Jump to content


Photo

Reclamatie TheWolf


  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#1
valahu.

valahu.

    Newbie

  • Posts
    24
  • Topics
    8
  • Reputation
    -6
  • Online
    2 days

jucătorii care postează în această reclamație dar nu au legatură cu reclamația, riscă să primească ban.

Numele tău pe server:Numele admin-ului reclamat:[XSS]TheWolf
Motivul reclamației (abuzul):spune prietenilor cand primesc report

Dovezi:http://i.imgur.com/X5af1eK.png
Alte cuvinte: lam vazut pe angel cand zbura si cand am dat report Câțalu  ia zis


Edited by theboss3, 26 June 2016 - 21:23.

  • -1

#2
DuMy

DuMy

    Jr. Member

  • Posts
    235
  • Topics
    64
  • Reputation
    187
  • Online
    8 days

Baiatu tu stii ca eu am admin si ca vad si eu /reports nu? :)) Topic degeaba pentru +1..


  • 0

#3
valahu.

valahu.

    Newbie

  • Posts
    24
  • Topics
    8
  • Reputation
    -6
  • Online
    2 days

Baiatu tu stii ca eu am admin si ca vad si eu /reports nu? :)) Topic degeaba pentru +1..

boss miai dat instant pm cica mod pk ma lasi pls ori cum sa vezi ce warn frumos iti iei 

 

nai trb cu reclamatia tu 


Edited by theboss3, 26 June 2016 - 20:43.

  • 0

#4
DuMy

DuMy

    Jr. Member

  • Posts
    235
  • Topics
    64
  • Reputation
    187
  • Online
    8 days

Ba chear am treaba pustiulica eu am vazut /reports :)

Cu acel minunat level 4 iti observ fiecare miscare cand am vazut reportul am dat /spec pe id-ul lui Angel eu ca Wolf nu avea timp sa se ocupe facea un event parca si nu avea nici un "S0b" sau altceva.Apropo daca ia spus asta nu e abuz pentru propria ta constiinta el facea doar un misto si cam atat ..Chear e treaba mea sa ma ocup ca admin de /reports am dat un pm rapid spre tine pentru a vedea ce te duce capul si de unde scoti idei precum asta..Wolf nu are treaba cu reclamatia asta daca tot iti place sa faci +1 dute la alta sectiune ca momentan aici nu e de tine/nivelul tau. ( Nu vreau sa te jicnesc si nici nu o fac)


Edited by DuMy, 26 June 2016 - 21:09.

  • 0

#5
Angel

Angel

    Legend

  • Posts
    3,988
  • Topics
    237
  • Reputation
    3267
  • Online
    140 days

Vrei sa-ti dau matrix-ul?


  • 0

#6
valahu.

valahu.

    Newbie

  • Posts
    24
  • Topics
    8
  • Reputation
    -6
  • Online
    2 days

Ba chear am treaba pustiulica eu am vazut /reports :)

Cu acel minunat level 4 iti observ fiecare miscare cand am vazut reportul am dat /spec pe id-ul lui Angel eu ca Wolf nu avea timp sa se ocupe facea un event parca si nu avea nici un "S0b" sau altceva.Apropo daca ia spus asta nu e abuz pentru propria ta constiinta el facea doar un misto si cam atat ..Chear e treaba mea sa ma ocup ca admin de /reports am dat un pm rapid spre tine pentru a vedea ce te duce capul si de unde scoti idei precum asta..Wolf nu are treaba cu reclamatia asta daca tot iti place sa faci +1 dute la alta sectiune ca momentan aici nu e de tine/nivelul tau. ( Nu vreau sa te jicnesc si nici nu o fac)

cand am dat report wolf ia spus instalt lui angel ca are report si nu imi spui tu mie ce am vazut lam vazut cum zbura 

 

 

edit : reclamatia e pentru thewolf de ce nu raspunde sia bagat coada intre picioare? 


Edited by theboss3, 26 June 2016 - 21:21.

  • 0

#7
DuMy

DuMy

    Jr. Member

  • Posts
    235
  • Topics
    64
  • Reputation
    187
  • Online
    8 days

cand am dat report wolf ia spus instalt lui angel ca are report si nu imi spui tu mie ce am vazut lam vazut cum zbura 

 

 

edit : reclamatia e pentru thewolf de ce nu raspunde sia bagat coada intre picioare?

Deci daca as fi cheor/orb mai zic dar stiind ca vad suficient de bine tot ecranul pot zice ca am vazut doar un amarat de mod Parkour prin care da sarea foarte rapid cu impresia de acel " fly" nu zbura oricum precum zici tu acolo :)) Omul doar se deplasa rapid cand am dat /spec nu facea dm..deci soarta si destinul baiatu. (topic aiurea ..)


  • -1

#8
valahu.

valahu.

    Newbie

  • Posts
    24
  • Topics
    8
  • Reputation
    -6
  • Online
    2 days

Deci daca as fi cheor/orb mai zic dar stiind ca vad suficient de bine tot ecranul pot zice ca am vazut doar un amarat de mod Parkour prin care da sarea foarte rapid cu impresia de acel " fly" nu zbura oricum precum zici tu acolo :)) Omul doar se deplasa rapid cand am dat /spec nu facea dm..deci soarta si destinul baiatu. (topic aiurea ..)nai 

nai nici o dovada vi doar cu vorba  thewolf nu posteaza reclamatia e pentru el ? are sclavi ?


  • 0

#9
DuMy

DuMy

    Jr. Member

  • Posts
    235
  • Topics
    64
  • Reputation
    187
  • Online
    8 days

nai nici o dovada vi doar cu vorba  thewolf nu posteaza reclamatia e pentru el ? are sclavi ?

Tine limbajul asta pentru aia de varsta / nivelul tau.

Nu isi pune mintea cu tine clar ..incerc sa nu ma mai bag si eu dar eram onn si nu , nu am facut screen ca sa iti dau cu el peste nas oleaca. ( aveam si alte /reports ) 


  • 0

#10
valahu.

valahu.

    Newbie

  • Posts
    24
  • Topics
    8
  • Reputation
    -6
  • Online
    2 days

Tine limbajul asta pentru aia de varsta / nivelul tau.

Nu isi pune mintea cu tine clar ..incerc sa nu ma mai bag si eu dar eram onn si nu , nu am facut screen ca sa iti dau cu el peste nas oleaca. ( aveam si alte /reports ) 

veziti de reclamatile tale ... ori cum ai warn aigurat poate chiar ban 


  • -3

#11
DuMy

DuMy

    Jr. Member

  • Posts
    235
  • Topics
    64
  • Reputation
    187
  • Online
    8 days

veziti de reclamatile tale ... ori cum ai warn aigurat poate chiar ban 

Avand in vedere ca apar si eu in acel screen fix in momentul in care incercam sa te lamuresc ca pe un nab despre ce e vorba si ca nu detine nici un s0b (sunt si eu admin dar meh ) nu prea cred ca am asigurat nimic , presimt ca ai un topic aiurea facut si fara rost ...cam atat..nici macar nu se cheama abuz faptul ca a spus ca are /report ca intr-o simpla gluma sa zicem iar eu am incercat sa rezolv totul ca pe un /report si atat.


  • 0

#12
valahu.

valahu.

    Newbie

  • Posts
    24
  • Topics
    8
  • Reputation
    -6
  • Online
    2 days

Avand in vedere ca apar si eu in acel screen fix in momentul in care incercam sa te lamuresc ca pe un nab despre ce e vorba si ca nu detine nici un s0b (sunt si eu admin dar meh ) nu prea cred ca am asigurat nimic , presimt ca ai un topic aiurea facut si fara rost ...cam atat..nici macar nu se cheama abuz faptul ca a spus ca are /report ca intr-o simpla gluma sa zicem iar eu am incercat sa rezolv totul ca pe un /report si atat.

nu e prima oara cand joc pe servere de stunt deci nu imi spui tu mie ce e modu pk matrix walllrun si altele zubra cu airbreak.cs sau s0biet

 

si la scos normal ca ia zis wolfy 


Edited by theboss3, 26 June 2016 - 21:39.

  • 0

#13
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days
Revin maine cu dovezi si explicatii
  • 2

#14
Angel

Angel

    Legend

  • Posts
    3,988
  • Topics
    237
  • Reputation
    3267
  • Online
    140 days

/q

https://youtu.be/FFYRfbv0knI


  • 0

#15
valahu.

valahu.

    Newbie

  • Posts
    24
  • Topics
    8
  • Reputation
    -6
  • Online
    2 days

dovezile tale nu sunt nimic video facut dupa ce lai scos


  • 0

#16
valahu.

valahu.

    Newbie

  • Posts
    24
  • Topics
    8
  • Reputation
    -6
  • Online
    2 days

Revin maine cu dovezi si explicatii

care dovezi ? ca lai anuntat pe ala ca are report pentru ca iti este prieten ?
  • 0

#17
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days

theboss,cand i-am spus lui Angel ca are report eram pe el si el era cu parkour. Cand ai dat report instant am dat spec ca eram disponibil apoi am zis in bataie de joc lui Angel ca are report si e s0bar,dar eu nu am vazut niciun s0b ci doar folosea pk. Revin maine cu video....te oftici de la un repot,hater.

 


  • 3

#18
Rexyk

Rexyk

    Newbie

  • Posts
    64
  • Topics
    10
  • Reputation
    -30
  • Online
    2 days

veziti de reclamatile tale ... ori cum ai warn aigurat poate chiar ban 

Ba baitule tu vezi ca ai 10 ani si nu pricepi e datoria lor de admini sa se ajute unu pe altu sa nu stea cu adminii dejaba de aia s-a ocupat Dumy ptr ca wolf era intr-un event si nu avea timp aceasta reclamatie nu are rost este fix aiurea de invidie ca au admini T/C cine si warn acestuia care a facut reclamatia aiurea !!  :D))))


  • 2

#19
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days
Titlu editat. Daca il schimbi inapoi vei primi warn sau ban.
  • 1

#20
Stefan_

Stefan_

    Legends never die.

  • Posts
    185
  • Topics
    25
  • Reputation
    145
  • Online
    17 days
Fix de invidie a fost facuta reclamatia.. pe sv este voie cu pk iar wolf a vazut ca are pk si a zis in gluma ca are report cu sob..
  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users