Jump to content


Reclamatie rezlag_ aka [XSS]Legea=A. , frumos escape ban


  • This topic is locked This topic is locked
43 replies to this topic

#1
deleted_Keed™

deleted_Keed™

Jucatorii care posteaza si nu au legatura cu reclamatia, risca sa primeasca ban pe forum.

Numele tau pe server:[XSS]SpartacuS._

Numele jucatorului reclamat:rezlag_

Abuzul sau:El joaca pe sv mai are si stats si el are ban pentru 30 zile pentru fake gp. Frumos escape ban

Daca a abuzat de o comanda, specifica ce comanda: Nush , schimbare ip de la router =]]?

Dovezi (video sau poze):Recunoaste singur ca-i legea

http://www.xss-serve...49070-xssgreen/

Sa fim seriosi cine nu si-a dat seama ca-i el? Acelasi limbaj , acelasi comportament de ghena semi-n0aba . 


Edited by Gabriel11 #, 23 August 2016 - 12:14.


#2
deleted_Legea

deleted_Legea

Esti critic. Ai citit unde ai pus poza aia ;) am zis ca are suspend ;) faci reclamatii an-pulea.Nu te inteleg coaie,ca sa te convingi du-te pe sv cu rezlag_ si da-i aka :| si daca apare legea..mai vorbim sefule.



#3
deleted_Keed™

deleted_Keed™

Esti critic. Ai citit unde ai pus poza aia ;) am zis ca are suspend ;) faci reclamatii an-pulea.Nu te inteleg coaie,ca sa te convingi du-te pe sv cu rezlag_ si da-i aka :| si daca apare legea..mai vorbim sefule.

RR la router sau ip dinamic w0w , e asa de greu =]] 

Sincer cine e rezlag_ ala si a aparut din senin sa-i cunoasca paia pacolo? Pana si Fratele tau kidutzu mi-a zis ca tu esti ca-i zici "vtm" . Serios? Te dai singur de gol gen cum era TheWolf cu Samir Nasri. Postezi in numele lu ala ca are suspend Vreu sio link de la contu de forum al asa zisului "rezlag_" si sa vad sio ca are suspend ;) . Cu mine nu-ti merge bosulica , imi pare rau.



#4
deleted_Kiddu.noLifer

deleted_Kiddu.noLifer

.


Edited by Kiddu.noLifer, 23 August 2016 - 23:16.


#5
deleted_Keed™

deleted_Keed™

atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni si si-o facut stats de la 0 nu are de as primeasca ban da e legea dar asa a facut mai multi etc... nu dau nume....

Te-a dat singur de gol si prietenul tau =]] Vai de voi , nici macar intre voi nu stiti sa va aparati =]]

Deci @Darky , astept un 99 pentru escape la bajatu 


Edited by Gabriel11 #, 23 August 2016 - 16:22.


#6
deleted_Legea

deleted_Legea

wow cat de nab poate fi copilu asta ofticat.Nu e nici un ban escpe e razlag_ no aka..SI tu kiddule esti prost :|| cine te-a mintit si pe tine?



#7
deleted_Kiddu.noLifer

deleted_Kiddu.noLifer

.


Edited by Kiddu.noLifer, 23 August 2016 - 23:15.


#8
deleted_Keed™

deleted_Keed™

Dark e legea iti jur pe cel mai scump ca e legea minte spartacus sa sti ca e legea asta isi tine cont de rezerva de ce crezi ca are stats 5/10 si app da tepe la astia de pe sv de aia are 100 de ore si drift si stunt sa sti  

Crezi ca eu nu m-am prins? Din pacate limbajul si comportamentul tipic de boschet l-au dat de gol . Astept decizia unui BMOD/SA . Nu mi se pare corect ca un player sa joace pe un cont secundar din moment ce are ban . Asteapta sa-ti treaca banul . (Si @legea tot nu mi-ai raspuns , vreau si eu link de la contu de forum al acestui reazlag_ te rog frumos ;) , ca zisesi ca are suspend , da sa-i vad si io contu ;)  ).Asa daca iau si io 99 inseamna ca pot sa-mi fac cont la loc sa ma joc in voie , no?


Edited by Gabriel11 #, 23 August 2016 - 23:14.


#9
deleted_Legea

deleted_Legea

Nabii aman2 ce as folosi un lbj decent daca dadea tepe rezlag avea reclamtii nabule copii fustratii abandonatii si nush eu e rezlag.Esti rupt in p^^^ spatacusa.Ii zic lu' rezlag sa vina pe sv sa-i dai aka?


Edited by Legea, 23 August 2016 - 23:29.


#10
deleted_Kiddu.noLifer

deleted_Kiddu.noLifer

rezlag_ e rezlag am crezut ca e legea dar nu e el imi pare rau ca m-am bagat aiurea  :( sorry all scuzati greseala mea si app nu da tepe asta e de mai de mult timp pe sv il stiu de mult de cand era etk baza lui ground imi cerea stats sa il ajut si eu si ground l-am ajutat si cu zippo si facea gp in gang-uri app eu l-am adus de pe r@# eu aduc playeri 


Edited by Kiddu.noLifer, 23 August 2016 - 23:29.


#11
deleted_.FLORIN.

deleted_.FLORIN.
Rezlag aka Legea cf
Ai numele Legea pe forum, te dai de gol kid

#12
SkiZzZo

SkiZzZo

    Spammer

  • Posts
    2,682
  • Topics
    120
  • Reputation
    485
  • Online
    61 days

scz bai baieti ca ma bag dar..

legea, dc ii luati voi apararea lui rezlag daca nu esti tu?:o el nu are cont ?

daca ziceti voi ca e asa vechi ar trebuii sa aibe si cont pe forum


  • -1

#13
deleted_Keed™

deleted_Keed™

scz bai baieti ca ma bag dar..

legea, dc ii luati voi apararea lui rezlag daca nu esti tu? :o el nu are cont ?

daca ziceti voi ca e asa vechi ar trebuii sa aibe si cont pe forum

Mi-a spus ca are suspend pe forum . Okey , astept sa-mi lase link de la contul acestui "rezlag_" . Esti atat de penibil... Acuma cand a vazut ca a luat busted si-a schimbat numele in kamikaze_



#14
deleted_.FLORIN.

deleted_.FLORIN.

Aici este Reclamatii Jucatori,so?

Nu iti merge tie cu de astea.

Tot cel mai handicapat dupa xss ramai.



#15
deleted_Legea

deleted_Legea

Aici este Reclamatii Jucatori,so?

Nu iti merge tie cu de astea.

Tot cel mai handicapat dupa xss ramai.

 

scz bai baieti ca ma bag dar..

legea, dc ii luati voi apararea lui rezlag daca nu esti tu? :o el nu are cont ?

daca ziceti voi ca e asa vechi ar trebuii sa aibe si cont pe forum

Saracilor de ce va bagati voi?Ce-i cu tupeu asta pe tine javro ai ban pe resese si vi pe xss ma smechere?Esti un copil re^^^ si rupt in p^^^,so kid.Comnetezi fara rost plodule si l-am ajutat ca-mi e prieten nab pr^^^^ bafta la suspend aman2  @Darky

 

 

      Jucatorii care posteaza si nu au legatura cu reclamatia, risca sa primeasca ban pe forum.



#16
deleted_Keed™

deleted_Keed™

Saracilor de ce va bagati voi?Ce-i cu tupeu asta pe tine javro ai ban pe resese si vi pe xss ma smechere?Esti un copil re^^^ si rupt in p^^^,so kid.Comnetezi fara rost plodule si l-am ajutat ca-mi e prieten nab pr^^^^ bafta la suspend aman2  @Darky

 

 

      Jucatorii care posteaza si nu au legatura cu reclamatia, risca sa primeasca ban pe forum.

Au legatura cu reclamatia stai chill , ei doar au confirmat ce am zis eu . SI ei stiau cum faci escape si i-am rugat sa lase un reply , usor nu te ambala 



#17
Alpha™

Alpha™

    God Forgives, I Don't

  • Posts
    8,130
  • Topics
    137
  • Reputation
    16087
  • Online
    66 days

Ba scuze ca ma bag, dar din cate imi aduc aminte  l-am intrebat pe rezlag_ cine e , i-am dat aka si scrie kiddu.nolifer, Si i-am zis Kiddu , cf?

Si el cica :bn


Edited by Alpha, 25 August 2016 - 07:53.

  • 2

#18
einstein 

einstein 

    kollege kidd

  • Posts
    1,609
  • Topics
    71
  • Reputation
    1652
  • Online
    26 days
rezlag_ zicea ca nu te cunoaste so?
  • 5

#19
SkiZzZo

SkiZzZo

    Spammer

  • Posts
    2,682
  • Topics
    120
  • Reputation
    485
  • Online
    61 days

Saracilor de ce va bagati voi?Ce-i cu tupeu asta pe tine javro ai ban pe resese si vi pe xss ma smechere?Esti un copil re^^^ si rupt in p^^^,so kid.Comnetezi fara rost plodule si l-am ajutat ca-mi e prieten nab pr^^^^ bafta la suspend aman2  @Darky
 
 
      Jucatorii care posteaza si nu au legatura cu reclamatia, risca sa primeasca ban pe forum.

Baiatu din cate stiu aici e reclamatii jucatori.Eu cu green suntem admini.
Avem voie sa ne bagam
Da-mi link de la contul lui rezlag de pe forum

Am observat la voi doi: acelasi limbaj si comportament...amandoi aveti vorba aia ''plod''

ai vazut ca nu iti mai merge cu contul legea pe sv si ai zis sa faci alt cont sa ne disperi pe noi


Edited by SkiZzZo., 25 August 2016 - 15:12.

  • 0

#20
ShakeY.

ShakeY.

    Always and forever.

  • Posts
    6,996
  • Topics
    197
  • Reputation
    6975
  • Online
    163 days

Scuze ca ma bag, dar eram pe server ieri, si din greseala am surprins asta la aka unui player http://imgur.com/a/imzRg ... ciudat , nu? si acest l0netistul are 10/10, ciudat nu?!


  • 4




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users