Jump to content


Photo

Reclamatie [XSS]Like=]]


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
Biancaaa

Biancaaa

    Jr. Member

  • Posts
    106
  • Topics
    35
  • Reputation
    48
  • Online
    4 days

Numele tău pe server: [XSS]Bianca.
Numele admin-ului reclamat: [XSS]Like=]]
Motivul reclamației (abuzul): In primul rand,nu stiu cum se numeste comanda,dar scrie acolo la ''cine scrie primul'' jigniri fata de mine in primul,el crede ca sunt gay dar defapt nu e asa, nu stiu cine i-a bagat asta in cap,da kick aiurea pentru ca ma injura si i-am zis sa taca, apoi mi-a dat ban cica am facut reclamatie,dar eu abea intrasem pe server si capturam si ce motiv as avea sa fac reclama,Doamne,joc aici de cateva luni,am strans ceva lucruri aici,nu inteleg.Mi-a scos Jorry ban-ul si cand am intrat iar mi-a dat ban,dupa mi l-a scos tot Jorry ,dupa ce a vazut dovezile bine inteles.Am aici,a doua dovada,ca el era on si Stefann nu a facut nimic fiindca era la capturat si el.
Dovezi: http://imgur.com/7SeCH68
http://imgur.com/rKRaA53
http://imgur.com/hLhizcn
http://imgur.com/SC73luY
http://imgur.com/pHE0gMR
http://imgur.com/yvlVM4E
http://imgur.com/cCu1XSY
Alte cuvinte: Atat am avut de spus,va rog sa discutati ca daca da-ti admin asa la toti a-ti vazut. As vrea sa vad si dovada lui ca cica am facut reclama,a zis ca are dovezi,astept. :excl: :7AD_headspin:

 

 

John Cena, on 16 Feb 2016 - 09:34 AM, said:snapback.png

Pai noi am facut panarama . Eram cu like si eu si franklin si cu alexandru =))))) Si faceam misto de franklin . Asa a facut de toti asa ca no comm . Asa poate scrie si un RCON . Nu e injuratura grava .

Pai eu am reclamat tot.Ca la mine e o jignire ca fata,voi glumeati,dar la mine lumea mai lua in serios ca un copil avea admin si scria asa ceva.Nu-ti fa griji,nu e doar asta.

 

My name is JOHN CENAAAAAA, on 16 Feb 2016 - 10:05 AM, said:snapback.png

Off , esti grea de cap . Tot tu te oftici ca iti da ban 99 ? Ti-a dat pt ca ai facut reclama . Si asta e toata treaba ca ai fkt reclama si toti adminii au vazut dovada.

Ce reclama?=)))) Abea intrasem pe sv am scris ''buna'' pe gscreen si am scris sa capturam,nici nu am vb pe chat,a vazut si Limitless si jorry chat-u ca i l-am trimis:))))) as vrea sa vadreclama:)))

 

In primul rand din screen lui Like nu sunt eu:)))))) eu sunt [XSS]Bianca. nu RSS si nici nu joc pe sv ala,eu am auzit de la cineva,daca cineva a vrut sa-mi faca o farsa,like esti un copilas,nu iti merge:)) nu-ti fa griji ca te va crede cineva inafara de prietenii tai pentru aceasta minciuna:)) am eu grija,si nu observi ca eram on ? pot fi on pe doua conturi?
Si faza cu gay,all,ma contactati in privat sa va las nr de tel sa ma sunati,pup,aveti grija!

 

 

Mda Lolo.. Csf.. In primul rând like iubește băieții de asta cred că tot face fetele "gay".. Și eu eram deja pe contul meu.. Nu aveam cum să fiu pe 2.. Și nici nu joc pe sv ăla.. Nici nu am jucat vreodată.. Am dovezi și pentru kick și ban aiurea, aveți sus totul. Eu nu am făcut nimic, capturam atât.

 

Ce reclamă băi?dacă a intrat unu cu numele meu și numele acelui sv în paranteză înseamnă că eram eu? Eu eram on pe contul meu.. Capturam până am primit ban, dacă Like a pus pe cineva să intre cu numele ăla nu este vina mea, csf, așa sunt copiii de 11 ani, credeți ce vreți. :)

 

Păi i-am zis că îi dau înapoi :)) dar a cerut careva?
Și nu mă mai faceți cerșetoare. Dacă aveam de gând să cerșesc îmi puteați spune. Dacă i-am zis cuiva să-mi împrumute ceva până strâng e altceva, mai citiți un DEX, eu la anu am bac, trăiți-va viața aici, că am avut doar un 9 pa viața mea și pot ajunge ce vreau, dacă vreți mâine îmi iau rcon să vezi că nu am ce cerși. :))

 

Dacă voi sunteți copii de 13 ani și intrați cu alte conturi e vina voastră, eu eram pe contul meu, și nu te mai descrie te rog frumos.

 

 

Copii de 12 ani, csf, dacă cineva a intrat cu alt nume înseamnă că sunt eu?
ȘI CE MOTIV AS AVEA SĂ FAC RECLAMA?? CREZI CĂ LAS EU SC ASTA DUPĂ CATE AM PE EL SI PRIETENI PENTRU A FACE RECLAMA? IA-O LOGIC MAI INVATA SI PE LA ȘCOALĂ, SAU ESTI A CINCEA CSF


  • 3

#2
Like69.

Like69.

    Gold V.I.P , Owner Street KillerZ !

  • Posts
    860
  • Topics
    148
  • Reputation
    2978
  • Online
    28 days

http://imgur.com/SC73luY - tu te iei de mama ? gay nespalat. ca-mi bag pula-n ma-ta 24/24 .

 

despre ban-ul cu reclama , uite aci gay infect. bhjw9vX.png - am uitat sa fac poza rpd.. dar am dat /cc. si m-am uitat in chat log :* pwp gay


  • 6

#3
Biancaaa

Biancaaa

    Jr. Member

  • Posts
    106
  • Topics
    35
  • Reputation
    48
  • Online
    4 days

In primul rand din screen lui Like nu sunt eu:)))))) eu sunt [XSS]Bianca. nu RSS si nici nu joc pe sv ala,eu am auzit de la cineva,daca cineva a vrut sa-mi faca o farsa,like esti un copilas,nu iti merge:)) nu-ti fa griji ca te va crede cineva inafara de prietenii tai pentru aceasta minciuna:)) am eu grija,si nu observi ca eram on ? pot fi on pe doua conturi?
Si faza cu gay,all,ma contactati in privat sa va las nr de tel sa ma sunati,pup,aveti grija!


  • 2

#4
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

Pai noi am facut panarama . Eram cu like si eu si franklin si cu alexandru =))))) Si faceam misto de franklin . Asa a facut de toti asa ca no comm . Asa poate scrie si un RCON . Nu e injuratura grava .

 

Off , esti grea de cap . Tot tu te oftici ca iti da ban 99 ? Ti-a dat pt ca ai facut reclama . Si asta e toata treaba ca ai fkt reclama si toti adminii au vazut dovada.

 

Da,  scuzati ca ma bag, dar incearca sa inveti sa accepti o gluma...practic puteai frumos sa dai /q si sa ii lasi sa rada, nu inteleg care e treaba... 

Asta inseamna ca trebuie ca o mare parte dintre admini sa fie sanctionati pentru glume de acest fel ? Daca ar fi asa, majoritatea adminilor ar avea +1 warn, nu ma bag peste reclamatie, cu toate ca Like imi e prieten foarte bun, dar nu trebuie sa te superi pentru o singura gluma.

 

Da,  scuzati ca ma bag, dar incearca sa inveti sa accepti o gluma...practic puteai frumos sa dai /q si sa ii lasi sa rada, nu inteleg care e treaba... 

Asta inseamna ca trebuie ca o mare parte dintre admini sa fie sanctionati pentru glume de acest fel ? Daca ar fi asa, majoritatea adminilor ar avea +1 warn, nu ma bag peste reclamatie, cu toate ca Like imi e prieten foarte bun, dar nu trebuie sa te superi pentru o singura gluma.

 

Bianco, nu te inteleg, sa mor daca te mint. Inainte sa te fi cunoscut lumea de pe server, pareai un gay de treaba, acum ca te cunoaste majoritatea ca pe o...cersetoare pentru ca nu exista admin care sa fie activ pe server, sau player cu status mare ca tu sa nu-i fi cerut ceva (datorita acestui fapt ai 10/10 ;) ). Acum, cand oamenii fac niste glume, intr-adevar imature, insa daca chiar ai 17 ani sau cat dracu au zis ca ai, nu i-ai fi luat in seama, si ai fi iesit de pe server gasindu-ti alta ocupatie (ex: degetica), zic si eu. Nu te mai vaita ca-si bat astia joc de tine, ca daca n-ai fi cersit status pe server si ai fi avut si tu simtul umorului, ai fi privita cu totul diferit.
Cer sa nu primesc o penalizare, deoarece asta mi-a fost parerea despre aceasta fata (cred), Bianca. :p

 

 

Ai dreptate emilan ;)

 

 

Adica nu am facut nimic..ce ar fi trebuit sa fac sa ii dau mute lui like pentru ca presupune ca esti gay... si in plus se vede foarte bine cum ai facut reclama doar din cauza unei glume..emilian are dreptate ca te cunosc toti admini din cauza ca de fiecare data trebuie sa ceri ceva si normal ca ai strans niste stats.. si acum tot tu vii aici si faci reclamatie..pff.. am vrut sa ti dau ban da mi-a luat-o inainte like csf..

 

 

Ok, haideti ca inteleg glumele cu "Gay, prost , homo etc.."
Dar cu X ii face laba lui Y este cam exagerat.
Gandeste-te!
Daca intra un player nou, experimentat care doreste sa se tina de server. Ce parere isi face acesta vazand /announce asta? :-? (sau event, ce o fii el)
Pro -1 / warn. Announce / event aiurea + Limbaj neadecvat unui admin mai ales in "PUBLIC" hai ca inteleg o cateringa pe Admin chat , vip chat. Dar nu pe announce / event.. -_-

 

 

Eram si eu on cum tu ai facut reclama cu Rs%

 

 

Hmmmmmmmm .. Bia .
Ce sa zic? E adevarat ce zice Emilian.Chiar esti o cersatoare.SI mai vrei sa nu se atinga astia de tine.Chiar si mie mi-ai zis . Da-mi te rog 200 ore sa fac 10/10.Raman datoare.
Damn it. (facepalm)

 

 

Era contul ala cu 10/10 team vazut :)))

 

 

Ai de p**a voastră daca criticați fara să știți, valabil pentru unii. M-am saturat să vad oameni de-ăștia de-ăștia. Eu i-am setat status sa aibe 10/10, probleme?. Pentru greșelile mele vorbesc cu Max să fiu sancționat cu warn la RCON.Deci gura, dacă a-ți ști ce fel de persoană e Bia nu a-ți mai comenta. :) . Aia e da, o fi fost o glumă, dar

 

 

Ba cica ala nu era numele ei =)))) este [XSS]Bianca. cu punct . Emilian are dreptate si acolo se vede clar in imaginea lui like ca ai facut reclama pe alt server + injurarea staff-ului . Ce te mai rogi ? O sa ajungi ca AlinIonut asa de noaba .

 

Bla bla bla bla bla bla x200 postati aiurea, toti warned! Nu aveti legatura cu reclamatia, nu postati!

Doar Bia si Like au voie, pe cine mai vad ca posteaza, aveti warned iar!


  • 2

#5
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days

+warn


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users