Jump to content


We...


  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#21
KentSecondary

KentSecondary

    #LEGEND#

  • Posts
    1,563
  • Topics
    281
  • Reputation
    3638
  • Online
    44 days

sper sa il primesti inapoi :)


  • 0

#22
deleted_† snK™ †

deleted_† snK™ †

 

 

Tu esti mai presus de cei care nu si-au scris contul ? Nu cred, Dr.Dre a zis ceva si trebuie sa-l respectam.

Pff,oftica-i mare...

Ai vrut si tu sa faci pe victima dar nu ti-a reusit cand ai cerut demote.

Acum stai si bocesti pe la topic-uri ca sa-ti primesti adminul.

Esti bolnav.

Boala:Lingaism

De ce?

Iti zic: Prima data,cand ai venit pe server erai un nimeni.

Si te-ai gandit tu in mintea aia a ta de copil batut in freza sa te dai bine pe langa mine,ai venit in gang la mine si mi-ai fkt g-info si dupa ai iesit si ai plecat.

Iar acum te-ai suparat ca nu te bag in gang cu leader....

Ma copile,mai bine moare gangul decat sa avem un lider ca tine.

Ma rog,lasand asta.

Ai vrut si tu sa faci pe victima crezand ca varsa cineva o lacrima pt. tine ,domnul neindreptatit.

Dupa ce ai vazut ca ne doare la basca de deciziile tale,ai inceput sa faci un topic in care iti pare rau si spui nush ce ca ai probleme in familie,etc.

Ghici ce: toti avem probleme si nu ne plangem in fiecare zi din cauza asta,daca nu exista probleme si suparari in viata,care mai este scopul ei..?

Si acuma ai inceput sa pandesti adminii la fiecare greseala pentru a te razbuna intr-un fel ca nu mai ai tu admin...

Eu iti zic un ma : Da-ti foc:)

 

@Jane: Poti schimba semnatura la gang : None :)

 

Invata sa scrii si dupa sa vorbesti cu mine, analfabetule !

 

Eu analfabet :)))?

Prietene,cred ca ai vedenii.

Si cand gresesc uneori,ma corectez sa stii :),nu ca tine.



#23
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Daca va mai certati aiurea , va dau warn la amandoi , snK a facut un topic adresat ownerilor da ? , de ce se baga altii unde nu e treaba lor  ?

Nu mai faceti OFF-Topic aiurea astepta-ti decizia ownerilor , fara alte comentarii inutile ;)


  • 4

#24
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Daca va mai certati aiurea , va dau warn la amandoi , snK a facut un topic adresat ownerilor da ? , de ce se baga altii unde nu e treaba lor  ?

Nu mai faceti OFF-Topic aiurea astepta-ti decizia ownerilor , fara alte comentarii inutile ;)

i-a lasa tu abuzul de GM, ca nu esti tu Dumnezeu, te crezi smecher de cand ai GM, nu mai te crede...


  • 0

#25
deleted_† snK™ †

deleted_† snK™ †

 

Daca va mai certati aiurea , va dau warn la amandoi , snK a facut un topic adresat ownerilor da ? , de ce se baga altii unde nu e treaba lor  ?

Nu mai faceti OFF-Topic aiurea astepta-ti decizia ownerilor , fara alte comentarii inutile ;)

i-a lasa tu abuzul de GM, ca nu esti tu Dumnezeu, te crezi smecher de cand ai GM, nu mai te crede...

 

Este ultimul post care-l fac in topicul asta... 

Pentru instinct: Ok... dar te rog frumos sa-i dai warn astuia...

Multumesc mult :)



#26
senzor

senzor

    rege mustacios ca pe cartile de joc

  • Posts
    2,361
  • Topics
    742
  • Reputation
    1967
  • Online
    104 days

Sper sa iti primesti adminul inapoi...


  • 0

#27
Dr.Dre.

Dr.Dre.

    Jr. Member

  • Posts
    218
  • Topics
    17
  • Reputation
    1059
  • Online
    3 days

 

Daca va mai certati aiurea , va dau warn la amandoi , snK a facut un topic adresat ownerilor da ? , de ce se baga altii unde nu e treaba lor  ?

Nu mai faceti OFF-Topic aiurea astepta-ti decizia ownerilor , fara alte comentarii inutile ;)

i-a lasa tu abuzul de GM, ca nu esti tu Dumnezeu, te crezi smecher de cand ai GM, nu mai te crede...

 

 

Ai +1 WARN daca tie ti se pare ca asta e abuz de GM. Ok, eu sunt Dumenzeu, si-ti dau +1 Warn, multumit? V-ati cam luat-o in cap si comentati la toti. El este GM, si este pus acolo pentru a avea grija sa nu se incalce reguli pe forum, si sa se mentina o oarecare ,,normalitate". Atata timp cat voi incalcati reguli si va dati cu parerea, are dreptul sa va atentioneze.

 

:) Mersi.

 

Iar in legatura cu snk., eu nu dau inapoi, pentru ca asa vor veni toti sa ceara inapoi. Esti un Admin bun si chiar te descurci, dar regulile sunt reguli. Nu putem sa ne scuzam mereu.

 

Totusi las topicul Unlocked, poate ai noroc la MaxXx sau P@nter :)!


  • 11




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users