Jump to content


Photo

Reclamatie [XSS]Genius !


  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1
SkyScream99_

SkyScream99_

    Respected

  • Posts
    1,114
  • Topics
    163
  • Reputation
    286
  • Online
    2 days
Nickname:[ESU].Dr@gosin.
Admin-ul Reclamat:[XSS]Genius
Motivul Reclamatiei: Nu ma lasa sa particip la event! facea event tune la /pimps ma duc si eu si zice ca nu ma cosdiera la event! bun am trecut peste, dupa un timp zice cine striga primu tigaie win 200 coins! isi bate joc de mine,  ca cica mama mea mi-a dat cu tigaia in cap ceea ce nu este adevarat! Dupa tot sv incepe sa imi spuna tigaie! Toti tin cu genius , numai pe mine ma injurati si ziceti ca eu va provoc! Eu am zis ca vreau sa ne intelegem si sa ne impacam , dar voi NU! NU este prima data cand ma striga asa! Pe skype numai zic ma injuarati de numai puteti! Si tot nu patiti nimic! eu nu mai suport!
Poza cu greseala sa:  http://imgur.com/NQJkAqe,vjel5By sunt 2 poze! In prima scrie ca nu ma considera la event! in a 2 scrie  cine striga primu tigate win 200 coins!
  • 0

#2
deleted_DusT

deleted_DusT
Mdea... +1 warn

#3
[XSS]Genius

[XSS]Genius

    Newbie

  • Posts
    92
  • Topics
    19
  • Reputation
    2
  • Online
    0 hours
de ce +1warn daca el este tare in gura cu mine tot eu i-au warn dupa ce ca are figuri ma face but si chesti dealaea si ce nu am voie sa fac event nu am fct cu /asay asa ca  :-"si tigaie nu ii injuratura copil de 12 ani faci posturi aiurea pe forum daca aveam eu sv si faceai asa aveai de mult ban >.<
  • 0

#4
deleted_DusT

deleted_DusT


de ce +1warn daca el este tare in gura cu mine tot eu i-au warn dupa ce ca are figuri ma face but si chesti dealaea si ce nu am voie sa fac event nu am fct cu /asay asa ca  :-"

Genius... nu am vazut sa te fi facut but,etc si eram de fata cand ai zis ca nici nu te consider la event

#5
[XSS]Genius

[XSS]Genius

    Newbie

  • Posts
    92
  • Topics
    19
  • Reputation
    2
  • Online
    0 hours

Genius link=topic=1359.msg8405#msg8405 date=1372155405]
de ce +1warn daca el este tare in gura cu mine tot eu i-au warn dupa ce ca are figuri ma face but si chesti dealaea si ce nu am voie sa fac event nu am fct cu /asay asa ca  :-"

Genius... nu am vazut sa te fi facut but,etc si eram de fata cand ai zis ca nici nu te consider la event

daca nu vezi i-ati ochelari de vedere pacat ca nu am fct poza
  • 0

#6
deleted_DusT

deleted_DusT



Genius link=topic=1359.msg8405#msg8405 date=1372155405]
de ce +1warn daca el este tare in gura cu mine tot eu i-au warn dupa ce ca are figuri ma face but si chesti dealaea si ce nu am voie sa fac event nu am fct cu /asay asa ca  :-"

Genius... nu am vazut sa te fi facut but,etc si eram de fata cand ai zis ca nici nu te consider la event

daca nu vezi i-ati ochelari de vedere pacat ca nu am fct poza

Probabil :)) cel mai bine va dati mana si gata... pe xss trb. sa fim ca o familie :D

#7
SkyScream99_

SkyScream99_

    Respected

  • Posts
    1,114
  • Topics
    163
  • Reputation
    286
  • Online
    2 days


de ce +1warn daca el este tare in gura cu mine tot eu i-au warn dupa ce ca are figuri ma face but si chesti dealaea si ce nu am voie sa fac event nu am fct cu /asay asa ca  :-"si tigaie nu ii injuratura copil de 12 ani faci posturi aiurea pe forum daca aveam eu sv si faceai asa aveai de mult ban >.<

  Ba ori inceteam si facem PACE! ori nu ne mai bagam in seama! ALEGE!
  • 0

#8
[XSS]Genius

[XSS]Genius

    Newbie

  • Posts
    92
  • Topics
    19
  • Reputation
    2
  • Online
    0 hours
bine ma trec si peste asta hai pace  ;)
  • 0

#9
deleted_ExtremeGabryel

deleted_ExtremeGabryel
Am fost si eu de fata cand tot serverul(inclusiv eu) se batea cine sa zica ,,dragosin ia o tigaie in cap'' sau atunci cand genius a zis sa spunem tigaie cand striga el dragosin  :)).
Parerea mea este no-warn,nu a zis nimic grav,daca spunea o injuratura atunci ar fi fost ceva rau.


#10
[XSS]ShaNoN

[XSS]ShaNoN

    Jr. Member

  • Posts
    137
  • Topics
    70
  • Reputation
    16
  • Online
    3 hours
mda... deci Drag@sin cand ai spus 'ma injurati' aici te contrazic eu nu am nimik cu tine.Si referitor la reclamatie haide ma nu stii de gluma ???????? ce te superi ?????????

  • 0

#11
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Probabil :)) cel mai bine va dati mana si gata... pe xss trb. sa fim ca o familie :D


Am fost si eu de fata cand tot serverul(inclusiv eu) se batea cine sa zica ,,dragosin ia o tigaie in cap'' sau atunci cand genius a zis sa spunem tigaie cand striga el dragosin  :)).
Parerea mea este no-warn,nu a zis nimic grav,daca spunea o injuratura atunci ar fi fost ceva rau.

Nu mai e nevoie de parerea mea pentru ca e aceiasi ca a celor doi de mai sus :).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users