Jump to content


Reclamatie rezlag_ aka [XSS]Legea=A. , frumos escape ban


  • This topic is locked This topic is locked
43 replies to this topic

#41
deleted_Legea

deleted_Legea

Ce tampitii rezlag e rezlag+ca are cont 7/10 nabilor voi ganditi ca daca-i dati 99 ar fi ca un rban?:)) si ce ziceam are stats :| vreau dovezii ca-s eu. @Darky uite-te aici ;) adminu care o sa-i dea ban o sa faca cere unban si normal ca nu o sa stea 99de zile din prostia voastra astea nush dovezii.Vreau macar o dovada cu aka ca as fi eu.Asa scade comunitatea din prostia voastra.Ma pis pe ce credeti voi,eu va zic un pur adevar.



#42
deleted_Keed™

deleted_Keed™

Ce tampitii rezlag e rezlag+ca are cont 7/10 nabilor voi ganditi ca daca-i dati 99 ar fi ca un rban? :)) si ce ziceam are stats :| vreau dovezii ca-s eu. @Darky uite-te aici ;) adminu care o sa-i dea ban o sa faca cere unban si normal ca nu o sa stea 99de zile din prostia voastra astea nush dovezii.Vreau macar o dovada cu aka ca as fi eu.Asa scade comunitatea din prostia voastra.Ma pis pe ce credeti voi,eu va zic un pur adevar.

http://imgur.com/a/sw7R5 Opa ce-am facut , ne-am dat self-busted? Ia citeste tu mai bine poza a treia " N-au dovezi ca sunt legea" Esti patetic , hamy  linistete-l pe  baiat.


Edited by GABRYEL_, 25 August 2016 - 23:38.


#43
Alpha™

Alpha™

    God Forgives, I Don't

  • Posts
    8,130
  • Topics
    137
  • Reputation
    16087
  • Online
    66 days

Ca si ceilalti cum au zis cand il prind pe rezlag pe server ii dau ban ,conteaza ca isi schimba numele? tot il aflu. Nu mai stii cum sa minti ..=))

Gg pentru self-busted


  • 1

#44
deleted_Keed™

deleted_Keed™

Io zic ca-i clara treaba , a zis singur ca-i legea a zis si skizo si balony cine il prinde pe sv 99 , simplu 

Dau eu t/c






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users