Jump to content


Photo

Explicaţi-mi si mie asta.


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1
Schweppes.

Schweppes.

    ★★★★★

  • Posts
    3,001
  • Topics
    243
  • Reputation
    4866
  • Online
    108 days

1386312894-sa-mp-011.png

 

 

Astea-s killurile  lu` Florin , se observă că-s cu - ..

 

 1386316757-sa-mp-010.png

 

Şi după juma` de oră le are p-astea , fără - ..

 

1386316822-asf.png

 

 

 

Hack nu-i , ori e bug , ori , nu ştiu ..


  • 2

#2
★ Diamond ★

★ Diamond ★

    VIP

  • Posts
    447
  • Topics
    92
  • Reputation
    305
  • Online
    10 days

Da frate am vzt au donat cred ca alt cva nu cred,  au dat owner lu Renko la mn in gang fara stirea mea lafel ce pnm ma ce se intampla ..Asta e MaxXx stiu ca e un baiat bun si nu le-a dat pt bani deoarece are destui daca a platit atata timp hostul singur..Nu stiu dar nu e o chestie buna si din topul ala sunt doar aia din TheLegends majoritatea :-w oare de ce?


  • 0

#3
FLoRyn

FLoRyn

    Jr. Member

  • Posts
    135
  • Topics
    31
  • Reputation
    74
  • Online
    21 days

De la Mos nicolae sunt frate cadou. ;)


  • 0

#4
★ Diamond ★

★ Diamond ★

    VIP

  • Posts
    447
  • Topics
    92
  • Reputation
    305
  • Online
    10 days

De la Mos nicolae sunt frate cadou. ;)

Sa taci ca asa ce pnm sa ne dea la tot srv ti-ar conveni?Taci din gura aia ca o sa se dea iar RR la kills din cauza voastra ca sunteti retarzi..Pierdem kills ca sunteti voi mari barosani am sa vb cu MaxXx despre chestia asta.


  • 0

#5
Lego_Evolution

Lego_Evolution

    !! Sunt Un Curcubeu !!

  • Posts
    772
  • Topics
    43
  • Reputation
    132
  • Online
    9 days

a facut minuni mos nicolae =D


  • 0

#6
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Da frate am vzt au donat cred ca alt cva nu cred,  au dat owner lu Renko la mn in gang fara stirea mea lafel ce pnm ma ce se intampla ..Asta e MaxXx stiu ca e un baiat bun si nu le-a dat pt bani deoarece are destui daca a platit atata timp hostul singur..Nu stiu dar nu e o chestie buna si din topul ala sunt doar aia din TheLegends majoritatea :-w oare de ce?

 A donat a donat ,de de unde are si Deaths daca a donat ?  , Astept pana vine MaX si atunci veti primi raspuns si la reclamatia pentru Assasinul si pentru Floryn


  • 0

#7
★ Diamond ★

★ Diamond ★

    VIP

  • Posts
    447
  • Topics
    92
  • Reputation
    305
  • Online
    10 days

 

Da frate am vzt au donat cred ca alt cva nu cred,  au dat owner lu Renko la mn in gang fara stirea mea lafel ce pnm ma ce se intampla ..Asta e MaxXx stiu ca e un baiat bun si nu le-a dat pt bani deoarece are destui daca a platit atata timp hostul singur..Nu stiu dar nu e o chestie buna si din topul ala sunt doar aia din TheLegends majoritatea :-w oare de ce?

 A donat a donat ,de de unde are si Deaths daca a donat ?  , Astept pana vine MaX si atunci veti primi raspuns si la reclamatia pentru Assasinul si pentru Floryn

 

Multam dar faza e ca ori e BUG sti tu Instinct ori cineva la setat ce pnm..


  • 0

#8
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Cei ce au abuzat de bug-ul cu kills vor avea 0 kills , alta data sa va invata-ti minte sa le raportati nu sa abuza-ti de ele 

 

Locked !


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users