Jump to content


Photo

Reclamatie [XSS]TheQ


  • This topic is locked This topic is locked
44 replies to this topic

#41
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours
1.Ai facut,iar,2x post
2.Te`am vazut pe alt svr si cand am intrat ai iesit repede
  • 0

#42
Roberto

Roberto

    Jr. Member

  • Posts
    117
  • Topics
    27
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Arata dovezi .. vin si eu sa spun: ca tu ai fost pe un sv si cand am intrat eu ai esit.. frate asa ciuda poti sa ai? azi am vb jumate din zi pe skype cu snk si am editat la mape pe mta.. nu am fost pe nici un srv am astp raspunu la : acest topic .. cand vad dastia ca tine.. pleaca la culcare.
  • 0

#43
Roberto

Roberto

    Jr. Member

  • Posts
    117
  • Topics
    27
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Edit: daca eram eu pe server.. ceea ce ai inventat tu ce cautai atunci?.. vai de tine nici minciuni nu sti sa zici
  • 0

#44
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days


1.Ai facut,iar,2x post
2.Te`am vazut pe alt svr si cand am intrat ai iesit repede

Este administrator sa nu aiba voie ? Nu,deci are voie ..
Si daca ar fi admin,se joaca pe ce server vrea muschiuletzul lui,nu e obligat sa stea doar pe un server ..Dar poate lua demote :))

Deci,NU MAI FACETI POSTURI AIUREA,LASATI-L PE MAX SA RASPUNDA !
  • 0

#45
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Eu sunt de partea lui Neboono.In prima poza nu se vede deloc el,iar in a doua poza nu vad nici o reclama.
snk a inceput discutia,el a raspuns si el la ce il intreba el.Merita in cel mai rau caz kick pentru ca discuta despre alte servere,dar nu /rban pentru reclama.Asta nu a fost reclama parerea mea.Fac si eu ca Neboono,poate sa joace pe 100 de servere,atata timp cat nu face reclama.Pro pentru unban,dar nu as vrea ca TheQ sa primeasca warn  :)).

Mi-ai usurat munca :)).

Sincer, n-am stat sa va citesc toate post-urile pentru ca in majoritatea n-am ce sa vad decat continuarea la o cearta, nimic concret :|.

Ti-am scos Ban-ul :).

PS: Nu mai dati Ban-uri cu reason-uri de genul, daca dati, dati fix cu motivul (exceptand celor ce fac reclama).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users