Jump to content


Photo

Adminii si injuraturile!


  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#21
[XSS]Seby

[XSS]Seby

    Owner

  • Posts
    553
  • Topics
    24
  • Reputation
    2214
  • Online
    13 days

Cum i-am zis si lui ProLife pe mess..

Nu iau decizii nebunesti.. Nu ma enervez cand ma injura un admin pe admin chat , dar mai mult ma oftica , ca , chestii ca astea trag comunitatea in jos si totusi noi muncim cum putem sa o mentinem cat se poate de bine..

Daca aveam rcon ii dadeam lvl 0 nu ban.. 

 

MaxXx nu munceste atat , pentru ca altii sa isi bata joc , Si zic MaxXx pentru ca stim cu totii el munceste cel mai mult , Seby Pro chiar si eu si altii... care mai sunt cu capul pe umeri, si noi ajutam cu ce putem si incercam sa mentinem comunitate pe picioare si sa o urcam mai sus , dar Max depunde cele mai multe eforturi ;)

De fapt, doar Max munceste, noi incercam sa il ajutam doar... =)

Asta e un lucru de respectat... Dar eu inteleg ca are momente cand nu mai face niciun Update, avand in vedere ca... Multi trag munca lui in jos... Exemple ? Aveti mai sus...

 

Degeaba avem unul dintre cele mai frumoase servere din Romania, atata timp cat Max munceste la el si playerii de pe el il trag in jos...

Si eu, si Max, si probabil, orice scritper adevarat, ne miram cum servere luate de pe net ne pot face concurenta...

Pai cum sa nu fie asa, cand iubitii nostrii admini vorbesc ca la ferma unde locuiesc ?


  • 4

#22
Slow

Slow

    ˇ︿ˇ

  • Posts
    3,526
  • Topics
    765
  • Reputation
    6536
  • Online
    186 days

Noi l-am acceptat, inainte era prieten bun, vorbeam pe skype. Dar acum, s-a racit. Oricum, trebuia odata si odata sa ia ban-u` asta, care sper eu sa fie definitiv.

Lumea e schimbatoare.


  • 2

#23
zeppelin_

zeppelin_

    L E G E N D

  • Posts
    563
  • Topics
    77
  • Reputation
    205
  • Online
    7 days

Stiti ce ?

Eu zic sa se inchida topic-ul, si cand o fi, va posta MaxXx.

Prea se fac posturi in prostie in acest topic.

Eu zic sa-l inchidem, si cand se uita MaxXx sa lase reply.

Si cu asta am incheiat...pwp.


  • 0

#24
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Nu il inchidem. De asta l-am facut sa isi de oricine cu parere , despre adminii serverului... 

Si da uie Ionica , mi se pare foarte cu capul pe umeri.

Bravo ! Ai mare dreptate , da pierdem playeri , cu ban-urile ,dar unul ca asta merita sa ramana banat , cand e un player simplu/vip si e banat dintr-o mica greseala da..

Dar cand tu bagi si scoti ownerii si comunitatea , deja , meriti sa te duci dracu' :))


  • 5

#25
Sora

Sora

    Newbie

  • Posts
    68
  • Topics
    9
  • Reputation
    34
  • Online
    4 days

 

 

Si de asta multi zic ca avem o comunitate de 'animale si draci' =).

Genius este un exemplu actualmente banat... Cine mai are limbaj de fermier, din staff ? Ca sa stim de cine sa ne ocupam...

Ar mai fi cu limbaj de fermier :)) Dar nu conteaza trecutul.. Eu ziceam de acum inainte.. ce dracu' ma nu suntem animale , si nu suntem nici intre oi sau unde Dumnezeu se cred altii..

 

Hai sa facem o regula: O injuratura, cat de mica, din partea unui Admin pe Admin Chat, nu spusa in gluma cum mai facem noi uneori, ci in serios, sa insemne +1 Admin Warn.

O injuratura pe Chat-ul public, tot asa, nu spusa in gluma si odata la 2 saptamani, +2 Admin Warn.

 

V-ar palce ? Mie unul da :D.

 

Da tu vrei sa te banezi singur?


  • 0

#26
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days

Sincer Achatul il vede doar adminii, adica pot sa zic si eu, ce p*la mea de cod are ala si gata iau warn?


  • 0

#27
[XSS]Seby

[XSS]Seby

    Owner

  • Posts
    553
  • Topics
    24
  • Reputation
    2214
  • Online
    13 days

 

 

 

Si de asta multi zic ca avem o comunitate de 'animale si draci' =).

Genius este un exemplu actualmente banat... Cine mai are limbaj de fermier, din staff ? Ca sa stim de cine sa ne ocupam...

Ar mai fi cu limbaj de fermier :)) Dar nu conteaza trecutul.. Eu ziceam de acum inainte.. ce dracu' ma nu suntem animale , si nu suntem nici intre oi sau unde Dumnezeu se cred altii..

 

Hai sa facem o regula: O injuratura, cat de mica, din partea unui Admin pe Admin Chat, nu spusa in gluma cum mai facem noi uneori, ci in serios, sa insemne +1 Admin Warn.

O injuratura pe Chat-ul public, tot asa, nu spusa in gluma si odata la 2 saptamani, +2 Admin Warn.

 

V-ar palce ? Mie unul da :D.

 

Da tu vrei sa te banezi singur?

 

Post foarte, foarte, foarte logic... Extrem de logic... CEL MAI LOGIC!

 

 

Sincer Achatul il vede doar adminii, adica pot sa zic si eu, ce p*la mea de cod are ala si gata iau warn?

N-ai voie sa ii zici unui Admin cum v-as zice eu cand faceti porcarii O.o

 

Enjoy reading!: http://www.xss-serve...pdate-15092014/


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users