Jump to content


Photo

Hal de admin


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1
[XcX]Neboono

[XcX]Neboono

    Newbie

  • Posts
    13
  • Topics
    4
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Nickname:[XcX]Neboono
Admin-ul Reclamat:[XSS]Cimba
Motivul Reclamatiei:mute aiurea. Pai ce sa fac alergam dupa coca cola sa il omor si coca cola se duce la /aa dupa care cimba.. cel mai si mai.. om din lume era cu cutitu pe acolo.. ii zic inceteaza nu mai abuza.. ca /aa nu este pt dm la cum nu poti sa tragi cu alte arme el vroia sa ma omoare cu cutitu ca asa poti sa omori pe cineva eu dau /nrg rpd sa scap de el si ii zic: mai n00b ca cimba.. hei cimba te mai dai si mare ca sti engleza sti ce inseamna n00b macar? = incepator si oau nu stiam ca incepator este un limbaj vulgar dar in fine cu /aa nu am facut poze ca nu sunt obsedat ca altii dar esti intr-un fel sau altul nesimtit..  :| :| :| mai scrie si ca motiv: laugeus =]
Poza cu greseala sa: http://i.imgur.com/Dy8cIbk.png
  • 0

#2
Roberto

Roberto

    Jr. Member

  • Posts
    117
  • Topics
    27
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours


Nickname:[XcX]Neboono
Admin-ul Reclamat:[XSS]Cimba
Motivul Reclamatiei:mute aiurea. Pai ce sa fac alergam dupa coca cola sa il omor si coca cola se duce la /aa dupa care cimba.. cel mai si mai.. om din lume era cu cutitu pe acolo.. ii zic inceteaza nu mai abuza.. ca /aa nu este pt dm la cum nu poti sa tragi cu alte arme el vroia sa ma omoare cu cutitu ca asa poti sa omori pe cineva eu dau /nrg rpd sa scap de el si ii zic: mai n00b ca cimba.. hei cimba te mai dai si mare ca sti engleza sti ce inseamna n00b macar? = incepator si oau nu stiam ca incepator este un limbaj vulgar dar in fine cu /aa nu am facut poze ca nu sunt obsedat ca altii dar esti intr-un fel sau altul nesimtit..  :| :| :| mai scrie si ca motiv: laugeus =]
Poza cu greseala sa: http://i.imgur.com/Dy8cIbk.png

Daca am gresit ceva din gramatica scuzati dar eram pe laptop acu am revenit pe Pc-ul meu.
  • 0

#3
deleted_DusT

deleted_DusT
Cimba e englez  O.o
Si te asigur ca Cimba nu ar da mute fara motiv <.<
Eu il invat cum pot romana.... si i-am zis cateva injuraturi in romana care nu aveti voie sa le scrieti....
EU cred ca esti una dintre acele persoane ca Genius... care spune/arata doar o singura parte care arata doar ce face gresit cutarescu... dar nu si partea unde e el vinovat
ON:Cum am zis.. nu da mute fara motiv : Posted Image

#4
deleted_kld.

deleted_kld.
Laugeus = parca era Limbaj in engleza sau nu mai stiu , dar Cimba nu da mute aiurea .. te asigur stie sa pastreze adminul .. Cred ca ai Injurat tu sau ceva mai sus in chat ..

#5
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days
[b]Reclamatie total aiurea,ti-a dat /mute fiindca ai injurat. ;)
  • 0

#6
ZEINUR

ZEINUR

    Nobody loves me ,nobody change me but i'am happy !

  • Posts
    556
  • Topics
    88
  • Reputation
    224
  • Online
    1 days
Reclamatie doar pentru +1,daca esti tu asa de cinstit,incearca sa-l prinzi cand face ceva gresit gen KICK/BAN/WARN  <.<
  • 0

#7
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days
Laugeagus ma ? sau language? Si daca e admin are voie sa fac DM la /aa ? Merita +1 warn sau chiar demote  :-" si mute ca nu a facut nimik ala si un motiv total aiurea care nici nu este cuvant  :-"
  • 0

#8
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days
No Warn this time.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users