Jump to content


Photo

[Reclamatie Gang] Reclamatie T4L fake gp !


  • This topic is locked This topic is locked
69 replies to this topic

#21
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days

Serios?auzi ba coi eu cat am muncit pentru acest gang si cat gp am facut nici nu iti poti imagina iti cad unghile de la maini. Esti un ofticos si un retradat altceva nu am ce spune. Te bagi ca musca-n cacat. Ce vina avem noi ca aia au stat afk, de unde sa stie ca vor face asta.Eu vad in video ca sunt si din btk. Stii cei ala fake gp ?/MRF-ul este un loc public si cat si alti fac gp nu doar T4L,posibil ca ai banat si playeri nevinovati. Sa fiti voi acolo la /mrf tot ii omorati ca doar sunt playeri. Daca va credeti asa de buni de ce nu ne faceti o provocare? credeti ca aveti membri mai buni ? Just credeam ca esti alt om dar gangul te schimba si tea schimbat foarte mult incat iti lasi prieteni. Daca sa zic in legend sunt vreo 18 owneri si ce? cu 18 owneri ar trebuie sa aveti un gang foarte bun si sa ne intreceti. In T4L suntem doar 3 owneri,Alin are ban permanent deci suntem doar 3. + Eu nu intru des pe server sa vad ce e cu gangul,dar am 2 owneri care se descurca mai mult ca mine. Faci reclamatie ca ai iesit din t4l si ca te-au injurat ? vezi ca nu mai calci in acest gang nici cand o sa ai par la coa*e.


Ce boss,au iesit dracii din tine ? :( Mie mila de tine cat suferi :(
Vezi sa nu te las in warning points pt. limbajul tau de copil fustrat de 10 anisori :(
Ai muncit tu o .... pt gang cand tu defapt umbli cu aimbotul toata ziua ,multi ti-au dat busted :) Ce sa mai zic de membrii tai care doar fake gp stiu sa faca ,trist..
Eh oricum o sa luati 0 gp..
  • 0

#22
Wizz.

Wizz.

    Thug 4 Life

  • Posts
    393
  • Topics
    63
  • Reputation
    306
  • Online
    12 days

Gata si voi ? nu mai sunteti pe 1 si deja cautati motive sa  fim noi depunctati .... obsedatilor ... daca erati pe 1 nu v-ar fii interesat ... eu nu caut cearta cu nimeni da voi provocati ...


  • 0

#23
deleted_Axee

deleted_Axee

Ce boss,au iesit dracii din tine ? :( Mie mila de tine cat suferi :(
Vezi sa nu te las in warning points pt. limbajul tau de copil fustrat de 10 anisori :(
Ai muncit tu o .... pt gang cand tu defapt umbli cu aimbotul toata ziua ,multi ti-au dat busted :) Ce sa mai zic de membrii tai care doar fake gp stiu sa faca ,trist..
Eh oricum o sa luati 0 gp..

Vrei si tu aim-ul meu sau ce plm? daca esti  pr0$t la cap si nu stii cei ala aimbot imi dai ban si atat. Apoi ei demoted ,nu intaleg care e problema atat timp cat ai admin?



#24
zippo indragostitul

zippo indragostitul

    Jr. Member

  • Posts
    167
  • Topics
    37
  • Reputation
    73
  • Online
    2 days

Ce dovezi ma ca ala e afk si gangu nostru va rupe va mananca ma , slabilor si tu ma Tico esti un telescop .. 


  • 0

#25
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

Ce dovezi ma ca ala e afk si gangu nostru va rupe va mananca ma , slabilor si tu ma Tico esti un telescop .. 

Norocul tau ca am 3 warn-uri la moderator =)) ca vai de tine si de maica-ta.

 

Cica e afk ?:)))  Doamne copile ai spus ca ai 15 ani, dar nu, nu ai nici macar 10 . =)))

 

Sunt un telescop ? luti-as familia in telescop.

 

 

Gata si voi ? nu mai sunteti pe 1 si deja cautati motive sa  fim noi depunctati .... obsedatilor ... daca erati pe 1 nu v-ar fii interesat ... eu nu caut cearta cu nimeni da voi provocati ...

 

Nu cautam motive, nici nu eram in legends cand v`am prins =))) Asa ca taci , taceti* si suferiti !


  • 2

#26
†GSF.Legend†.Sez.™

†GSF.Legend†.Sez.™

    Jr. Member

  • Posts
    134
  • Topics
    28
  • Reputation
    98
  • Online
    1 days

Norocul tau ca am 3 warn-uri la moderator =)) ca vai de tine si de maica-ta.

 

Cica e afk ? :)))  Doamne copile ai spus ca ai 15 ani, dar nu, nu ai nici macar 10 . =)))

 

Sunt un telescop ? luti-as familia in telescop.

 

 

 

Nu cautam motive, nici nu eram in legends cand v`am prins =))) Asa ca taci , taceti* si suferiti !

Mu*e ,suji  carasu nabule.


Edited by †GSF.Legend†.Sez.™, 05 July 2016 - 16:46.

  • 0

#27
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

Mu*e ,suji  carasu nabule.

Vrei sa vezi ca-l sugi tu cu maica-ta ? si stai si pe tusa?


  • 1

#28
Gentleman.

Gentleman.

    Newbie

  • Posts
    14
  • Topics
    2
  • Reputation
    5
  • Online
    12 hours

Foarte bine surprins momentul. Cea mai buna descriere...penibili.


  • 0

#29
GoDx

GoDx

    ☘Ala care o trage pe barosaneala☘

  • Posts
    230
  • Topics
    33
  • Reputation
    233
  • Online
    5 days

Vad ca si la legends se intra prin baze la ganguri sa se faca gp cand nu sunt admini on,ziceti de noi,dar pe voi nu va vedeti.eu as zice sa va mai uitati si in oglinda .....

 

RhF7NmC.png

 

Facea de peste jumatate de ora,dar atunci intrasem si mi-a spus Mafia.jianu1 ca e unul din legends la noi in baza cu mg si tot face gp pe noi.


  • 2

#30
zippo indragostitul

zippo indragostitul

    Jr. Member

  • Posts
    167
  • Topics
    37
  • Reputation
    73
  • Online
    2 days

Gg GoDx =)) !! Ba baiatule tu zici ca noi facem fake gp uite dovada codatii vostri care ii credeti boti intra la noi in baza sa faca gp sarcilor . 


  • -1

#31
deleted_Axee

deleted_Axee

Vad ca si la legends se intra prin baze la ganguri sa se faca gp cand nu sunt admini on,ziceti de noi,dar pe voi nu va vedeti.eu as zice sa va mai uitati si in oglinda .....

 

RhF7NmC.png

 

Facea de peste jumatate de ora,dar atunci intrasem si mi-a spus Mafia.jianu1 ca e unul din legends la noi in baza cu mg si tot face gp pe noi.

ala cred ca like  [L]Like ownerul din legend,intra pe conturi nesi si face gp in spawn-ul nostru.



#32
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days
Ala nu e bot, si da orice gang are un codat, dar aici nu e vorba de gang-uri, sunteti stupizi, nu va putetu apara.
  • 2

#33
deleted_Axee

deleted_Axee

Ala nu e bot, si da orice gang are un codat, dar aici nu e vorba de gang-uri, sunteti stupizi, nu va putetu apara.

nu e bot,dar e fake tigane



#34
legeaaaaa

legeaaaaa

    Respected

  • Posts
    1,341
  • Topics
    71
  • Reputation
    1478
  • Online
    56 days

nu e bot,dar e fake tigane


Baa nab.. Gstats la ala aveti? Bag pariu ca ala e unul din voi sau chiar tu, nu mai stiti ce sa faceti sa va scoateti din rahatul asta... Ati ajuns niste jeguri si disperati dupa gp si cei mai buni membri...

Edited by .Death., 05 July 2016 - 22:31.

  • 3

#35
deleted_Keed™

deleted_Keed™
'Cea mai buna apărare este atacul ', deci nu-i condamn. Sincer sa va spun si daca le scade sau nu îmi e indiferent , oricum in sinea mea stiu cine-i cel mai bun . Prefer sa ma afirm prin fapte , nu vorbe , daca au făcut fake e problema lor , eu cred ca gândul cum ca acele puncte nu-s cinstite e cea mai mare pedeapsa , conștiința adică.

Edited by †L†Gaby420, 06 July 2016 - 07:42.


#36
deleted_Axee

deleted_Axee

'Cea mai buna apărare este atacul ', deci nu-i condamn. Sincer sa va spun si daca le scade sau nu îmi e indiferent , oricum in sinea mea stiu cine-i cel mai bun . Prefer sa ma afirm prin fapte , nu vorbe , daca au făcut fake e problema lor , eu cred ca gândul cum ca acele puncte nu-s cinstite e cea mai mare pedeapsa , conștiința adică.

Dar prin ce sunt facute ma?deja ma enervezi rau si o sa te injur, nu prin munca membrilor?cacatule.  ar trebuie sa ai si alte ganduri si nu la sa:mp.Sunteti si voi desperati stii de ce?pentru ca aici ati demonstrat cine sunteti. Sa fi fost omeni de treaba nici nu bagati asta in seama,de ce alti membri nici nu se baga in tot rahatul asta?numa voi ofticosi si desperati. Ba fratelor daca o sa fiti si asa in viata reala.atunci vai de capu vostru,ca caini ba ca caini mai ceva :)



#37
deleted_Keed™

deleted_Keed™

Dar prin ce sunt facute ma?deja ma enervezi rau si o sa te injur, nu prin munca membrilor?cacatule.  ar trebuie sa ai si alte ganduri si nu la sa:mp.Sunteti si voi desperati stii de ce?pentru ca aici ati demonstrat cine sunteti. Sa fi fost omeni de treaba nici nu bagati asta in seama,de ce alti membri nici nu se baga in tot rahatul asta?numa voi ofticosi si desperati. Ba fratelor daca o sa fiti si asa in viata reala.atunci vai de capu vostru,ca caini ba ca caini mai ceva :)

In primul rand numai cand am terminat de citit prima fraza mi-am dat seama de lipsa de educatie pe care o ai . In al doilea rand , eu sunt om prea rational si cu bun simt ca sa ma cobor la mintea unor "oameni" ca sa va arat ca desi voi ma injurati in tot felul eu tot nu o sa va jignesc deoarece educatia nu-mi permite.

Sti , de fiecare data ajung la vorba fratelui meu , ReasoN. si de acum incolo poate o sa-l ascult : " Cand esti bun esti luat de prost" , daca omul incearca sa mai calmeze ceva toti sar pe el , nu era mai bine daca va faceam si n00bi , idioti , tigani cum a facut tico si ceilalti? Sti cum se zice " prostul pana nu e fudul , nu e prost destul" , in fine , uite iti promit ca de acum incolo cand o  sa intru pe server nu o sa mai auzi de la mine nici cea mai mica injuratura, macar asa , prin puterea exemplului poate o sa incetati si voi.

 

Si sincer ,prin comportamentul tau , nu cred ca esti tu acel om care sa-mi dai sfaturi de viata , mai intai demonstreaza-mi prin eleganta , impunere , respect si educatie , insuririle principale ale unui barbat ca le ai si dupa sa-mi dai si sfaturi . Crede-ma , si eu am gresit mult , stiu , insa macar am onoarea sa-mi recunosc greselile si sa incerc sa nu le mai repet, pe cand altii..


Edited by †L†Gaby420, 06 July 2016 - 10:38.


#38
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

Dar prin ce sunt facute ma?deja ma enervezi rau si o sa te injur, nu prin munca membrilor?cacatule.  ar trebuie sa ai si alte ganduri si nu la sa:mp.Sunteti si voi desperati stii de ce?pentru ca aici ati demonstrat cine sunteti. Sa fi fost omeni de treaba nici nu bagati asta in seama,de ce alti membri nici nu se baga in tot rahatul asta?numa voi ofticosi si desperati. Ba fratelor daca o sa fiti si asa in viata reala.atunci vai de capu vostru,ca caini ba ca caini mai ceva :)

"Sa fi fost omeni de treaba nici nu bagati asta in seama" Vai de tine, deci acum practice recunosti ce ati facut, dar preferai sa nu zic nimic si sa continuati

 

Ai uitat cand ai incercat sa ma mituiesti sa nu fac reclamatie ?:)) Vai de mama ta.

 

" Hai ba in T4L poate iei si owner.." =))))


  • 1

#39
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

Serios?auzi ba coi eu cat am muncit pentru acest gang si cat gp am facut nici nu iti poti imagina iti cad unghile de la maini. Esti un ofticos si un retradat altceva nu am ce spune. Te bagi ca musca-n cacat. Ce vina avem noi ca aia au stat afk, de unde sa stie ca vor face asta.Eu vad in video ca sunt si din btk. Stii cei ala fake gp ?/MRF-ul este un loc public si cat si alti fac gp nu doar T4L,posibil ca ai banat si playeri nevinovati. Sa fiti voi acolo la /mrf tot ii omorati ca doar sunt playeri. Daca va credeti asa de buni de ce nu ne faceti o provocare? credeti ca aveti membri mai buni ? Just credeam ca esti alt om dar gangul te schimba si tea schimbat foarte mult incat iti lasi prieteni.  Daca sa zic in legend sunt vreo 18 owneri si ce? cu 18 owneri ar trebuie sa aveti un gang foarte bun si sa ne intreceti. In T4L suntem doar 3 owneri,Alin are ban permanent deci suntem doar 3. + Eu nu intru des pe server sa vad ce e cu gangul,dar am 2 owneri care se descurca mai mult ca mine.        Faci reclamatie ca ai iesit din t4l si ca te-au injurat ? vezi ca nu mai calci in acest gang nici cand o sa ai par la coa*e.

Ce-ai muncit ma tu ca joci numai r** acum ai ban pe r** sclavule si vi aici cu toti sclavii adusi de acolo sa te dai mare si sa faceti fake gp]

Codatule tu vorbeste care ai luat ban dupa ban pe r** si vi aici pe xss calm ca o sa iei banned si aici in scurt timp.


  • 2

#40
deleted_Axee

deleted_Axee

"Sa fi fost omeni de treaba nici nu bagati asta in seama" Vai de tine, deci acum practice recunosti ce ati facut, dar preferai sa nu zic nimic si sa continuati

 

Ai uitat cand ai incercat sa ma mituiesti sa nu fac reclamatie ? :)) Vai de mama ta.

 

" Hai ba in T4L poate iei si owner.." =))))

Mai mult nu am ce discuta cu tine,esti prea penibil si ma faci sa ma enervez cand iti citesc porcariile scrise de tine,in primul rand tu ai inceput cu tot rahatul asta pe care nici nu-l consider drept. Ai ajuns sa faci asta doar pentru ca nimeni nu te suporta din t4l  si ai iesit de buna voie,totusi nu mai ce cauta in acest gang. Crezi ca am nevoie de tine ma? tu niciodata nu vei fi un owner cum se cade, stii cum e sa fii un owner bun  in gang?tu asta nici nu cunosti si de aia nici nu vei lua owner. In legend poti sa ei ca deja sunt vreo 20 owneri sau cati ar mai fi.  Stii ce inseamna un gang bun?un gang bun niciodata nu va cadea la pamanant si va lupta mai departe dar cui pasa asta?sa stii ca eu nu am vrut sa ma cert cu tine dar singur o cauti si ai caut-o rau. Esti un om ofticos cred ca si asa esti in viata reala nici prieteni nu o sa ai.

Edit:
 

 

Ce-ai muncit ma tu ca joci numai r** acum ai ban pe r** sclavule si vi aici cu toti sclavii adusi de acolo sa te dai mare si sa faceti fake gp]

Codatule tu vorbeste care ai luat ban dupa ban pe r** si vi aici pe xss calm ca o sa iei banned si aici in scurt timp.

 

Ce ban am eu ma?am venit aici pe XSS inapoi cu un motiv pe care nu o sa-l stii niciodata nu cu faptul ca am ban omule,daca ai stii tu cine sunt pe rss nu ai mai vb de mine si cati preteni am acolo cat si pe xss. Il poti intreba si pe just si pe lego si Reason. deci nu mai cauta atentia de la mine. Si e te mai lua cu mine-n gura

 

 

 

 

 

Edited by GrouNNNd, 06 July 2016 - 14:02.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users