Jump to content


Photo

Adminii si injuraturile!


  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#1
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

M-am saturat.

 

Sincer Max.. Seby ProLife...

Stiu puteam sa va spun si pe mess. Dar am zis sa fac un topic sa isi poata da cu parerea si ceilalti useri.

 

Deci m-am saturat pana peste cap de admini care injura ca niste tarani. Sincer ce dracu' ma ?

Unde naiba ati crescut , ce revolvati ca injurati alti admini/membrii ai staff-ului va crede-ti mai presus ? NU !

 

Toti , absolut toti suntem la acelasi nivel. Nu conteaza de level , ne ocupam de acceiasi problema pe server. Voi adminii ar trebuii sa fiti modele pentru playeri. Nu sa injurati si sa va crede-ti " Dumnezeu " pe server.

M-am saturat de asta.

Ce pareri au altii , care vin in comunitate la noi si il vede pe Genius_44 ca injura parca ar fi el nu stiu cine.. parca.. ar fi crescut intre animale..

 

Vine unul ca asta si uite ce face.

Cand vad asta pe server.

309k09e.jpg

apfk9l.png

30mrgi9.png

2cnjbiw.png

fdepox.png

 

 

 

 

 

 

 

Eu zic ca unii ca astia nu trebuie sa fie admini.

Asta trage comunitatea in jos sincer ,suntem acelasi staff , ar trebuii sa colaboram , nu sa ne injuram ca la usa cortului

 

Si mai stiu ca nu trebuia sa fac topicul poate... ca na.. o sa vada multi asta , si o sa spuna " Uite ce STAFF e pe XSS " dar .. sincer astia nu merita admin. !

 

 

Edit: Prima imagine e din seara asta. Restul sunt ceva mai vechi , cam o saptamana..

Si asta a fost inainte ca Genius sa ia banned si pe forum. Inainte mai exact cam cu 5 minute , pentru ca el ma injurat pe server eu i-am dat ban 2 zile , si el a venit pe forum sa injure, si cat uploadam eu imaginile astea.. am observat ca Seby i-a dat ban pe forum.

 

Uita-ti si banul meu..

2s81e85.jpg

 

Nu mi-e ca ma injura pe mine ,cine stie ce , dar asa face si cu altii si asta trage comunitate in jos.

Sincer ar trebui pusa o regula daca un admin injura alt admin , ori banned ori demoted direct.


  • 7

#2
[XSS]Seby

[XSS]Seby

    Owner

  • Posts
    553
  • Topics
    24
  • Reputation
    2214
  • Online
    13 days

Si de asta multi zic ca avem o comunitate de 'animale si draci' =).

Genius este un exemplu actualmente banat... Cine mai are limbaj de fermier, din staff ? Ca sa stim de cine sa ne ocupam...


  • 8

#3
๖ۣۜOptimus

๖ۣۜOptimus

    █▬█ █ ▀█▀

  • Posts
    537
  • Topics
    93
  • Reputation
    641
  • Online
    14 days

Mda, cand injuri arati ca esti un copil crescut in jungla, ca te crezi 'Boss cu valoare' cand injuri, nu, dati dovada doar de prostie.


  • 0

#4
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

Si de asta multi zic ca avem o comunitate de 'animale si draci' =).

Genius este un exemplu actualmente banat... Cine mai are limbaj de fermier, din staff ? Ca sa stim de cine sa ne ocupam...

lui genius, nu ai ce sa-i ceri.

daca mai mult de atat, nu poate,decat sa injure, imi pare rau de viitorul lui..containerul verde?

pe ground nu l-am vazut cat timp am fost admin injurand, si nici pe destroyer.

probabil, un conflict de moment.

atata timp cat vorbesc frumos cu playerii si-i ajuta, si-i respecta, nu e chiar atat de grav.


  • 1

#5
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Si de asta multi zic ca avem o comunitate de 'animale si draci' =).

Genius este un exemplu actualmente banat... Cine mai are limbaj de fermier, din staff ? Ca sa stim de cine sa ne ocupam...

Ar mai fi cu limbaj de fermier :)) Dar nu conteaza trecutul.. Eu ziceam de acum inainte.. ce dracu' ma nu suntem animale , si nu suntem nici intre oi sau unde Dumnezeu se cred altii..


  • 3

#6
TICO ✓

TICO ✓

    Adminstrator | [XSS]Krax

  • Posts
    916
  • Topics
    126
  • Reputation
    666
  • Online
    36 days

Sincer eu spun ca si GrouNNNd are un limbaj de tara.......si ese enevant si se crede prea smecher si face cam ce vrea pe sv.


  • 0

#7
[XSS]Seby

[XSS]Seby

    Owner

  • Posts
    553
  • Topics
    24
  • Reputation
    2214
  • Online
    13 days

 

Si de asta multi zic ca avem o comunitate de 'animale si draci' =).

Genius este un exemplu actualmente banat... Cine mai are limbaj de fermier, din staff ? Ca sa stim de cine sa ne ocupam...

Ar mai fi cu limbaj de fermier :)) Dar nu conteaza trecutul.. Eu ziceam de acum inainte.. ce dracu' ma nu suntem animale , si nu suntem nici intre oi sau unde Dumnezeu se cred altii..

 

Hai sa facem o regula: O injuratura, cat de mica, din partea unui Admin pe Admin Chat, nu spusa in gluma cum mai facem noi uneori, ci in serios, sa insemne +1 Admin Warn.

O injuratura pe Chat-ul public, tot asa, nu spusa in gluma si odata la 2 saptamani, +2 Admin Warn.

 

V-ar palce ? Mie unul da :D.


  • 6

#8
Pitiq_

Pitiq_

    --- Iulia.™ ---

  • Posts
    15
  • Topics
    7
  • Reputation
    28
  • Online
    1 days

Ground,destroyer,wolf,lego si multi alții au acest obicei cu "limbajul vulgar" :-w. Ar fii bine , ca max,seby sau prolife sa poată intra, mai des, sa vadă daca vreun admin vorbește așa. Ban 2 sau 3 zile. :-w


  • 0

#9
zeppelin_

zeppelin_

    L E G E N D

  • Posts
    563
  • Topics
    77
  • Reputation
    205
  • Online
    7 days

Stii ce zic eu sa le facem astora? 

Eu zic demote + ban 5 zile, sa se-nvete minte.

De exemplu, oameni ca Genius, nu ar trebui sa fie pe comunitate.

Si Destroyer, am vazut ceva ceva p'acolo..

Acum ramane la decizia voastra..pwp.


  • 0

#10
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Nu ban.. Demoted sa le para rau , sa isi dea seama ,ca nu asa se face..

BAN i-am dat eu lui Genius , pentru ca deja intrecea limita...


  • 4

#11
Praken..

Praken..

    Br

  • Posts
    0
  • Topics
    266
  • Reputation
    0
  • Online
    26 days

Eu unu nu mai vorbesc urat :o3 ! :))


  • 0

#12
Edward™

Edward™

    XSS Boards Moderator

  • Posts
    352
  • Topics
    52
  • Reputation
    359
  • Online
    39 days

Prevad o decizie dura de la MaxXx.


  • 1

#13
Pitiq_

Pitiq_

    --- Iulia.™ ---

  • Posts
    15
  • Topics
    7
  • Reputation
    28
  • Online
    1 days

Dar genius , e așa de nesimtit incat, nu merita din nou macar nivel 6 la admin. Se da mare de fiecare data, ca a făcut 2 sau 3 mape, si acum trebuie noi sa îl "slujim" :-w. 


  • 0

#14
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

Dar genius , e așa de nesimtit incat, nu merita din nou macar nivel 6 la admin. Se da mare de fiecare data, ca a făcut 2 sau 3 mape, si acum trebuie noi sa îl "slujim" :-w. 

Presupun ca nici pe server nu va mai intra.

Nu de alta, dar are blacklist.


  • 1

#15
[XSS]Seby

[XSS]Seby

    Owner

  • Posts
    553
  • Topics
    24
  • Reputation
    2214
  • Online
    13 days

 

Dar genius , e așa de nesimtit incat, nu merita din nou macar nivel 6 la admin. Se da mare de fiecare data, ca a făcut 2 sau 3 mape, si acum trebuie noi sa îl "slujim" :-w. 

Presupun ca nici pe server nu va mai intra.

Nu de alta, dar are blacklist.

 

Si cont sters, ca sa nu mai recapete nimic :-".

Cu totii stim ca ownerii XSS-ului, mai ales Max, cel ce a pus pe picioare toata frumusetea asta, nu se lasa calcati in picioare =).


  • 3

#16
Pitiq_

Pitiq_

    --- Iulia.™ ---

  • Posts
    15
  • Topics
    7
  • Reputation
    28
  • Online
    1 days

 

Dar genius , e așa de nesimtit incat, nu merita din nou macar nivel 6 la admin. Se da mare de fiecare data, ca a făcut 2 sau 3 mape, si acum trebuie noi sa îl "slujim" :-w. 

Presupun ca nici pe server nu va mai intra.

Nu de alta, dar are blacklist.

 

Asa si trebuie , dark.


  • 0

#17
Ionut Baws

Ionut Baws

    Respected

  • Posts
    1,355
  • Topics
    760
  • Reputation
    1770
  • Online
    137 days

Ar trebui ca adminii sa poata injura oricat vor.Sa se duca comunitatea la vale si sa ne injure toti.Mie asa mi se pare corect.

 

 

Comunitatea nu merita asemenea admini.


  • 2

#18
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Cum i-am zis si lui ProLife pe mess..

Nu iau decizii nebunesti.. Nu ma enervez cand ma injura un admin pe admin chat , dar mai mult ma oftica , ca , chestii ca astea trag comunitatea in jos si totusi noi muncim cum putem sa o mentinem cat se poate de bine..

Daca aveam rcon ii dadeam lvl 0 nu ban.. 

 

MaxXx nu munceste atat , pentru ca altii sa isi bata joc , Si zic MaxXx pentru ca stim cu totii el munceste cel mai mult , Seby Pro chiar si eu si altii... care mai sunt cu capul pe umeri, si noi ajutam cu ce putem si incercam sa mentinem comunitate pe picioare si sa o urcam mai sus , dar Max depune cele mai multe eforturi ;)


  • 5

#19
deleted_killafonic

deleted_killafonic

Sincer eu spun ca si GrouNNNd are un limbaj de tara.......si ese enevant si se crede prea smecher si face cam ce vrea pe sv.

invidie..ground e baiat de treaba, cat despre genius asta..de cand s-a redeschis xss a fost banat de vreo 7 ori mi se face mila cand il vad injurand 



#20
IonuVRS VIP

IonuVRS VIP

    Newbie

  • Posts
    62
  • Topics
    16
  • Reputation
    71
  • Online
    1 days

Ban Ban Ban

Ban

..

Ban

 

Ban

 

 

Doar atat stiti spune? Cand ii vedeam pe bietii playeri cum faceau cereri de unban pe rng si toti astia vechi pe comunitate dadeau contra ca ii durea in cot ca asa pierdem playeri, ban ban ban, contra, ramai cu ban, ma mai trezeam eu cu un pro ca imi era mila, ca si eu am fost banat si stiu cum e sa-ti dea toata comunitatea Pro Ban ca ei sunt mai vechi, se cunosc si sunt prieteni cu ownerul, ii doare undeva, nu patesc nimic...

 

Si, oricine, orice calugar, orice staret, ORICINEEE injura la nervi, acum ca ei sunt mai redusi mintali si se injura in loc sa isi bea lapticul, ce sa le faci.

Dar daca vine cineva si iti toaca nervii toata ziua, intrii pe sa:mp te plimbi mai bine cu o fata cu masina si vine un n00b cu un sawn-off si iti baga una in mufa, nu stiu ce perle iti ies pe gura.

 

(Ceea ce ma amuza la orice post este cand pomeneste cuvintele "Animale si haita de caini needucati" =] pur si simplu, nu ma pot abtine s anu iibag un 'Laik' ... si acum unii stiu de ce am spus acele vorbe, se vede in poze)

 

Owneri, daca vreti ca XSS-ul sa fie o comunitate cat mai serioasa (daca ai admini seriosi, trebuie ca si 70% din membrii sa fie si ei la randul lor, seriosi si cu capul pe umeri) dati Demote-uri si dati Admine acelora care stau saracii cate 4-5 ore in speranta ca cineva (Cum a facut edu cu mine pe rng) ii va recomanda ca admini pe forum. Cand colo ceilalti admini (nu toti, sa nu va ganditi) stau cate 1-2 ore si in loc sa dea warn-uri si sa administreze, se injura ca birjarii pe AdminChat, Felicitari admini!


Edited by Ionică, 15 September 2014 - 20:46.

  • 3




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users