Jump to content


Photo

Reclamatie!


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days
Nickname:[XSS]NeaCristy
Admin-ul Reclamat:[XSS]TheQ
Motivul Reclamatiei:mi-a setat -1000$, fiindca i-am zis ca corecteaza cand un player scrie corect!
Poza cu greseala sa: http://imgur.com/jyFaLkJ
  • 0

#2
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours
Ma intreb cateodata: "cata lume a citit ce scrie la /rules" si raspunsul vine imediat "foarte putina lume" si dovada esti chiar tu.Daca tu tot comentezi aiurea pt ca am dat un warn si la reason am scris legat "report" si "aiurea" trb sa`ti dau mute pt ca nu respecti rules,mai exact nu respecti administratorii svr.Asa ca am decis sa`ti dau cash cu -,oricum tot eu iti dau inapoi 9999999999
  • 0

#3
Zet

Zet

    Newbie

  • Posts
    6
  • Topics
    1
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours


Ma intreb cateodata: "cata lume a citit ce scrie la /rules" si raspunsul vine imediat "foarte putina lume" si dovada esti chiar tu.Daca tu tot comentezi aiurea pt ca am dat un warn si la reason am scris legat "report" si "aiurea" trb sa`ti dau mute pt ca nu respecti rules,mai exact nu respecti administratorii svr.Asa ca am decis sa`ti dau cash cu -,oricum tot eu iti dau inapoi 9999999999


daca cineva te corecteaza la gramatica tu i-ai da mute?
si pentru ca te-a corectat, tu i-ai luat toti banii, probabil munciti? ba mai mult, iai dat pe minus
numai abuzuri face asta
  • 0

#4
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days
Faza e ca akm mi a setat la maxim =]] deci G.Mod Lock!
  • 0

#5
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours

TheQ link=topic=826.msg4647#msg4647 date=1369473755]
Ma intreb cateodata: "cata lume a citit ce scrie la /rules" si raspunsul vine imediat "foarte putina lume" si dovada esti chiar tu.Daca tu tot comentezi aiurea pt ca am dat un warn si la reason am scris legat "report" si "aiurea" trb sa`ti dau mute pt ca nu respecti rules,mai exact nu respecti administratorii svr.Asa ca am decis sa`ti dau cash cu -,oricum tot eu iti dau inapoi 9999999999


daca cineva te corecteaza la gramatica tu i-ai da mute?
si pentru ca te-a corectat, tu i-ai luat toti banii, probabil munciti? ba mai mult, iai dat pe minus
numai abuzuri face asta

nu m`am suparat ca m`ai corectat.Am zis k am gresit dar ai continuat 5 min sa`ti bati joc si sa comentezi . ;)

  • 0

#6
Zet

Zet

    Newbie

  • Posts
    6
  • Topics
    1
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
pai cand s-a vazut cu reclamatie ti-a dat banii inapoi. asa tre' sa faci ca sa se faca dreptate, numai cu biciul merge
comportamentul lui nu e de admin si trebuie tras la raspundere pentru asta
  • 0

#7
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days
Gata Gata un G.Mod sa dea Lock!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users