Jump to content


Reclamatie


  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1
deleted_DusT

deleted_DusT
Nickname:[XSS]snK.xD
Admin-ul Reclamat:[XSS]TheQ
Motivul Reclamatiei:Mi-a sters clanul
Poza cu greseala sa: Posted Image
Posted Image

#2
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours
"aimbotter has deleted clan eXtreme Army",ce legatura are cu TheQ?
  • 0

#3
deleted_DusT

deleted_DusT


"aimbotter has deleted clan eXtreme Army",ce legatura are cu TheQ?

Cat timp esti aceasi persoana nu conteaza ce nume ai  O.o Cum ai facut si cu s0beitul... ca vai ca  te lasa max si ca nu conteaza daca intri pe alt cont ai voie cu s0b ca nu esti pe contul cu admin  <.<
Cat timp scrie la /aka TheQ

#4
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours

TheQ link=topic=1673.msg11055#msg11055 date=1373060955]
"aimbotter has deleted clan eXtreme Army",ce legatura are cu TheQ?

Cat timp esti aceasi persoana nu conteaza ce nume ai  O.o Cum ai facut si cu s0beitul... ca vai ca  te lasa max si ca nu conteaza daca intri pe alt cont ai voie cu s0b ca nu esti pe contul cu admin  <.<
Cat timp scrie la /aka TheQ

Si daca ar fi fost sa sterg de pe TheQ clanul care ar fi problema?aveam lider?ce mai conteaza???
  • 0

#5
SkyScream99_

SkyScream99_

    Respected

  • Posts
    1,114
  • Topics
    163
  • Reputation
    286
  • Online
    2 days
Aham deci tu ai sters clanu! Si faza cu s0b chiar aveai! Ai fost banat 10 zile si ai primit Un-ban!
  Si in cazul in care ne da clanu inapoi am eu poza cu /cstats : http://imgur.com/3sPO995
  • 0

#6
[XSS]CannabiS

[XSS]CannabiS

    i'm the Best FucK The ResT.

  • Posts
    615
  • Topics
    108
  • Reputation
    88
  • Online
    12 days
Merita ban.Parerea mea pe citeva zile..si poate un warn
  • 0

#7
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days
Pai hai sa fim seriosi ma.. va stergeti acum si clanurile?! Poate pe viitor va dati ban unul altuia dintre admini :| Ce treaba ai avut tu sa-l stergi? Parca spunea Max de ceva la clan, ca poate sa-l stearga doar cel care l-a creeat, dar poate asta va fi pe un alt update, sau e deja.. Si tu TheQ, daca intri pe alt cont, faci ce vrei? Tu o lungesti cu smecheria asta, eu nu stiu de unde ai tu level 10 :| Eu nu vreau sa ne certam, dar tu exagerezi cam mult ma.. Parca ai fi buricul Pamantului, da-o-n colo de treaba. Hai, adauga si alte chestii in postul urmator al tau.
  • 0

#8
[XSS]CannabiS

[XSS]CannabiS

    i'm the Best FucK The ResT.

  • Posts
    615
  • Topics
    108
  • Reputation
    88
  • Online
    12 days



TheQ link=topic=1673.msg11055#msg11055 date=1373060955]
"aimbotter has deleted clan eXtreme Army",ce legatura are cu TheQ?

Cat timp esti aceasi persoana nu conteaza ce nume ai  O.o Cum ai facut si cu s0beitul... ca vai ca  te lasa max si ca nu conteaza daca intri pe alt cont ai voie cu s0b ca nu esti pe contul cu admin  <.<
Cat timp scrie la /aka TheQ

Si daca ar fi fost sa sterg de pe TheQ clanul care ar fi problema?aveam lider?ce mai conteaza???

Pai pentru sa-l steri tu lai facut??omg de Nab.Daca nu vreai sa in clan poftim /lclan...dar nu trebuia sa-l stergi...datii remove admin+ban 1-2 zile pentru s0beit si stergerea clanului.
  • 0

#9
ZEINUR

ZEINUR

    Nobody loves me ,nobody change me but i'am happy !

  • Posts
    556
  • Topics
    88
  • Reputation
    224
  • Online
    1 days
Tradatorii merita pedeapsa capitala...
BAN
  • 0

#10
deleted_kld.

deleted_kld.
Cine e el sa stearga clanul??? , si ce a avut cu snK de i-a sters clanu , ce i-a facut ?

#11
[XSS]Genius

[XSS]Genius

    Newbie

  • Posts
    92
  • Topics
    19
  • Reputation
    2
  • Online
    0 hours
Ban  O.o pentru ce ca el ii prost si da leader ii vina lui nu  trebuia sa ii dea leader altadata sa se invete minte sa nu mai dea leader la toti este vina lui SNK :cop:
  • 0

#12
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days


Ban  O.o pentru ce ca el ii prost si da leader ii vina lui nu  trebuia sa ii dea leader altadata sa se invete minte sa nu mai dea leader la toti este vina lui SNK :cop:

De unde sa stie snK ca el facea asa ceva ? O.o ca doar TheQ era de incredere, si a avut leader de multe ori.
  • 0

#13
deleted_DusT

deleted_DusT


Ban  O.o pentru ce ca el ii prost si da leader ii vina lui nu  trebuia sa ii dea leader altadata sa se invete minte sa nu mai dea leader la toti este vina lui SNK :cop:

:))) Cred ca acum o sa scriu mai multe cuvinte decat ai tu neuroni in cap:)) ...
In primul rand nu eu i-am dat leader pe aimb0ter ci tu.. ati facut ce ati vrut in clan dar nu ma asteptam sa il stergeti in fine am vorbit cu max si il baga la loc si uita-te tu la comentariile de sus ce vezi:)? Oameni care s-au saturat de glumele voastre de rahat si nu va mai suporta  O.o
Cel putin pe tine Genius... ca TheQ poti sa zici ca e mai de treaba

#14
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours


Pai hai sa fim seriosi ma.. va stergeti acum si clanurile?! Poate pe viitor va dati ban unul altuia dintre admini :| Ce treaba ai avut tu sa-l stergi? Parca spunea Max de ceva la clan, ca poate sa-l stearga doar cel care l-a creeat, dar poate asta va fi pe un alt update, sau e deja.. Si tu TheQ, daca intri pe alt cont, faci ce vrei? Tu o lungesti cu smecheria asta, eu nu stiu de unde ai tu level 10 :| Eu nu vreau sa ne certam, dar tu exagerezi cam mult ma.. Parca ai fi buricul Pamantului, da-o-n colo de treaba. Hai, adauga si alte chestii in postul urmator al tau.

Eu sunt aici de cand s-a redeschis serverul.Am facut multe pentru a popula serverul si nu cred ca esti tu in masura sa ma tragi pe mine la raspundere.Am vrut sa las adminul de o parte pentru o perioada si sa intru pe alt cont doar pentru a ma elibera de stresul acela,sa pot sa ma joc si eu.Dar cu toate acestea nu am neglijat contul pe care am admin.Intram 3-4 ore pe el.Cat despre s0b il bagam doar seara pe contul "aimbotter" si nu suparam restul playerilor.Tin sa spun ca mai mult de jumatate din player il au,eu il am de la Snk.Nu cred ca are legatura contul de admin cu contul pe care ma mai joc si eu din cand in cand.Daca max nu vroia sa poata sterge un clan oricine putea sa puna comanda doar la creatorul clanului.Atata timp cat exista comanda nu vad de ce nu as putea sa o folosesc  :|
  • 0

#15
deleted_DusT

deleted_DusT


MoonWalk link=topic=1673.msg11072#msg11072 date=1373093697]
Pai hai sa fim seriosi ma.. va stergeti acum si clanurile?! Poate pe viitor va dati ban unul altuia dintre admini :| Ce treaba ai avut tu sa-l stergi? Parca spunea Max de ceva la clan, ca poate sa-l stearga doar cel care l-a creeat, dar poate asta va fi pe un alt update, sau e deja.. Si tu TheQ, daca intri pe alt cont, faci ce vrei? Tu o lungesti cu smecheria asta, eu nu stiu de unde ai tu level 10 :| Eu nu vreau sa ne certam, dar tu exagerezi cam mult ma.. Parca ai fi buricul Pamantului, da-o-n colo de treaba. Hai, adauga si alte chestii in postul urmator al tau.

Eu sunt aici de cand s-a redeschis serverul.Am facut multe pentru a popula serverul si nu cred ca esti tu in masura sa ma tragi pe mine la raspundere.Am vrut sa las adminul de o parte pentru o perioada si sa intru pe alt cont doar pentru a ma elibera de stresul acela,sa pot sa ma joc si eu.Dar cu toate acestea nu am neglijat contul pe care am admin.Intram 3-4 ore pe el.Cat despre s0b il bagam doar seara pe contul "aimbotter" si nu suparam restul playerilor.Tin sa spun ca mai mult de jumatate din player il au,eu il am de la Snk.Nu cred ca are legatura contul de admin cu contul pe care ma mai joc si eu din cand in cand.Daca max nu vroia sa poata sterge un clan oricine putea sa puna comanda doar la creatorul clanului.Atata timp cat exista comanda nu vad de ce nu as putea sa o folosesc  :|

Ma :)) nu intelege gresit.. nu vreau sa primesti warn sau ceva doar sa primesc clanul inapoi :D poti sa dai si T/C ca a zis max deja da il baga

#16
[XSS]Genius

[XSS]Genius

    Newbie

  • Posts
    92
  • Topics
    19
  • Reputation
    2
  • Online
    0 hours

Genius link=topic=1673.msg11111#msg11111 date=1373105881]
Ban  O.o pentru ce ca el ii prost si da leader ii vina lui nu  trebuia sa ii dea leader altadata sa se invete minte sa nu mai dea leader la toti este vina lui SNK :cop:

:))) Cred ca acum o sa scriu mai multe cuvinte decat ai tu neuroni in cap:)) ...
In primul rand nu eu i-am dat leader pe aimb0ter ci tu.. ati facut ce ati vrut in clan dar nu ma asteptam sa il stergeti in fine am vorbit cu max si il baga la loc si uita-te tu la comentariile de sus ce vezi:)? Oameni care s-au saturat de glumele voastre de rahat si nu va mai suporta  O.o
Cel putin pe tine Genius... ca TheQ poti sa zici ca e mai de treaba

si tu nu mi-ai sters mie clanul cu lay oricum transmitei al prietenul tal lay ca are +1warn si las ca vii tu in petrosani te astept sa te desfigurez >:)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users