3 zile oamenii se aduna si fac un mic protest impotriva acestor hoti....

Stiu si io sunt din BM ;)
  • 0

#26
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days

As vrea sa-mi exprim si eu opinia mea personala.

 

Acesti parlamentari se joaca cu focul la propiu. Foarte bine ca se strang sute de mii de romani in toata tara si mai ales in Bucuresti in fata palatului. Asa cum protestele de la Colectiv au facut ca sa-si dea demisia cativa parlamentari asa trb sa se intrample si acum. Vad cum zeci de mii de oameni care vor dreptul la egalitate stau in fata palatului protestand iar pe parlamentari sa-i doara undeva. Sti ce ar trebui facut? Ar trebui sa intre toti acei oameni stransi acolo peste ei. Ce o sa faca politia? O sa-i impuste pe toti? Nu prea cred. Trebuie intrat peste mascaricii aia si sa fie batuti si arsi de vii. Trb crucificati,lasati acolo pe cruce sa aibe o moarte lenta in timp ce oamenii arunca cu pietre in ei ! Nu prea ma pricep la politica dar stiu ce se intampla cu tara mea. Hotia este la ordinul zilei si in loc sa devenim o tara frumoasa si civilizata o strica toti hotii.


  • 0

#27
szailor

szailor

    4 in the fanta

  • Posts
    6,902
  • Topics
    478
  • Reputation
    10735
  • Online
    245 days

As vrea sa-mi exprim si eu opinia mea personala.

 

Acesti parlamentari se joaca cu focul la propiu. Foarte bine ca se strang sute de mii de romani in toata tara si mai ales in Bucuresti in fata palatului. Asa cum protestele de la Colectiv au facut ca sa-si dea demisia cativa parlamentari asa trb sa se intrample si acum. Vad cum zeci de mii de oameni care vor dreptul la egalitate stau in fata palatului protestand iar pe parlamentari sa-i doara undeva. Sti ce ar trebui facut? Ar trebui sa intre toti acei oameni stransi acolo peste ei. Ce o sa faca politia? O sa-i impuste pe toti? Nu prea cred. Trebuie intrat peste mascaricii aia si sa fie batuti si arsi de vii. Trb crucificati,lasati acolo pe cruce sa aibe o moarte lenta in timp ce oamenii arunca cu pietre in ei ! Nu prea ma pricep la politica dar stiu ce se intampla cu tara mea. Hotia este la ordinul zilei si in loc sa devenim o tara frumoasa si civilizata o strica toti hotii.

"Ce o sa faca politia? O sa-i impuste pe toti?"

De fapt da, sunt obligati sa o faca.


  • 0

#28
bosniak # MihneaTSA

bosniak # MihneaTSA

    Trag cu cardu' miliardu'

  • Posts
    369
  • Topics
    56
  • Reputation
    202
  • Online
    13 days
Oamenii care merg în Piață la proteste sunt oameni care s-au saturat sa fie furați de aceste javre din PSD, ei sunt oamenii care duc de decenii tara în cârcă, care muncesc cu adevărat. Nici Iohannis ăsta nu face cine știe ce, dar tot e mai sus fata de pizdele astea.
Am ajuns o tara care habar n-are de capul ei.
  • 0

#29
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days
Protestele vor continua pana la caderea guvernului, asta e clar.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users