Jump to content


Photo

Reclamatie Shandwave abuz aimbot restul toti il credeti uitati aici dovezi.


  • This topic is locked This topic is locked
47 replies to this topic

#21
ionutsampp10

ionutsampp10

    Newbie

  • Posts
    29
  • Topics
    11
  • Reputation
    6
  • Online
    4 hours

Esti expert in scripting deci? =))), ala avea si auto c-bug si i-a dat kicki, dar csf, idioti peste tot. Esti expert in aim nu? Ca l-ai folosit si inca il folosesti, mai bine ramaneai cu blacklist.
 

Da am folosit,in viata trebuie sa le incerci pe toate sa stii.
Dar nu pe acest server am folost pe servere cu 10/50 :)


  • 0

#22
VeNoM

VeNoM

    Respected

  • Posts
    868
  • Topics
    106
  • Reputation
    1133
  • Online
    96 days

Daca Shandwave are admin atunci de ce este la reclamatii jucatori?

Din cate am vazut ai scris sper sa aiba demote.


  • 0

#23
deleted_einstein 42O

deleted_einstein 42O

Gata cu fotosinteza, la culcare.



#24
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

 

Gata cu fotosinteza, la culcare.

 

Pentru +1 post bravo.

 

Si app cand erai in fata mea iti dadeam hit si iti lua damage-ul cand erai langa mine n00bule..pc de rahat.....

 

Cu cat filmai acolo cu 30-40 fps ? ca dadeam hit in tine si nu-ti lua iti lua cand alergai pe langa mine...


Edited by Shandwave 69., 09 February 2016 - 20:58.

  • 2

#25
ionutsampp10

ionutsampp10

    Newbie

  • Posts
    29
  • Topics
    11
  • Reputation
    6
  • Online
    4 hours

Pentru +1 post bravo.

 

Si app cand erai in fata mea iti dadeam hit si iti lua damage-ul cand erai langa mine n00bule..pc de rahat.....

 

Cu cat filmai acolo cu 30-40 fps ? ca dadeam hit in tine si nu-ti lua iti lua cand alergai pe langa mine...

 

Ba nu mai minti,te dai smecher ca ai aimbot si omori pe toti in pnm nu aveai cum sa omori tu asa de repede pe toti macar recunoaste.


  • 0

#26
#retired

#retired

    #Retired.

  • Posts
    1,409
  • Topics
    130
  • Reputation
    503
  • Online
    17 days
Ba, nu va mai certati, Shandwave* nu are aimbot. Daca avea, lua kick de la sistem. Si apropo, sistemul nu este buguit. Merge destul de bine.. Acum cateva zile eram la /de, si unu avea weaps hack, si a tras de 2 ori cu tec9 in mine si a primit kick. Inca un lucru. Iti mai aduci aminte cand MaxXx a facut lista cu aimeri ? Shandwave de ce nu a aparut in lista ? Si chiar inainte de lista, a mai avut reclamatii pentru aimbot. Si nu are. Ionut tot nab esti.

Edited by ⏩Dream_.⏪™, 10 February 2016 - 11:10.

  • 1

#27
ionutsampp10

ionutsampp10

    Newbie

  • Posts
    29
  • Topics
    11
  • Reputation
    6
  • Online
    4 hours

Ba, nu va mai certati, Shabdwave nu are aimbot. Daca avea, lua kick de la sistem. Si apropo, sistemul nu este buguit. Merge destul de bine.. Acum cateva zile eram la /de, si unu avea weaps hack, si a tras de 2 ori cu tec9 in mine si a primit kick. Inca un lucru. Iti mai aduci aminte cand MaxXx a facut lista cu aimeri ? Shandwave de ce nu a aparut in lista ? Si chiar inainte de lista, a mai avut reclamatii pentru aimbot. Si nu are. Ionut tot nab esti.

Ba sa mor eu ce vrajeala aveti.

Ba voi nu vedeti cum se vede aimbot in plm vreti sa va demonstrez ca XSS buster nu este asa de bun cum credeti ca daca faceti fast c-bug + aimbot nu il detecteaza ce dracu sunteti asa de retardati.
Se vede clar aimul daca asta nu are aimbot sa mor eu voi nu sunteti admini nu sunteti playeri de DM sunteti niste prafi cu hack-uri sa va dati smecherii.


  • 0

#28
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

Na ma uite lista http://www.xss-serve...m-hall-of-fame/ a zis MaxXx ca  am fost detectat de cat pe minigun.....

 

Si app cat am jucat pe servere de dm n-ai jucat tu pe xss....


Edited by Shandwave 69., 10 February 2016 - 11:26.

  • 2

#29
deleted_Fresh_.

deleted_Fresh_.

Ionute,du-te la culcare esti prea batut in cap.Nici nu stiu de ce ti-a scos max blacklistul.Era asa bine fara tine,fara prostii fara nimic.Si apropo,de cand il cunosc eu pe shandwave singurul d-asta din cleo a fost superjump si parkour inainte sa aiba admin,deci asa ca astia care zic ca au aimbot,duce-ti-va la culcare.Toti vreti sa scapati de shandwave doar pentru ca este prieten cu salle.Va bate pe toti  la /mrf si toti va ofticati si a-ti da toti orice sa-l scapati de admin sa ia ban etc.


Edited by Fresh_., 10 February 2016 - 12:05.


#30
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

 

Uite aimbotul meu =]]]


  • 0

#31
LoLooo

LoLooo

    •Nigga•

  • Posts
    366
  • Topics
    68
  • Reputation
    201
  • Online
    1 days

Ce legatura are?

Tu dadeai intr-o partea si sarea glontu in el.


  • 0

#32
ionutsampp10

ionutsampp10

    Newbie

  • Posts
    29
  • Topics
    11
  • Reputation
    6
  • Online
    4 hours

Ionute,du-te la culcare esti prea batut in cap.Nici nu stiu de ce ti-a scos max blacklistul.Era asa bine fara tine,fara prostii fara nimic.Si apropo,de cand il cunosc eu pe shandwave singurul d-asta din cleo a fost superjump si parkour inainte sa aiba admin,deci asa ca astia care zic ca au aimbot,duce-ti-va la culcare.Toti vreti sa scapati de shandwave doar pentru ca este prieten cu salle.Va bate pe toti  la /mrf si toti va ofticati si a-ti da toti orice sa-l scapati de admin sa ia ban etc.

Ne bate cu aimbot si se da smecher cu auto c-bug-ul lui :)

Si tu du-te la ma-ta.

Si cum se spune ca la /de ne faceai pe toti in mai putin de 2 secunde faceai 10 dap se vede aveai aimbot :X 


Edited by ionutsampp10, 10 February 2016 - 14:22.

  • 0

#33
#retired

#retired

    #Retired.

  • Posts
    1,409
  • Topics
    130
  • Reputation
    503
  • Online
    17 days

Ba sa mor eu ce vrajeala aveti.

Ba voi nu vedeti cum se vede aimbot in plm vreti sa va demonstrez ca XSS buster nu este asa de bun cum credeti ca daca faceti fast c-bug + aimbot nu il detecteaza ce dracu sunteti asa de retardati.
Se vede clar aimul daca asta nu are aimbot sa mor eu voi nu sunteti admini nu sunteti playeri de DM sunteti niste prafi cu hack-uri sa va dati smecherii.

Retardat sa ii spui lu' mamica ta copilas.


  • 1

#34
_nghettostar_

_nghettostar_

    KillaHouseKlan

  • Posts
    366
  • Topics
    71
  • Reputation
    261
  • Online
    8 days

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ce n00bi smr de nu :)))))) se numeste 180 si se amesteca printre punch si alte ''rekt-uri'' deci, te-ai facut de cacat. daca nu va suparati, si eu voi pune ''una mica'' cu 180 :D


  • 0

#35
ObsLks___

ObsLks___

    Newbie

  • Posts
    12
  • Topics
    8
  • Reputation
    3
  • Online
    6 hours

Se vede foarte clar aimu....


  • 0

#36
LoLooo

LoLooo

    •Nigga•

  • Posts
    366
  • Topics
    68
  • Reputation
    201
  • Online
    1 days

Busted..
Asteptam parerea unui RCON / MAXXX 
Pro -1 / warn + ban 5/10 zile


  • 0

#37
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days
Am avut ban 10 zile de la P@nther dar nu stiu de ce a deschis topicul ca parca il inchisese. Se baga toti rat*** care zic ca am aimbot. Revin cu un edit diseara..
  • 1

#38
deleted_Axee

deleted_Axee
Trebuia sa iei si demoted nu numai ban.

#39
F L A Z Y

F L A Z Y

    Jr. Member

  • Posts
    102
  • Topics
    13
  • Reputation
    78
  • Online
    1 days
Aimbot pisicuțo ! ;)
  • 0

#40
FORSSALLE

FORSSALLE

    NFz

  • Posts
    234
  • Topics
    41
  • Reputation
    347
  • Online
    5 days

numai pussy's useless, lasa-ti-va coaie, sunteti o adunatura de idioti care vreti sa-l doborati jos pentru ca va e ciuda pe el ca voi jucati 24/7 si nu puteti ajunge unde e el, fustratii sa taca din gura. :) Felicitari, a-ti reusit sa va adunati toti si sa faceti in asa fel sa primeasca ban, si ce? Nu se lasa influentat de o adunatura de copii de 11 ani (toti din ekt) , oricat a-ti incerca, tot o sa revina, pentru ca nu se lasa batut =). In legatura cu tine Ionute, si eu am avut probleme din cauza ta, esti doar un idiot care nu merita atentie, tot ce meriti tu si toti din ekt-ul vostru este MUIE (nu-mi pasa ca o sa incepeti sa ma injurati), pur si simplu va dam LA MUIE subtil, ramanem in underground ne pasandune de ce ne considerati voi  :free-cool-smileys-1034:


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users