Jump to content


Photo

Reclamatie Shandwave abuz aimbot restul toti il credeti uitati aici dovezi.


  • This topic is locked This topic is locked
47 replies to this topic

#41
LoLooo

LoLooo

    •Nigga•

  • Posts
    366
  • Topics
    68
  • Reputation
    201
  • Online
    1 days

numai pussy's useless, lasa-ti-va coaie, sunteti o adunatura de idioti care vreti sa-l doborati jos pentru ca va e ciuda pe el ca voi jucati 24/7 si nu puteti ajunge unde e el, fustratii sa taca din gura. :) Felicitari, a-ti reusit sa va adunati toti si sa faceti in asa fel sa primeasca ban, si ce? Nu se lasa influentat de o adunatura de copii de 11 ani (toti din ekt) , oricat a-ti incerca, tot o sa revina, pentru ca nu se lasa batut =). In legatura cu tine Ionute, si eu am avut probleme din cauza ta, esti doar un idiot care nu merita atentie, tot ce meriti tu si toti din ekt-ul vostru este MUIE (nu-mi pasa ca o sa incepeti sa ma injurati), pur si simplu va dam LA MUIE subtil, ramanem in underground ne pasandune de ce ne considerati voi  :free-cool-smileys-1034:

Bun. In primul rand, eu sunt mai mic, da ai dreptate... am 13 ani , dar macar eu stiu sa creez "Un discurs" , si din cate stiu eu, orice propozitie se incepe cu Litera mare iar la sfarsitul propozitiei se pune . Desemenea asa se aplica si la fraze de genul copil facut din greseala... in cazul tau.
Da. suntem o adunatura de idioti , dar nu vrem sa-l doboram... l-am doborat deja , si nu ... nu e e ciuda pe el pentru ca nu avem pe ce sa ne fie ciuda, crede-ma =)) . Daca jucam 24/7 , cu ce te deranjeaza pe tine??? ... Da frate, nu putem ajunge asa jos unde e el , da frate, tot noi suntem fustrati , ok o sa tac din gura ( just kidding , nu tac) Da, felicitari noua " fustratii pussy useless" am reusit sa ne aduam si sa primeasca ban, si ce? Pai asta nu e tot. Urmeaza si demote, dupa el urmezi tu si toti "smar2-ii" Nu se lasa infuelntat de o adunatura de copii de 11 ani ( toti din ekt) Pai copile' , unu' din noi, are Iq-ul mai mare ca a lu tata-to' si ma-ta, suntem de 11 ani? Avem peste 14 ani toti. Stai tu calm acolo . oricat am incerca tot o sa revina, dar o sa si plece cum a revenit , pentru ca nu se lasa batut, e neaparat sa joace iar cu aim, doar el e the best player of XSS , viitor admin. "Ekt-ul vostru este MUIE" Limbaj de admin... + prost cu diploma... ekt-ul este praf? Ce sa zic de "Heroes of terror" ? Care fac FAKE KILLS pentru GP!!! am milioane si miliarde de dovezi, am sa le postez cand mii se urca la cap. :free-cool-smileys-1034: 
Apropo despre tine cacatule, ai si tu 14/15 ani acolo, si esti prost de pute ma-ta . Esti un analfabet, cand am vorbit pe skype cu tine mi-a venit sa rad in pana mea =))) , Pune mana pe carte, daca nu dex e la dispozitie. =)) Pana si clever bot e mai destept ca tine. :fighting00562: pana atunci, da limbi ca te pricepi.  :bleh:  :fighting00562:


  • 0

#42
vladtepes

vladtepes

    ------

  • Posts
    1,693
  • Topics
    346
  • Reputation
    1052
  • Online
    56 days
Era ”useless pussy's ".
  • 0

#43
LoLooo

LoLooo

    •Nigga•

  • Posts
    366
  • Topics
    68
  • Reputation
    201
  • Online
    1 days

Era ”useless pussy's ".

Conteaza? Post aiurea, post hunter =))


  • 0

#44
vladtepes

vladtepes

    ------

  • Posts
    1,693
  • Topics
    346
  • Reputation
    1052
  • Online
    56 days
Toata reclamatia e aiurea ‚ eu sunt post-hunter ? Ma copii mei asta e o reclamatie nu La Maruta ca sa va exprimati voi sentimentele.
Tu l-ai descris pe Salle intr-o compunere ‚ eu pot sa te descriu pe tine intr-un singur cuvant 'idiot' se potriveste.
Cineva trebuia sa stearga toate post-urile astea care nu au legatura cu reclamatia ‚ dar de ce.
  • 0

#45
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

Asta e ultimul video pe care il mai pun nu-mi imi mai bat capu cu toti rat**** 

 


Edited by Shandwave 69., 17 February 2016 - 19:19.

  • 0

#46
_nghettostar_

_nghettostar_

    KillaHouseKlan

  • Posts
    366
  • Topics
    71
  • Reputation
    261
  • Online
    8 days

ce tarani smr de nu :))))))) sa fie clar, shandwave n-are aimbot, il stiu dinainte de xss. am jucat aman2 pe AD.


  • 0

#47
FORSSALLE

FORSSALLE

    NFz

  • Posts
    234
  • Topics
    41
  • Reputation
    347
  • Online
    5 days

Bun. In primul rand, eu sunt mai mic, da ai dreptate... am 13 ani , dar macar eu stiu sa creez "Un discurs" , si din cate stiu eu, orice propozitie se incepe cu Litera mare iar la sfarsitul propozitiei se pune . Desemenea asa se aplica si la fraze de genul copil facut din greseala... in cazul tau.
Da. suntem o adunatura de idioti , dar nu vrem sa-l doboram... l-am doborat deja , si nu ... nu e e ciuda pe el pentru ca nu avem pe ce sa ne fie ciuda, crede-ma =)) . Daca jucam 24/7 , cu ce te deranjeaza pe tine??? ... Da frate, nu putem ajunge asa jos unde e el , da frate, tot noi suntem fustrati , ok o sa tac din gura ( just kidding , nu tac) Da, felicitari noua " fustratii pussy useless" am reusit sa ne aduam si sa primeasca ban, si ce? Pai asta nu e tot. Urmeaza si demote, dupa el urmezi tu si toti "smar2-ii" Nu se lasa infuelntat de o adunatura de copii de 11 ani ( toti din ekt) Pai copile' , unu' din noi, are Iq-ul mai mare ca a lu tata-to' si ma-ta, suntem de 11 ani? Avem peste 14 ani toti. Stai tu calm acolo . oricat am incerca tot o sa revina, dar o sa si plece cum a revenit , pentru ca nu se lasa batut, e neaparat sa joace iar cu aim, doar el e the best player of XSS , viitor admin. "Ekt-ul vostru este MUIE" Limbaj de admin... + prost cu diploma... ekt-ul este praf? Ce sa zic de "Heroes of terror" ? Care fac FAKE KILLS pentru GP!!! am milioane si miliarde de dovezi, am sa le postez cand mii se urca la cap. :free-cool-smileys-1034: 
Apropo despre tine cacatule, ai si tu 14/15 ani acolo, si esti prost de pute ma-ta . Esti un analfabet, cand am vorbit pe skype cu tine mi-a venit sa rad in pana mea =))) , Pune mana pe carte, daca nu dex e la dispozitie. =)) Pana si clever bot e mai destept ca tine. :fighting00562: pana atunci, da limbi ca te pricepi.  :bleh:  :fighting00562:

Doamne, atata prostie, cred ca n-as fii putut sa vad de cat la un dobitoc din ekt =)

Bun, mai intai zici ca ai 13 ani, apoi zici ca toti aveti peste 14-15? pe bune? :)) esti jalnic

Ai vorbit tu cu mine pe skype? :)))))))) jaja, te astept : forsale.samp, discutam oricand vrei ;), auzi... cica i-a venit sa rada, saraca p*la, cum ne-am permis? =))

Distrus de 2 bani, ma faci prost, dar tu nu sti pe ce planeta traiesti, distrusule. :)

n-are rost sa mai ma bag aici, esti un dobitoc si tu si toata adunatura ta de idioti, sa luati la muie incontinuare, c-o faceti bine ! 


  • 0

#48
IonutAlin

IonutAlin

    Newbie

  • Posts
    85
  • Topics
    36
  • Reputation
    6
  • Online
    4 days

Asta e ultimul video pe care il mai pun nu-mi imi mai bat capu cu toti rat**** 

 

 =]] CE minte copilu,asta-i cu [XSS]Ionut ala a fost  cu robert_=] ba muga tu te-ai gandit bine sa scoti aimul sa te duci la /dm sa faci un pic c-bug si sa zici ca nu ai avut aim,poate acuma nu ai avut dar cand ai fost cu robert_=] ai avut :) nu mai te da de gol ca ai aimbot,mai bine taci.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users