Jump to content


Photo

RECLAMATIE ADMINS


  • This topic is locked This topic is locked
29 replies to this topic

#1
ScyzorR_

ScyzorR_

    Newbie

  • Posts
    84
  • Topics
    19
  • Reputation
    58
  • Online
    22 hours

Nickname:[Sh]ScyzorR_
Admin-ul Reclamat:Adminii defapt:) sa vedeti
Motivul Reclamatiei:Nu se ocupa nim lol uitati poze mai jos :) +1WARN . bne unii poate erau brb cum ar fi [XSS]Pank pe el excludem ;)
Poza cu greseala sa: UdarTg2.png aici facusem eu spam nu primesc warn eu vreau sa fie toata lumea cinstita asa bun , poza 2 : zOkc01c.png adminii online cam multi dintre care nim nu se ocupa:P , poza 3: laur e admin si face spam frmos JpfepLZ.png , POZA 4: iar am facut spam ca sa vad dacda se ocupa tk5bl8i.png , POZA 5: AICI nimeni lol trebuia ;) asta e picatura care a umplut paharu 6FUt4Ww.png  Un lbj vulgar ,

 

 

 

                 MULTUMESC ASTA AM VRUT SA VAD DACA SE OCUPA ! SI NU DUPA ATATEA FAPTE .!


  • 1

#2
cedry2k

cedry2k

    Newbie

  • Posts
    74
  • Topics
    63
  • Reputation
    243
  • Online
    12 days

+1WARN N2llxZ3.jpg


  • 4

#3
_StaLiNN1.

_StaLiNN1.

    Full Member

  • Posts
    352
  • Topics
    68
  • Reputation
    168
  • Online
    7 days

Poate nu era doar Pank.. AFK. Mi se pare ca si SkrillexMoon

+1 Warn..


  • 0

#4
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Ce ai facut tu ala nu era spam , ca nu era la fel ce ai scirs

 

Dar totusi trebuia sa iei warn pentru " muie " , oricum se vede ca le-ai facut intentionat sa primeasca aia +1 warn =))


  • 7

#5
AnonymousX

AnonymousX

    Respected

  • Posts
    1,281
  • Topics
    142
  • Reputation
    2854
  • Online
    5 days
Faceam baie scuzati am uitat sa ies din joc credeam ca am iesit + ca ala nu e spam
  • 4

#6
ScyzorR_

ScyzorR_

    Newbie

  • Posts
    84
  • Topics
    19
  • Reputation
    58
  • Online
    22 hours

Instinct  nu ai dreptate spamu nu cont daca e acelasi scris :P cont daca face consecutiv :P si se vede numele lui consectuiv uite

player 1 : da

player 1 : dada

player ma : 1 ma..

player 1 : mamam

asta e spam nu cont daca scrie altcv;)


  • 0

#7
Angel.X

Angel.X

    Member

  • Posts
    376
  • Topics
    55
  • Reputation
    203
  • Online
    8 days

Alt motiv de reclamatie ? acum sincer =))) alea sunt dovezi insuficiente 


  • 4

#8
Laur.

Laur.

    Jr. Member

  • Posts
    140
  • Topics
    8
  • Reputation
    56
  • Online
    2 days

Doamne spam e doar la mine.. de la lag..sa dati warn si la admini ma atunci.. si  warn stiu ca s-a dat dar nu de mine daca nu am dat eu dece as face poza.. lol  daca nu crezi ce faceam sa imi zici sa public ultimele poza sa vezi.. si apoi vb..!!!


  • 0

#9
Laur.

Laur.

    Jr. Member

  • Posts
    140
  • Topics
    8
  • Reputation
    56
  • Online
    2 days

1 pank nu era afk  erau toti on si lu sincron i-a dat  parka skrilexmoon  sau nus care... si eu eram spec pe unu cu s0b.. !!! Daca nu crezi iti public ultimele pozeee!!


  • 0

#10
ScyzorR_

ScyzorR_

    Newbie

  • Posts
    84
  • Topics
    19
  • Reputation
    58
  • Online
    22 hours

vezi ca faci x2 post s bella a zis ceva ca ala e spam;) nu iti faci tu propriile reguli inteles? 


  • 0

#11
SebbyDesign™

SebbyDesign™

    IDIOT

  • Posts
    352
  • Topics
    43
  • Reputation
    255
  • Online
    5 days

Nu am ce sa zic , ala nu era spam , da la limbaj ...Nush , ramane de vazut ce zic owner i!


  • 2

#12
Suma123

Suma123

    ★4:20 Blaze It★

  • Posts
    755
  • Topics
    67
  • Reputation
    676
  • Online
    9 days

Doamne spam e doar la mine.. de la lag..sa dati warn si la admini ma atunci.. si  warn stiu ca s-a dat dar nu de mine daca nu am dat eu dece as face poza.. lol  daca nu crezi ce faceam sa imi zici sa public ultimele poza sa vezi.. si apoi vb..!!!

 

1 pank nu era afk  erau toti on si lu sincron i-a dat  parka skrilexmoon  sau nus care... si eu eram spec pe unu cu s0b.. !!! Daca nu crezi iti public ultimele pozeee!!

don`t x2 post!

 

TOTI WARN


  • 1

#13
Laur.

Laur.

    Jr. Member

  • Posts
    140
  • Topics
    8
  • Reputation
    56
  • Online
    2 days

Nickname:[Sh]ScyzorR_
Admin-ul Reclamat:Adminii defapt:) sa vedeti
Motivul Reclamatiei:Nu se ocupa nim lol uitati poze mai jos :) +1WARN . bne unii poate erau brb cum ar fi [XSS]Pank pe el excludem ;)
Poza cu greseala sa: UdarTg2.png aici facusem eu spam nu primesc warn eu vreau sa fie toata lumea cinstita asa bun , poza 2 : zOkc01c.png adminii online cam multi dintre care nim nu se ocupa:P , poza 3: laur e admin si face spam frmos JpfepLZ.png , POZA 4: iar am facut spam ca sa vad dacda se ocupa tk5bl8i.png , POZA 5: AICI nimeni lol trebuia ;) asta e picatura care a umplut paharu 6FUt4Ww.png  Un lbj vulgar ,

 

 

 

                 MULTUMESC ASTA AM VRUT SA VAD DACA SE OCUPA ! SI NU DUPA ATATEA FAPTE .!

Ma esti copil?!!  fi atent decat 1 poza  cu mine spam si aia unde scrie tot de  tine ''muie'' e inaintea la toate=)))) fi atent cat de mincinos esti..!!!! Bine iau +1 warn degeaba dar de akm si cum ai zis prost sau P*s*u*e  sau ceva  cu * iei warn ca oricum voi akm ziceti p**a si v-a lasa majoitatea eu am dat warn  pentru ca toti zic  bagami-as !faceami-as..!  Deci asta iar  e un post aiurea...daca esti atent.. mai bine faceai rost de aceleasi poze.. nu 1 de ieri si 2 de  azi ca asa sunt luate...doamne chiar sunteti copii=)))))))))))


  • 0

#14
MadWORLD

MadWORLD

    We Level Up

  • Posts
    428
  • Topics
    116
  • Reputation
    403
  • Online
    7 days

Mda eu ma ocupam de un report -.- si de un event in acelasi timp -.- , By the way , accept acel +1 warn ofticosule :P , acum te ofitici ca ai pierdut admin si vrei sa piarda si altii :o Lasate


  • 3

#15
Laur.

Laur.

    Jr. Member

  • Posts
    140
  • Topics
    8
  • Reputation
    56
  • Online
    2 days

Mda eu ma ocupam de un report -.- si de un event in acelasi timp -.- , By the way , accept acel +1 warn ofticosule :P , acum te ofitici ca ai pierdut admin si vrei sa piarda si altii :o Lasate

Nu e man treaba asta dar el face asta pentru +1post uite am fost akm 2 sec pe samp si iar injura de mama focului pentru +1 post  si pentru noi +1warn.. dar dupa ce ca unii chiar ii lasa sa simta bine cand intra pe srv.. toti iei se oftica vezi cum sta treaba uite asa merita pedepsiti si iei pe server... pacat cas  si eu pe aici nevinovat... oricum promit ca daca mai imi face un post aiurea ca asta...vin si eu cu pozele cu s0b cand era admin si de ce se oftica el!! Sa fim chit  tata si nus daca am acum poze recente... el isi aduce aminte  dupe 2 zile sa puna o poza strange in 1 sapt si face post.. cand nu iese injura singur. pentru reclamatie =))) Ma kheops sau cu naiba iti zice tie daca era altu si injura sau facea spam mai ziceam.. dar tu faci asta  din oftica!!! Voi nu ganditi ca v-a puneti toti admini in cap pentru o nimica toata.. treaba voastra aveti de pierdut mult cu prostiile astea !!!


  • 0

#16
ScyzorR_

ScyzorR_

    Newbie

  • Posts
    84
  • Topics
    19
  • Reputation
    58
  • Online
    22 hours

Nu ma oftic ca am piierdut doar ca nu va ocupati , ba laur meriti demote habar nu stiii ce e un spam, Spamu e  acela care e consecutiv sa umpli chatu cu numele tau handicapatule:-w Si panter a spus asta lol


  • 0

#17
Angel.X

Angel.X

    Member

  • Posts
    376
  • Topics
    55
  • Reputation
    203
  • Online
    8 days

Mda eu ma ocupam de un report -.- si de un event in acelasi timp -.- , By the way , accept acel +1 warn ofticosule :P , acum te ofitici ca ai pierdut admin si vrei sa piarda si altii :o Lasate

DREPTATE :D 


  • 0

#18
Laur.

Laur.

    Jr. Member

  • Posts
    140
  • Topics
    8
  • Reputation
    56
  • Online
    2 days

Daca e ofticat  a donat pentru tot si le-a pierdut :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:


  • 1

#19
Pank

Pank

    Mapper

  • Posts
    1,426
  • Topics
    142
  • Reputation
    1603
  • Online
    28 days

Mda cred ca vom lua warn eram afk eram la dus dar cum sa mai zis asta nu e scuza deci :((


  • 5

#20
MadWORLD

MadWORLD

    We Level Up

  • Posts
    428
  • Topics
    116
  • Reputation
    403
  • Online
    7 days

Nu ma oftic ca am piierdut doar ca nu va ocupati , ba laur meriti demote habar nu stiii ce e un spam, Spamu e  acela care e consecutiv sa umpli chatu cu numele tau handicapatule:-w Si panter a spus asta lol

Ba pana la urma imi bag  **** in tine de copil crescut in cresa , crezi ca daca esti renumitul var a lui p@nther esti vreun print ? :o Cand aveai admin erai de treaba cum nu mai ai admin faci crize , si reclami orice prostie , de ce **** mea il faci tu handicapat pe laur , nu ai acest privilegiu , nici tu nu esti fat frumos , sau nu ai vreun defect , nu toti suntem perfectii , cum noi nu suntem perfectii aceia nici tu nu esti , da ma dute in ^^^^ mea ca te cenzurez pana plangi , jucam spanzuratoarea , ce puiii mei il faci tu pe laur , handicapat , Doamne ma scos din sarite rasfatatii astia :o OMG ce copil crescut la curu vacii :o Esti un nimic , un nesimtit , cum sa nu ai prieteni cand tu esti o cu*** cu doua fete :o O sa ai multi dusmani , cu acest comportament de taranoi crescut la oras ;)


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users