Jump to content


Photo

Reclamatie WeedSMoker


  • This topic is locked This topic is locked
28 replies to this topic

#21
MadWORLD

MadWORLD

    We Level Up

  • Posts
    428
  • Topics
    116
  • Reputation
    403
  • Online
    7 days

Ce amuzanti sunteti si tu si floryn . floryne , tu mai bine lasi s0b-ul si minciunile ca nu iti dau mai mult de 13 ani , mai acum o luna aveai 17 ani , peste o luna aveai 19 :))) Wtf nu mai stii sa minti , tu cresti intro luna cat alti in 2 ani :)) esti un mare noob , weed & jms leave the noob's alone , they're the most noob's players whit they're gang :)) ESU-ESU-ATII SAU ESU - Extreme s0b united :)) Mai bine ramaneati UTD era mai bine , dar nu trebuie sa schimbi numele , baza , culoarea gangului la fiecare minut , secunda , mini-secunda ca de :)) Asa ca inchideti gura si nu mai faceti reclamatii aiurea , ca va bate dumnezeu , oricum sper sa stearga maxx acel gang esu :D sau sa verifice pc fiecarui player din gang sa vedem cine are s0b si cine nu are s0b , pana la urma cineva tot trebuie sa aiva s0b de la voi din gang , si daca are cineva s0b acela va fi tot gangul :)) si ar insemna ca va baneaza pe toti :)) deci o sa stearga gangul :)

ON : NO WARN :D


  • 2

#22
★ ★ ★ Asasinul_1 ★ ★ ★

★ ★ ★ Asasinul_1 ★ ★ ★

    JoRRy o curva de ★★★★★ stele

  • Posts
    2,519
  • Topics
    104
  • Reputation
    3765
  • Online
    22 days

No Warn

 

P.S: Si vorbiti de TT ca sunt codati dar voi ce sunteti ?


  • 11

#23
AnonymousX

AnonymousX

    Respected

  • Posts
    1,281
  • Topics
    142
  • Reputation
    2854
  • Online
    5 days

+ 1 warn sunt varza admini si nici macar nu sunt on intra si da ban degeaba.

Nu toti admini ma :))
  • 0

#24
♛ Miatu` ♛

♛ Miatu` ♛

    Jr. Member

  • Posts
    200
  • Topics
    30
  • Reputation
    78
  • Online
    3 days
Ba prima data cand am Luat kick aveam 100 de gloante fiindca le-am cumparat de la /barme de 11 ori mare chestie dar cand aveam 30 gloante n-ai pozat vezi esti un prefacut cu tot cu jms faceti Numa sa va mearga bine astept decizia lui P@anter si maxx vroiam sa donez acm nu stiu si weed nici nu a donat
  • 0

#25
Suma123

Suma123

    ★4:20 Blaze It★

  • Posts
    755
  • Topics
    67
  • Reputation
    676
  • Online
    9 days

Ba prima data cand am Luat kick aveam 100 de gloante fiindca le-am cumparat de la /barme de 11 ori mare chestie dar cand aveam 30 gloante n-ai pozat vezi esti un prefacut cu tot cu jms faceti Numa sa va mearga bine astept decizia lui P@anter si maxx vroiam sa donez acm nu stiu si weed nici nu a donat

OMG, do not be so ignorant how is it possible u died or i /spawn u and u were born with 100 rockets???


  • 3

#26
Chelios

Chelios

    The Notorious

  • Posts
    2,195
  • Topics
    150
  • Reputation
    3054
  • Online
    214 days
No-warn.
  • 0

#27
♛ Miatu` ♛

♛ Miatu` ♛

    Jr. Member

  • Posts
    200
  • Topics
    30
  • Reputation
    78
  • Online
    3 days
Eu Trebuia azi la 20:00 sa i dau lui maxx bani acum nu stiu daca pot . Si sa zicem ca prima data cand jms mi-a kick aveam weps deaia nu am dat reclamatie dar cand weed a dat eu nu mai aveam si pozele alea i Lea dat jms nu l-ea facut el si a doua parà nu am avut si a treia oara am avut 30 gloante esti un admin prefacut tu nu ai facut Nici o poza ca altfel nu aveai dovezi esti un admin prefacut n0bs
  • 0

#28
jms15

jms15

    °°Motherfucker°°

  • Posts
    803
  • Topics
    71
  • Reputation
    1077
  • Online
    41 days

Eu Trebuia azi la 20:00 sa i dau lui maxx bani acum nu stiu daca pot . Si sa zicem ca prima data cand jms mi-a kick aveam weps deaia nu am dat reclamatie dar cand weed a dat eu nu mai aveam si pozele alea i Lea dat jms nu l-ea facut el si a doua parà nu am avut si a treia oara am avut 30 gloante esti un admin prefacut tu nu ai facut Nici o poza ca altfel nu aveai dovezi esti un admin prefacut n0bs

man you are some kind of an idiot in special needs, shut up and admit that you and floryn use sob, special noob man


  • 1

#29
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days

OMG ..+1warn

Unbaned.


  • 9




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users