Jump to content


Photo

[Reclamatie Gang] Reclamatie T4L fake gp !


  • This topic is locked This topic is locked
69 replies to this topic

#1
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

  -> Aici se observa cum gang-ul Thug 4 Life ( T4L ) face ​FAKE GP ​.

 

​Cer sa le fie setat 0 gang points in TOP , pentru ca asa au ajuns ei TOP 1 .

 

​Se observa la aka lui 2PAC, ca are bagati boti in LEGENDS si apoi trimisi la /mrf lasati afk si omorati de catre membrii din gang-ul Thug 4 Life ( T4L ) .

 

​Sper sa se faca dreptate !!


  • 6

#2
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D
Clar... acum nu mai baga HH la mrf îşi bagă boti .. halal gang

#3
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

  -> Aici se observa cum gang-ul Thug 4 Life ( T4L ) face ​FAKE GP ​.

 

​Cer sa le fie setat 0 gang points in TOP , pentru ca asa au ajuns ei TOP 1 .

 

​Se observa la aka lui 2PAC, ca are bagati boti in LEGENDS si apoi trimisi la /mrf lasati afk si omorati de catre membrii din gang-ul Thug 4 Life ( T4L ) .

 

​Sper sa se faca dreptate !!

Dc din nou restart la top lasa sa le scoata doar lor gp-ul s-o ia de la capat..


  • 1

#4
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

Dc din nou restart la top lasa sa le scoata doar lor gp-ul s-o ia de la capat..

Asta am spus, sa le fie setat 0 gp lor .


  • 3

#5
deleted_Keed™

deleted_Keed™

  -> Aici se observa cum gang-ul Thug 4 Life ( T4L ) face ​FAKE GP ​.

 

​Cer sa le fie setat 0 gang points in TOP , pentru ca asa au ajuns ei TOP 1 .

 

​Se observa la aka lui 2PAC, ca are bagati boti in LEGENDS si apoi trimisi la /mrf lasati afk si omorati de catre membrii din gang-ul Thug 4 Life ( T4L ) .

 

​Sper sa se faca dreptate !!

Nu neaparat tot gp , dar macar 1000 merita sa le scoata , numai cati prindeam la /mrf cu hh-u on si profitau de faptu ca erau on admini numai din T4L si nu faceau nimic . + SA NU UITAM DE AIMZORELU BEST :3 GROUND. Eu deja m-am obisnuit ca omuletu asta poate sa-si ia busted si de 100 ori ca el tot ia un-bann mereu , deci ...



#6
ShakeY.

ShakeY.

    Always and forever.

  • Posts
    6,996
  • Topics
    197
  • Reputation
    6975
  • Online
    163 days

No nu e frumos asa frate..e un joc..inteleg, dar totusi sa abuzezi..oricum nu castiga nimic acel TOP 1 Gangs... deci sa se faca dreptate! 


  • 1

#7
c0re.

c0re.

    Last Motherfucker Breathin'

  • Posts
    2,749
  • Topics
    391
  • Reputation
    7433
  • Online
    92 days
felicitări T4L, v-ați făcut de c**at.

@†L†Gaby42O de ce sa le scadă doar 1000 GP? eu zic ca 0 gp + conturile blocate ălora de au băgat boti ar fi cel mai corect.
  • 3

#8
Alex✔

Alex✔

    Hipster

  • Posts
    248
  • Topics
    104
  • Reputation
    643
  • Online
    40 days

Ce a ajuns serverul..


  • 0

#9
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days

0 ma dai in masa


  • 0

#10
deleted_Keed™

deleted_Keed™

felicitări T4L, v-ați făcut de c**at.

@†L†Gaby42O de ce sa le scadă doar 1000 GP? eu zic ca 0 gp + conturile blocate ălora de au băgat boti ar fi cel mai corect.

Just oricum punem pariu ca aia nu iau ban niciunu si tot nu le scoate nimic ;) xD ? Stiu prea multe lucruri despre T4L si ce-i acolo ca sa nu fiu sigur.


Edited by †L†Gaby420, 05 July 2016 - 08:45.


#11
deleted_Keed™

deleted_Keed™

mare player =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mare copil de 12 ani care nu are ce face si singura lui limitare este de a face misto de alti . Macar de ti-ar iesi , sincer ? Esti penibil.



#12
zippo indragostitul

zippo indragostitul

    Jr. Member

  • Posts
    167
  • Topics
    37
  • Reputation
    73
  • Online
    2 days

Daca era ca gangul nostru Thug 4 Life sa faca gp faceam mult  mai mult fara sa ne apropiati si chiar la /garena 

Totusi daca alea avea HACK cum faceam noi fake gp ? 

Spune-ti ca voi nu profitati daca e cine-va afk la dm si nu faceti kill nu 

Asta e fake gp ? kill list si alti fac gp tot din Legend si Thug 4 Life 

Daca era sa facem fake gp nu il faceam cand era admin on . 

Daca te uiti si acum [LEGENDS] Ala e acum in Legend :) 

E vina noastra ca voi aveti playeri care stau AFK Niste nabi , dupa va mirati ca dece avem noi atat gp : pai uitati-va niste nabi din Legend stau afk si Thug 4 Life profita , ala nu e fake pun pariu nu vezi ca deabea la omorat 

:) Pwp :* =))))) Invata sa faci cu dovezi clare , nu ca un nab de la voi sta afk si Thug 4 Life profita normal ca profitam avem nevoie de gp !!

Sper sa ma intelegi daca te uiti bine deabea ia dat kill 1 = killlist vorbeste uitati-va ca nu doar noi am facut kill la /mrf 

Fakegp = gp fara oprire ala state afk si se face cand nu e admin on nu cand era full 

 NABZOR 


  • 1

#13
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

Daca era ca gangul nostru Thug 4 Life sa faca gp faceam mult  mai mult fara sa ne apropiati si chiar la /garena 

Totusi daca alea avea HACK cum faceam noi fake gp ? 

Spune-ti ca voi nu profitati daca e cine-va afk la dm si nu faceti kill nu 

Asta e fake gp ? kill list si alti fac gp tot din Legend si Thug 4 Life 

Daca era sa facem fake gp nu il faceam cand era admin on . 

Daca te uiti si acum [LEGENDS] Ala e acum in Legend :)

E vina noastra ca voi aveti playeri care stau AFK Niste nabi , dupa va mirati ca dece avem noi atat gp : pai uitati-va niste nabi din Legend stau afk si Thug 4 Life profita , ala nu e fake pun pariu nu vezi ca deabea la omorat 

:) Pwp :* =))))) Invata sa faci cu dovezi clare , nu ca un nab de la voi sta afk si Thug 4 Life profita normal ca profitam avem nevoie de gp !!

Sper sa ma intelegi daca te uiti bine deabea ia dat kill 1 = killlist vorbeste uitati-va ca nu doar noi am facut kill la /mrf 

Fakegp = gp fara oprire ala state afk si se face cand nu e admin on nu cand era full 

 NABZOR 

Zippo sincer, esti un copil care incerci sa-ti scoti gang-ul =))

 

Faza e ca nu erau admin on, eu abea intrasem, =)) Si cica erau oameni din legends afk, oamenii din Legends erau trimisi de voi, erau boti, sincer nu-mi pasa.

 

"invata sa faci dovezi clare" =)) Totul este destul de clar. Uita-te la aka lui 2PAC =))Vai vai

 

Vai de viata voastra, bogdanele =)) sau zippo cum vrei tu.

 

"Daca te uiti si acum [LEGENDS] Ala e acum in Legend :)" Pai si ce conteaza ?:)) Logic ca e in legends, sa se puna gp .


  • 3

#14
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days

0 GP scrie pe voi =)))))

Lool ,ce noobi =)))


  • 1

#15
deleted_Axee

deleted_Axee

0 GP scrie pe voi =)))))

Lool ,ce noobi =)))

Serios?auzi ba coi eu cat am muncit pentru acest gang si cat gp am facut nici nu iti poti imagina iti cad unghile de la maini. Esti un ofticos si un retradat altceva nu am ce spune. Te bagi ca musca-n cacat. Ce vina avem noi ca aia au stat afk, de unde sa stie ca vor face asta.Eu vad in video ca sunt si din btk. Stii cei ala fake gp ?/MRF-ul este un loc public si cat si alti fac gp nu doar T4L,posibil ca ai banat si playeri nevinovati. Sa fiti voi acolo la /mrf tot ii omorati ca doar sunt playeri. Daca va credeti asa de buni de ce nu ne faceti o provocare? credeti ca aveti membri mai buni ? Just credeam ca esti alt om dar gangul te schimba si tea schimbat foarte mult incat iti lasi prieteni.  Daca sa zic in legend sunt vreo 18 owneri si ce? cu 18 owneri ar trebuie sa aveti un gang foarte bun si sa ne intreceti. In T4L suntem doar 3 owneri,Alin are ban permanent deci suntem doar 3. + Eu nu intru des pe server sa vad ce e cu gangul,dar am 2 owneri care se descurca mai mult ca mine.        Faci reclamatie ca ai iesit din t4l si ca te-au injurat ? vezi ca nu mai calci in acest gang nici cand o sa ai par la coa*e.



#16
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

Serios?auzi ba coi eu cat am muncit pentru acest gang si cat gp am facut nici nu iti poti imagina iti cad unghile de la maini. Esti un ofticos si un retradat altceva nu am ce spune. Te bagi ca musca-n cacat. Ce vina avem noi ca aia au stat afk, de unde sa stie ca vor face asta.Eu vad in video ca sunt si din btk. Stii cei ala fake gp ?/MRF-ul este un loc public si cat si alti fac gp nu doar T4L,posibil ca ai banat si playeri nevinovati. Sa fiti voi acolo la /mrf tot ii omorati ca doar sunt playeri. Daca va credeti asa de buni de ce nu ne faceti o provocare? credeti ca aveti membri mai buni ? Just credeam ca esti alt om dar gangul te schimba si tea schimbat foarte mult incat iti lasi prieteni.  Daca sa zic in legend sunt vreo 18 owneri si ce? cu 18 owneri ar trebuie sa aveti un gang foarte bun si sa ne intreceti. In T4L suntem doar 3 owneri,Alin are ban permanent deci suntem doar 3. + Eu nu intru des pe server sa vad ce e cu gangul,dar am 2 owneri care se descurca mai mult ca mine.        Faci reclamatie ca ai iesit din t4l si ca te-au injurat ? vezi ca nu mai calci in acest gang nici cand o sa ai par la coa*e.

Nu era nimeni de la BTK, absolut nimeni.

Se vede cum munciti voi, faceti fake gp ! <3

Suna interesant.

Crezi ca am nevoie sa stau in gang-ul tau pisat ? :))

Stai usor, nu te panica :((

0gp boss.

 

Stiu ca acum o sa-l pupi putin pe ProLife in cur poate si pe MaxXx sa va ierte, ca mna doar esti fanul no1 a lui prolife=)) Haide pupa-l putin hai haiii .


  • 2

#17
deleted_Keed™

deleted_Keed™

Serios?auzi ba coi eu cat am muncit pentru acest gang si cat gp am facut nici nu iti poti imagina iti cad unghile de la maini. Esti un ofticos si un retradat altceva nu am ce spune. Te bagi ca musca-n cacat. Ce vina avem noi ca aia au stat afk, de unde sa stie ca vor face asta.Eu vad in video ca sunt si din btk. Stii cei ala fake gp ?/MRF-ul este un loc public si cat si alti fac gp nu doar T4L,posibil ca ai banat si playeri nevinovati. Sa fiti voi acolo la /mrf tot ii omorati ca doar sunt playeri. Daca va credeti asa de buni de ce nu ne faceti o provocare? credeti ca aveti membri mai buni ? Just credeam ca esti alt om dar gangul te schimba si tea schimbat foarte mult incat iti lasi prieteni.  Daca sa zic in legend sunt vreo 18 owneri si ce? cu 18 owneri ar trebuie sa aveti un gang foarte bun si sa ne intreceti. In T4L suntem doar 3 owneri,Alin are ban permanent deci suntem doar 3. + Eu nu intru des pe server sa vad ce e cu gangul,dar am 2 owneri care se descurca mai mult ca mine.        Faci reclamatie ca ai iesit din t4l si ca te-au injurat ? vezi ca nu mai calci in acest gang nici cand o sa ai par la coa*e.

Ai tu par si nu stiam si noi mai "maturule " :3 ?



#18
zippo indragostitul

zippo indragostitul

    Jr. Member

  • Posts
    167
  • Topics
    37
  • Reputation
    73
  • Online
    2 days

Bai coite cand un nab de la voi facea fake gp la /de pe unu sooL ce drq am mai zis noi ? + ca nu am facut fake gp tu nu vezi ca nabi aia din Legend stau in ..... amea afk ce drq vrei sa facem sa dam leave sa ne uitam la voi ca deja imi faci nervi pune si tu dovezi ca vin langa tine si te las sa ma omori pana explodeaza plamanii-n tine , ce drq noi muncim la gp /de /garena /mrf si voi veniti aici cu harfe-le astea de 2 lei ?! . Hai frate te rog nu mai fi ofticat ca nu e bine esti invidios acum cand Legend cade pe loc 2-3 , muriti !!!. Si nu ma refer la toti pe tine te-am in vizior ca stiu cat de nab poti sa fi . Este destul de clar ca nabu ala al tau din Legend a stat acolo cu hh si totusi dece nu l-am bandat ?! Dai /gstats si vezi ca e de 2 -3 saptamani in Legend !! Veziti acolo de treaba ta si shh fugi la gp 


  • 0

#19
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

Bai coite cand un nab de la voi facea fake gp la /de pe unu sooL ce drq am mai zis noi ? + ca nu am facut fake gp tu nu vezi ca nabi aia din Legend stau in ..... amea afk ce drq vrei sa facem sa dam leave sa ne uitam la voi ca deja imi faci nervi pune si tu dovezi ca vin langa tine si te las sa ma omori pana explodeaza plamanii-n tine , ce drq noi muncim la gp /de /garena /mrf si voi veniti aici cu harfe-le astea de 2 lei ?! . Hai frate te rog nu mai fi ofticat ca nu e bine esti invidios acum cand Legend cade pe loc 2-3 , muriti !!!. Si nu ma refer la toti pe tine te-am in vizior ca stiu cat de nab poti sa fi . Este destul de clar ca nabu ala al tau din Legend a stat acolo cu hh si totusi dece nu l-am bandat ?! Dai /gstats si vezi ca e de 2 -3 saptamani in Legend !! Veziti acolo de treaba ta si shh fugi la gp 

Bai puta-n beci =)) sa te iau asa. Noi nu am lasat pe nimeni afk, nu observe aka? 2PAC a bagat boti probabil pentru ai lasa la /mrf !

 

Aste-as "harfe" ?:))) Ba copil crescut la lumina lumanarii, nu-mi pasa mie ca tu ai muncit, voi gresiti, voi platiti.

 

Si stai, iti fac nervi? Daca-ti fac nervi ce-o sa-mi faci ? O sa-mi dai o limba-n ruc ? Sau mai multe.... Nu e "nab-ul" meu e "nab-ul" vostru =)) .


  • 1

#20
ShakeY.

ShakeY.

    Always and forever.

  • Posts
    6,996
  • Topics
    197
  • Reputation
    6975
  • Online
    163 days

Dovezile zippo? dovezile vorbesc..in plus ce mama dracu va strofocati pentru un joc? cacam-as pe el.. nu merita efortu de fake gp acest joc, pff ce face un joc din oameni..


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users