Jump to content


Photo

Reclamatie Administrator Care Nu Cunoaste Regulile


  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#21
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours
Imi pare rau,dar in prima poza se vede clar ca nu ai pk ci un hack.Cat despre ultima poza,nu stiam ca "fmm" este o injuratura..poate sa fie cum e "hmm".
  • 0

#22
deleted_ExtremeGabryel

deleted_ExtremeGabryel
fmm este o injuratura.In primul rand,daca nu ar fi injuratura,de ce pe forum iti cenzureaza scrisul?
Pentru cei care nu stiu ce inseamna,nu pare a fi o injuratura din simplul motiv ca are numai 3 litere,dar daca ati sti varianta lunga,nu ati mai avea aceeasi parere  :)).

Modul parkour este permis,atata timp cat nu faci DM cu el,eu nu am de unde sa stiu daca ai omorat sau nu.

Cand ti-a dat disarm,a avut dreptate,a anuntat sa nu faceti DM la event,aici nu are nici o vina.

#23
Roberto

Roberto

    Jr. Member

  • Posts
    117
  • Topics
    27
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Oke cu disarm nu are nici o vina .. si oke acu sa ii raspund lui theq. mane.. cum zici tu in prima poza hack =] tu esti n00b sau n00b? el a facut poze nu video pot sa fac si eu poze cand unu umbla cu parkour si sa il prind cu picioarele in sus .. fi serios .. mai uitete pe youtube la parkour matrixjumb :)
Edit: aia cand vb frms.. asa de frms el dc nu reactiona? . desii era on ci nu afk?. ca si cum ii daduse lu unu jail dupa care vine unu si: ma-ta si nush mai cum etc etc vb urat da el: nimic!. dc?
  • 0

#24
[XSS]Soke

[XSS]Soke

    Newbie

  • Posts
    34
  • Topics
    5
  • Reputation
    1
  • Online
    2 hours
ma-ta e injuratura ? eu dau warn numai la cuvinte mai grave.Nu la dute dq si esti prost astea nu sunt limbaje atat de vulgare.
  • 0

#25
Roberto

Roberto

    Jr. Member

  • Posts
    117
  • Topics
    27
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours


ma-ta e injuratura ? eu dau warn numai la cuvinte mai grave.Nu la dute dq si esti prost astea nu sunt limbaje atat de vulgare.

Clar. atunci zic si eu : ma-ta e proasta si nu imi dai warn? fi serios.. hai ca ma duc la culcare las pe max sa raspunda nb all :)
  • 0

#26
deleted_kld.

deleted_kld.
mda.. Nu inteleg nimic  <.<

#27
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days
Daca F.M.M. nu e injuratura, atunci ce e, alint cumva :| ?
Ori nu stiti ce inseamna, ori, n-am idee, cert e ca e o injuratura pentru care se da Warn.

Iar Mod-ul Parkour, am zis ca e permis atata timp cat nu il foloseste la DM sau nu ii deranjeaza pe ceilalti jucatori, in rest, il poate folosii :).

No Warn deocamdata.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users