Jump to content


Photo

Reclamatie.


  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1
™ApplePi™

™ApplePi™

    Newbie

  • Posts
    38
  • Topics
    17
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Nickname: ApplePi
Admin-ul Reclamat: sNk
Motivul Reclamatiei:  1.Injura playerii... 2.Mute aiurea..
Poza cu greseala sa: 1Posted Image
2.Posted Image

  • 0

#2
deleted_DusT

deleted_DusT
Of... of of... Cand o sa va potoliti voi ?!
Posted Image
Posted Image
La faza cu prost cand ti-am zis... recunosc ca am gresit dar tu ai inceput pentru ca mi-ai zis ca sunt tampit ca nu i-am dat kick unui player.. dar ce sa stii tu ca eu am doar lv.2 si am /warn nu /kick ...
am martor pe darkreturn....
Si legat de mute.... Eu fiind admin inseamna ca am un rang pe acest server pe care tu si alti playeri trebuie sa il respectati pentru ca si eu va respect pe voi!
Si motivul de la mute este urmatorul:
Tu ne faci pe noi admini incapabili dar tu habar nu ai comenzile..... sau la ce lv. sunt !
Serios acuma... tu chiar crezi ca daca eram incapabili mai aveam admin?!
Si ca tot spui ca tu esti atat de bun si ca stii sa adminezi mai bine ca noi,crezi ca daca era asa nu erai admin si tu?!

#3
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days
Injura playerii .. si cu 'snk,esti tampit' cum ramane ?
Nu ti-a zis degeaba, daca nu stii stai drq la locul tau ca el stie mai bine ca tine .
Este nev de poza cand ii spune 'snk,esti tampit?'

poftim .
http://www.imgz.ro/i/1373753528-sa-mp-008.png
  • 0

#4
™ApplePi™

™ApplePi™

    Newbie

  • Posts
    38
  • Topics
    17
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Bun.
Deci SNK,De curiozitate,stii ce inseamna INCAPABIL?
Da,si am zis "tampit" pentru ca mi-a luat gura pe dinainte si da,am acceptat sa imi zici "PROST" prima oara..Dar a doua oara scuza-ma.
Si da frate,eu stiu sa adminez.Am o experienta destul de mare:) Mi s-a intamplat sa am 1 data reclamatie de la un copil care avea probleme cu nervii.
  • 0

#5
deleted_DusT

deleted_DusT

Bun.
Deci SNK,De curiozitate,stii ce inseamna INCAPABIL?
Da,si am zis "tampit" pentru ca mi-a luat gura pe dinainte si da,am acceptat sa imi zici "PROST" prima oara..Dar a doua oara scuza-ma.
Si da frate,eu stiu sa adminez.Am o experienta destul de mare:) Mi s-a intamplat sa am 1 data reclamatie de la un copil care avea probleme cu nervii.

Nu,nu stiu ce inseamna incapabil.Eu sunt la gradinita!
La ce comportament adecvat ai sigur o sa ai admin!
Si spui ca ai experienta... toata lumea a avut admin pe un sv. non-hostat

#6
™ApplePi™

™ApplePi™

    Newbie

  • Posts
    38
  • Topics
    17
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Non-Hostat? :)) R*E era server ne-hostat? Ia intreaba-l pe Max ce level am avut :) Si cum m-am descurcat..FRATE ST*U Daca habar n'ai ce vorbesti.. Hai ca termin ca am facut 2xpost.
  • 0

#7
deleted_DusT

deleted_DusT

Non-Hostat? :)) R*E era server ne-hostat? Ia intreaba-l pe Max ce level am avut :) Si cum m-am descurcat..FRATE ST*U Daca habar n'ai ce vorbesti.. Hai ca termin ca am facut 2xpost.

Ma doare pe mine de sv. ala... am abuzat pe el de buguri de mi-am dat si owner  O.o
Dar sa revenim la problema noastra.
Tu incepi o cearta si tot tu faci reclamatie  <.<
Apai scuza-ma dar in poze se vede clar ca incepi si ma faci tampit... si normal ca imi sare tandara
Adica eu imi fac treaba de admin.. stau linistit si se trezeste un ***** sa imi comenteze mie cum imi fac treaba :|....

#8
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days
Din cate vad, nu prea va descurcati ca Admini :-" si nu va spun ca jignire, ci ca comportament, eu in locul vostru n-as fi vorbit cu el, de ce? pai daca incepeam si eu, jignirea tot crestea si crestea, asa ca snK si Dark puteati sa-i spuneti un Te rog inceteaza, cred ca n-ar fi stricat, da stiu e greu, e prea "dulce". Dar eu cred ca s-ar fi linistit, si daca chiar nu, atunci puteai sa zici ca el a fost cel care a inceput.
  • 0

#9
deleted_ExtremeGabryel

deleted_ExtremeGabryel
In locul lui snk cand am vazut ca ma jigneste i-as fi spus ,,hai pa'' si nu i-as mai fi dat nici mute nici nimic.
Pe mine nu ma intereseaza ce cred playerii despre mine,pot sa ma creada toti un prost,nu imi pasa.

#10
deleted_DusT

deleted_DusT


Din cate vad, nu prea va descurcati ca Admini :-" si nu va spun ca jignire, ci ca comportament, eu in locul vostru n-as fi vorbit cu el, de ce? pai daca incepeam si eu, jignirea tot crestea si crestea, asa ca snK si Dark puteati sa-i spuneti un Te rog inceteaza, cred ca n-ar fi stricat, da stiu e greu, e prea "dulce". Dar eu cred ca s-ar fi linistit, si daca chiar nu, atunci puteai sa zici ca el a fost cel care a inceput.

Bine ca te-ai gasit tu cel mai bun admin.... Daca nu ne descurcam ca admini de ce naiba am luat amandoi level 2...?

#11
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days
No Warn.
Din ce am vazut in imagini, se pare ca snK este cel provocat la injuraturi...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users