Jump to content


Photo

Reclamatie!!!


  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#21
Slow

Slow

    ˇ︿ˇ

  • Posts
    3,526
  • Topics
    765
  • Reputation
    6536
  • Online
    186 days

Gata ma.. Imi pare rau InStinCt.. am facut o reclamatie habar nu am pt ce... Nu stiu.. pur si simplu m-am enervat pe moment, si ... In fine, nu vreau sa primeasca InStinCt ceva, pt ca eu acum am realizat ce fel admin e el, adica un admin nemaipomenit.. Am fost prost ca am pus reclamatia.. In fine :-w


  • 0

#22
MadWORLD

MadWORLD

    We Level Up

  • Posts
    428
  • Topics
    116
  • Reputation
    403
  • Online
    7 days

Gata ma.. Imi pare rau InStinCt.. am facut o reclamatie habar nu am pt ce... Nu stiu.. pur si simplu m-am enervat pe moment, si ... In fine, nu vreau sa primeasca InStinCt ceva, pt ca eu acum am realizat ce fel admin e el, adica un admin nemaipomenit.. Am fost prost ca am pus reclamatia.. In fine :-w

Nu il pupi si in cur ? :o Doamne , ce dreptate are rock , 2 exploduri mori ? A ars pc ? Caramida aia? :o Fapta e consumata copil viitorul in punga , reclamatia este facuta , dovezile nu avem imi pare rau de instinct :( pentru dovezile alea tampite +1 warn chiar este demoralizant , daca pleaca si instinct , decadem la un nivel mirobolant , este senzational , de ce sa iti mai ceri scuze , p@nther nu se uita la niste scuze amarate , el trebuia sa aiva dovezi :( Cel mai corect , de treaba , activ , ajutator admin sa primeasca +1 warn pentru ca nu are niste amarate de poze , da-o-n cacat , asta e il iertam si pe el , sa mai si iertam :o Ramane la alegerea lu' p@nther si lu' max daca va primi warn sau nu :(

Noroc inStinCt , sper sa nu primesti +1 warn 

ON : NO WARN :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • 1

#23
Pank

Pank

    Mapper

  • Posts
    1,426
  • Topics
    142
  • Reputation
    1603
  • Online
    28 days

Eu sper ca nu ia warn pt asta mna sunt ff multe report ...!


  • 5

#24
Garfield' ule

Garfield' ule

    Gagica-ta? Eu am facut-o galeata poti sa te speli pe cap cu ea.

  • Posts
    515
  • Topics
    77
  • Reputation
    216
  • Online
    3 days

Reclamatie facuta pt +1 post
 
ON: No Warn

Reclamatie facuta pt +1 post
 
ON: No Warn


  • 0

#25
jms15

jms15

    °°Motherfucker°°

  • Posts
    803
  • Topics
    71
  • Reputation
    1077
  • Online
    41 days

nope no warn


  • 0

#26
AnonymousX

AnonymousX

    Respected

  • Posts
    1,281
  • Topics
    142
  • Reputation
    2854
  • Online
    5 days
a facut ce trebuia
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users