Jump to content


Photo

Reclamatie Swaggie_


  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#21
deleted_Fresh_.

deleted_Fresh_.

 

Cine minte ma? Putin nici nu era on :))))) duceti-va si vedeti-va de treaba bai..nu mai veniti aici sa mintiti si sa ii luati apararea lui sobolanul de Putin. Sunteti niste copii de 12-13 ani care il lingeti pe Putin in cur pentru leader sau owner,hai pa.


Sa iti aduc aminte ca esti un sclav? Vezi cu imaginatia ta de cct sa nu ajunga neamul tau sobolani. Iti aduc aminte ca eram on si stateam pe aia de SNIPER.

 

Cer demote.... sau -1

N-auzi ba fustratule ca omu' luase crash si cu toti stim ca atunci cand iesi crash te pune afk 10-15 secunde. Ii se blocase pc-ul... se mai intampla... nici n-avea /capture join de abea venise.   -_-
 
I-ar tu putin, si eu am fost la attack-ul ala si nici nu erai on, deci du-te si suge pe altcineva nu pe noi   :free-cool-smileys-1034:

Aici vad o alta poveste, ca a luat crash . Sa iti aduc aminte cand iei crash iesi deodata de pe server.
Eram pe cladirea aia de sus .



Hai ma taci din gura ca n-ai voie sa comentezi la reclamatie ca nu esti admin..asa ca taci. Normal ca eram afk acolo ca mi s-a blocat pc-u ma.


WTF ?? Ai fost afk? Ai luat crash? Ti s-a blocat pc-ul?
Pacat Inca nu stii sa minti ca Fernando csf.

 

Stii ca ,,a lua crash" nu se refera doar la iesirea din joc,dandu-ti o eroare, mai inseamna si ca se blocheaza pc-ul.Dar la cat de prost esti tu, n-am ce plm sa-ti explic.  :free-cool-smileys-1034: 


Edited by Fresh_., 31 December 2015 - 00:40.


#22
Selgros

Selgros

    W R L D

  • Posts
    1,515
  • Topics
    327
  • Reputation
    1664
  • Online
    54 days

Ba borduri..cand iei crash ti-se blocheaza putin samp-ul si te scoate din el :)

Si mie mi-se intampla fara sa iau crash sa mi-se blocheze pc-ul,dar nu mi-a facut nimeni reclamatie.

Se vede "Capturing" la numele lui?Inseamna cu captureaza?De unde sa isi dea seama ProLife/MaxXx daca el statea afk de 5 minute de exemplu in baza si cu capture dintr-o singura poza huh?


  • 2

#23
Choco.

Choco.

    BBHMM

  • Posts
    1,641
  • Topics
    8
  • Reputation
    5049
  • Online
    3 days

No warn No avertisment !


  • 1




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users