Jump to content


Photo

Reclamație JoRRy


  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days
Jucătorii care postează în această reclamație dar nu au legătură cu reclamația riscă să primească ban.

Numele tău pe server:[LK.OuTlaWz]2Pac_
Numele admin-ului reclamat:JoRRy
Motivul reclamației(abuzul): Dă status aiurea , g.vip aiurea la 2 persoane care aveau vip permanent, îl rog pe MaxXx să verifice rcon log and trade log.
Dovezi:
http://www.xss-serve...ats.php?id=9539 nu avea g.vip și acum are , cum explici asta?
http://www.xss-serve...ts.php?id=84350 la fel și râsa asta , ca RedEyez_ , de unde au ei 2 g.vip?Mulți mi s-au plâns de tine dar deja o dai în nesimțire , mi-au zis cum i-ai dat g.vip lui red , ești cam nesimțit nu crezi?
http://www.xss-serve...clamatie-jorry/
http://www.xss-serve...clamatie +jorry
Alte cuvinte:Demoted , are deja 2 warns , l-ați iertat destul , MaxXx check here m-am săturat de el , dă status moca și restul nu mi se pare corect , un rcon ca ăsta strică tot server-ul , în caz că le iei g.vip:
http://m.imgur.com/4T4wqHB,HBtbfRv

Ps:Adminul lui miha în glumă ? Nu cred , hai să fii fost rcon să dau și eu în glumă cuiva și să dea rban all , da ți se pare firesc?Nici mie.

Scuzați anumite greșeli , sunt pe telefon.
  • 11

#2
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

1: Muriti de ciuda ca i-am dat lu redeyez g.vip, si g.vipul Mihai e ala care l-am luat eu de la porto, adminul daca il are, i l-am scos, nu am lasat-o cu adminu, dar voi nu stiti nimic, si muriti de necaz pe mine, mai ales tu, ca tie nu-ti dau nimic :-j. Statistici nu am setat, am dat din sts meu, adica fostul meu status care tu mi l-ai furat si eu mi l-am luat inapoi tot dupa contul lu' Porto.

 

Dude, dute si uraste-i pe altii, nu pe mine ca nu-ti dau tie statusu inapoi care ti l-am furat dp contu lu porto, ohh God

 

A da, si ea nu folosea nicio comanda, eu dadeam spec, eu rezolvam reporturile, ii ziceam doar sa dea kick la x y pt aribrk+c-bug, am video cu aia care le dadu ea kick.

 

MURITI DE NECAZ BA! MURITI!

 

Si, a da, a 2-a oara: Am voie sa fac 9 warnuri sa raman fara rcon, am avut 2, am ramas cu 1, pt ca am donat sa iau -1 warn, nu crede tu ca-i ca la adminu normal ... dai 90 de euro si la 3 warnuri gata, adio rcon, no no dude.


  • 0

#3
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

1: Muriti de ciuda ca i-am dat lu redeyez g.vip, si g.vipul Mihai e ala care l-am luat eu de la porto, adminul daca il are, i l-am scos, nu am lasat-o cu adminu, dar voi nu stiti nimic, si muriti de necaz pe mine, mai ales tu, ca tie nu-ti dau nimic :-j. Statistici nu am setat, am dat din sts meu, adica fostul meu status care tu mi l-ai furat si eu mi l-am luat inapoi tot dupa contul lu' Porto.

Dude, dute si uraste-i pe altii, nu pe mine ca nu-ti dau tie statusu inapoi care ti l-am furat dp contu lu porto, ohh God

Gvipul lui porto sau al meu defapt stai care g.vip și statistici?Nu trebuia să dai nimic cum a spus și Swepy,eu să mă oftic?Pentru ce?Nu am eu prieteni care stau cu mine numai pentru bani sau restul , odată ce ești rcon nu ai voie să dai nimic nimănui , înteles , status furat?Wow de asta nu știam , se pare că ești ciordales. , așa cum scrie și swepy:

Uite , chiar are dreptate!

  • Ai voie sa-ti setezi tie orice prin comanda /set! Nu ai voie sa le setezi altor jucatori statistici indiferent de situatie!
Repet! si Voi Repeta!
Pana se lasa de cacaturi d'astea
Să văd cum te mai scoți sau cine te mai scoate , ești un gras de 18 ani cu 9 clase care dacă are bani se crede cineva dar la capitolul creier ai IQ-ul = 0.
  • 5

#4
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

 

1: Muriti de ciuda ca i-am dat lu redeyez g.vip, si g.vipul Mihai e ala care l-am luat eu de la porto, adminul daca il are, i l-am scos, nu am lasat-o cu adminu, dar voi nu stiti nimic, si muriti de necaz pe mine, mai ales tu, ca tie nu-ti dau nimic :-j. Statistici nu am setat, am dat din sts meu, adica fostul meu status care tu mi l-ai furat si eu mi l-am luat inapoi tot dupa contul lu' Porto.

Dude, dute si uraste-i pe altii, nu pe mine ca nu-ti dau tie statusu inapoi care ti l-am furat dp contu lu porto, ohh God

Gvipul lui porto sau al meu defapt stai care g.vip și statistici?Nu trebuia să dai nimic cum a spus și Swepy,eu să mă oftic?Pentru ce?Nu am eu prieteni care stau cu mine numai pentru bani sau restul , odată ce ești rcon nu ai voie să dai nimic nimănui , înteles , cum scrie și swepy:

Uite , chiar are dreptate!
 

  • Ai voie sa-ti setezi tie orice prin comanda /set! Nu ai voie sa le setezi altor jucatori statistici indiferent de situatie!
Repet! si Voi Repeta!
Pana se lasa de cacaturi d'astea

 

Porto a pus pe forum la status contul ei, eu l-am luat, am transferat totul pe contul meu, si dupa contul ei a ramas gol, eu am ramas cu g.vipu si statusu ei (drift, race, stunt) si tu m-ai amenintat pe mine ca daca nu ti le dau inapoi, primesc rban pt teapa, dar n-am dat teapa, le-am luat de la ea, si dupa i-ai zis lu dey sa-mi dea ban 99 de zile pt teapa, dar el nu mi-a dat, si ca sa stii, ei nu stau cu mine pt rcon, ei stau cu mine pt ca-mi sunt prieteni, faci reclamatia pt nimic, oricum, nu ma intereseaza.


  • 2

#5
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

1: Muriti de ciuda ca i-am dat lu redeyez g.vip, si g.vipul Mihai e ala care l-am luat eu de la porto, adminul daca il are, i l-am scos, nu am lasat-o cu adminu, dar voi nu stiti nimic, si muriti de necaz pe mine, mai ales tu, ca tie nu-ti dau nimic :-j. Statistici nu am setat, am dat din sts meu, adica fostul meu status care tu mi l-ai furat si eu mi l-am luat inapoi tot dupa contul lu' Porto.
Dude, dute si uraste-i pe altii, nu pe mine ca nu-ti dau tie statusu inapoi care ti l-am furat dp contu lu porto, ohh God

Gvipul lui porto sau al meu defapt stai care g.vip și statistici?Nu trebuia să dai nimic cum a spus și Swepy,eu să mă oftic?Pentru ce?Nu am eu prieteni care stau cu mine numai pentru bani sau restul , odată ce ești rcon nu ai voie să dai nimic nimănui , înteles , cum scrie și swepy:

Uite , chiar are dreptate!

  • Ai voie sa-ti setezi tie orice prin comanda /set! Nu ai voie sa le setezi altor jucatori statistici indiferent de situatie!
Repet! si Voi Repeta!
Pana se lasa de cacaturi d'astea
Porto a pus pe forum la status contul ei, eu l-am luat, am transferat totul pe contul meu, si dupa contul ei a ramas gol, eu am ramas cu g.vipu si statusu ei (drift, race, stunt) si tu m-ai amenintat pe mine ca daca nu ti le dau inapoi, primesc rban pt teapa, dar n-am dat teapa, le-am luat de la ea, si dupa i-ai zis lu dey sa-mi dea ban 99 de zile pt teapa, dar el nu mi-a dat, si ca sa stii, ei nu stau cu mine pt rcon, ei stau cu mine pt ca-mi sunt prieteni, faci reclamatia pt nimic, oricum, nu ma intereseaza.
Așa ți-a făcut și Seek reclamație și tot asta ai zis și ops , ai luat warn :( , cât se curând urmează demoted te asigur eu.
  • 6

#6
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

 

 

 

1: Muriti de ciuda ca i-am dat lu redeyez g.vip, si g.vipul Mihai e ala care l-am luat eu de la porto, adminul daca il are, i l-am scos, nu am lasat-o cu adminu, dar voi nu stiti nimic, si muriti de necaz pe mine, mai ales tu, ca tie nu-ti dau nimic :-j. Statistici nu am setat, am dat din sts meu, adica fostul meu status care tu mi l-ai furat si eu mi l-am luat inapoi tot dupa contul lu' Porto.
Dude, dute si uraste-i pe altii, nu pe mine ca nu-ti dau tie statusu inapoi care ti l-am furat dp contu lu porto, ohh God

Gvipul lui porto sau al meu defapt stai care g.vip și statistici?Nu trebuia să dai nimic cum a spus și Swepy,eu să mă oftic?Pentru ce?Nu am eu prieteni care stau cu mine numai pentru bani sau restul , odată ce ești rcon nu ai voie să dai nimic nimănui , înteles , cum scrie și swepy:

Uite , chiar are dreptate!
 

  • Ai voie sa-ti setezi tie orice prin comanda /set! Nu ai voie sa le setezi altor jucatori statistici indiferent de situatie!
Repet! si Voi Repeta!
Pana se lasa de cacaturi d'astea
Porto a pus pe forum la status contul ei, eu l-am luat, am transferat totul pe contul meu, si dupa contul ei a ramas gol, eu am ramas cu g.vipu si statusu ei (drift, race, stunt) si tu m-ai amenintat pe mine ca daca nu ti le dau inapoi, primesc rban pt teapa, dar n-am dat teapa, le-am luat de la ea, si dupa i-ai zis lu dey sa-mi dea ban 99 de zile pt teapa, dar el nu mi-a dat, si ca sa stii, ei nu stau cu mine pt rcon, ei stau cu mine pt ca-mi sunt prieteni, faci reclamatia pt nimic, oricum, nu ma intereseaza.
Așa ți-a făcut și Seek reclamație și tot asta ai zis și ops , ai luat warn :( , cât se curând urmează demoted te asigur eu.

 

Da bine, mirosi a capra, dute si omoara-te ca faci un bine omenirii! 


  • 2

#7
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Gata , ai cedat prietene?Te fac din vorbe nu din jigniri , de când am revenit am văzut numai ură la unii din voi dar se pare că tu ești pericolul , tu faci prostii așa cum ai luat off la bm iei și la RCON și sper să îți dea și statusul off , când ți-l dă să nu ceri nimic înapoi cum ar fii g.vip ok?L-ai dat nu așa ai zis?Ești un 0 , dd când ai rcon îți dai aere de parcă ai fii vedetă , dar ești un simplu jucător cu un grad mai special pentru care a donat , ia tot prin muncă cum am făcut eu , și am făcut-o mai bine ca tine de 1.000 de ori , gândește , doar eu am avut blacklist de 2 ori și totuși am muncit și am ajuns undeva datorită acestei munci , tu ce ai ajuns?Sã fii pupat în popou de majoritatea pupincuriștilor?Ai avut bm l-ai pierdut și ți-am zis că îl vei pierde așa cum îți zic de rcon acum , eu să mă oftic?Nu , mă mulțumesc cu tot ce am și contează că am prieteni , am muncit pentru tot , am și donat dar am pierdut , după am decis să joc corect fără să mai donez și am ajuns chiar departe.Nu întotdeauna banul este soluția,trezirea.

#Tupac.

 

 

 

Tupac., on 10 Oct 2015 - 12:59 PM, said:snapback.png

Gata , ai cedat prietene?Te fac din vorbe nu din jigniri , de când am revenit am văzut numai ură la unii din voi dar se pare că tu ești pericolul , tu faci prostii așa cum ai luat off la bm iei și la RCON și sper să îți dea și statusul off , când ți-l dă să nu ceri nimic înapoi cum ar fii g.vip ok?L-ai dat nu așa ai zis?Ești un 0 , dd când ai rcon îți dai aere de parcă ai fii vedetă , dar ești un simplu jucător cu un grad mai special pentru care a donat , ia tot prin muncă cum am făcut eu , și am făcut-o mai bine ca tine de 1.000 de ori , gândește , doar eu am avut blacklist de 2 ori și totuși am muncit și am ajuns undeva datorită acestei munci , tu ce ai ajuns?Sã fii pupat în popou de majoritatea pupincuriștilor?Ai avut bm l-ai pierdut și ți-am zis că îl vei pierde așa cum îți zic de rcon acum , eu să mă oftic?Nu , mă mulțumesc cu tot ce am și contează că am prieteni , am muncit pentru tot , am și donat dar am pierdut , după am decis să joc corect fără să mai donez și am ajuns chiar departe.Nu întotdeauna banul este soluția,trezirea.#Tupac.

#Respect #Tupac.
 
  • Ai voie sa-ti setezi tie orice prin comanda /set! Nu ai voie sa le setezi altor jucatori statistici indiferent de situatie!
Eu ma oftic pt ca Miha iti cere ceva si tu imediat ii dai, dar eu cand iti zic "da si tu /giveall gift 1 sau 2"  tu de multe ori zici "da muita nu vrei ?"  asta ma enerveaza, si anume ca Favorizezi, un RCON nu trebuie sa favorizeze ca asa se duce drq sv din ce cauza? Pt ca favorizezi pe anumiti playeri si le dai ce iti cer.
 
Eu sincer m-am saturat...

Nu , i-a dat lui axel mod și din asta s-a ales cu vip , avea helper , miha are vip tot de la el deoarece are acces , ar trebui să ia rank off la fel și cu vipurile ăstea cei 2 , sunt sigur că el a dat tot. 

 

 

Acum sa vedem ce zice JoRRy.
 
Si Sa vedem ce zice Max / ProLife.

Vreau să văd ce dumă bagă. 

 

 

Crezi ca faci pe cineva sa planga daca pui #Tupac ?
No.

Ok , 5 wp și restul dr mai sus cr nu aveți legătură. 

 

Care mai postează înafară de mine și jorry ia wqrn + delete post. 


  • 8

#8
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

Gata , ai cedat prietene?Te fac din vorbe nu din jigniri , de când am revenit am văzut numai ură la unii din voi dar se pare că tu ești pericolul , tu faci prostii așa cum ai luat off la bm iei și la RCON și sper să îți dea și statusul off , când ți-l dă să nu ceri nimic înapoi cum ar fii g.vip ok?L-ai dat nu așa ai zis?Ești un 0 , dd când ai rcon îți dai aere de parcă ai fii vedetă , dar ești un simplu jucător cu un grad mai special pentru care a donat , ia tot prin muncă cum am făcut eu , și am făcut-o mai bine ca tine de 1.000 de ori , gândește , doar eu am avut blacklist de 2 ori și totuși am muncit și am ajuns undeva datorită acestei munci , tu ce ai ajuns?Sã fii pupat în popou de majoritatea pupincuriștilor?Ai avut bm l-ai pierdut și ți-am zis că îl vei pierde așa cum îți zic de rcon acum , eu să mă oftic?Nu , mă mulțumesc cu tot ce am și contează că am prieteni , am muncit pentru tot , am și donat dar am pierdut , după am decis să joc corect fără să mai donez și am ajuns chiar departe.Nu întotdeauna banul este soluția,trezirea.

#Tupac.

Nu esti seful meu ca sa iti dau tie statusu inapoi, mi l-am recuperat cel care mi l-ai furat, esti doar un nimeni, mori de ciuda ca i-am dat lu redeyez g.vip si Mihai goldu lu porto, iau 1 warn, ma doare-n cot, 20 de euro si am iar -2 warns.


  • 2

#9
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Gata , ai cedat prietene?Te fac din vorbe nu din jigniri , de când am revenit am văzut numai ură la unii din voi dar se pare că tu ești pericolul , tu faci prostii așa cum ai luat off la bm iei și la RCON și sper să îți dea și statusul off , când ți-l dă să nu ceri nimic înapoi cum ar fii g.vip ok?L-ai dat nu așa ai zis?Ești un 0 , dd când ai rcon îți dai aere de parcă ai fii vedetă , dar ești un simplu jucător cu un grad mai special pentru care a donat , ia tot prin muncă cum am făcut eu , și am făcut-o mai bine ca tine de 1.000 de ori , gândește , doar eu am avut blacklist de 2 ori și totuși am muncit și am ajuns undeva datorită acestei munci , tu ce ai ajuns?Sã fii pupat în popou de majoritatea pupincuriștilor?Ai avut bm l-ai pierdut și ți-am zis că îl vei pierde așa cum îți zic de rcon acum , eu să mă oftic?Nu , mă mulțumesc cu tot ce am și contează că am prieteni , am muncit pentru tot , am și donat dar am pierdut , după am decis să joc corect fără să mai donez și am ajuns chiar departe.Nu întotdeauna banul este soluția,trezirea.#Tupac.

Nu esti seful meu ca sa iti dau tie statusu inapoi, mi l-am recuperat cel care mi l-ai furat, esti doar un nimeni, mori de ciuda ca i-am dat lu redeyez g.vip si Mihai goldu lu porto, iau 1 warn, ma doare-n cot, 20 de euro si am iar -2 warns.
Nu mi se pare corect să iei -2 warns , nu meriți.
http://m.imgur.com/a/UoVIU - el a dat tuturor sts wow,galerie.

Update 2:El i-a dat mihăi vipul pe forum:


http://m.imgur.com/PMLQuWu
http://m.imgur.com/cPi8ug1
http://m.imgur.com/xcL3HVi
  • 5

#10
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

Ok, Max, ce iti pot lua de 2 euro pe steam? Ca sa nu ii mai tin acolo degeaba, asa iti platesc si vipul Mihai dupa forum, ca sa moara tupac de necaz

Esti prea batut in cap copilas, arunca-te de la balcon


  • 0

#11
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Ok, Max, ce iti pot lua de 2 euro pe steam? Ca sa nu ii mai tin acolo degeaba, asa iti platesc si vipul Mihai dupa forum, ca sa moara tupac de necaz
Esti prea batut in cap copilas, arunca-te de la balcon

Ce minte strălucită ai la vârsta de 18 ani.Vipul ei costă 3 euro nu 2.

Câtă ură pe voi pentru un rahat de joc. "Am muncit pentru tot ce am"dude,mă omorâti cu fraza asta de cacao,nu realizati ca e doar un joc,ati uitat ce e distractia,ati uitat ce e aia copilarie.Sunteti anti-sociali,niste tigri pe un forum,vai,daca am rank pe forum sunt "barosan",dar in realitate este o ceata groasa in stomacu' vostru,mai lasati aerele astea de "gameri",iesiti afara si treziti-va la realitate.

Pe frigul ăsta ? Nu mersi.Ură?Odată ce face ceva greșit plătește , corect?
  • 6

#12
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

 

Ok, Max, ce iti pot lua de 2 euro pe steam? Ca sa nu ii mai tin acolo degeaba, asa iti platesc si vipul Mihai dupa forum, ca sa moara tupac de necaz
Esti prea batut in cap copilas, arunca-te de la balcon

Ce minte strălucită ai la vârsta de 18 ani.Vipul ei costă 3 euro nu 2.

Câtă ură pe voi pentru un rahat de joc. "Am muncit pentru tot ce am"dude,mă omorâti cu fraza asta de cacao,nu realizati ca e doar un joc,ati uitat ce e distractia,ati uitat ce e aia copilarie.Sunteti anti-sociali,niste tigri pe un forum,vai,daca am rank pe forum sunt "barosan",dar in realitate este o ceata groasa in stomacu' vostru,mai lasati aerele astea de "gameri",iesiti afara si treziti-va la realitate.

Pe frigul ăsta ? Nu mersi.Ură?Odată ce face ceva greșit plătește , corect?

 

Stiu cat costa vipu, dar 1 euro nu moare nimeni sa stii, poate doar tu.


  • 0

#13
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days
Gata cu cearta.
  • 4




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users