Jump to content


Photo

Sa va spun...


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Sa va zic cum a stat treaba... Eu acum 2-3 zile m-am certat cu parintii , ca ziceau ca stateam prea mult pe PC, asa ca au decis sa-mi scoata internetul, de aceea am zis eu ca vreau DEMOTE, nu voi mai cere asta niciodata, sper ca Ownerii imi va da adminul inapoi, sper... daca nu levl 7 , atunci 4-5, va rog frumos, niciodata nu o sa mai fac greseala asta de a-mi cere DEMOTE-ul cine a trecut prin ce-am treecut eu sigur ma va intelege.. :(

 

 

Daca ma vor intelege, sa-mi dea ce level vor ei pe name: [XSS]RoL3x


Edited by Crimme42O..™, 10 November 2013 - 11:53.

  • 2

#2
deleted_【XSS】Casillas.

deleted_【XSS】Casillas.

Da , el chair a avut o problema in familie , era asa zis "disperat" dupa sa-mp !! Ce sa iti fac frate , eu ti`am spus las`o mai moalee ..

            Sper ca OWNERI sa iti dea adminul inapoi ;)  .



#3
ThE^Rock™

ThE^Rock™

    Priveste trecutul cu zambetul pe buze

  • Posts
    716
  • Topics
    80
  • Reputation
    705
  • Online
    24 days

Ce sa zic..Ramane la decizea ownerilor,dar eu zic sa iti dea ca la toti lv 3.Inceputl cu inceputul


  • 2

#4
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Da , el chair a avut o problema in familie , era asa zis "disperat" dupa sa-mp !! Ce sa iti fac frate , eu ti`am spus las`o mai moalee ..

            Sper ca OWNERI sa iti dea adminul inapoi ;)  .

Chiar regret, stiu ca am stat pe XSS in exces, dar este un server prea frumos, cu playeri de treaba ,exceptand unii admini, care stiu ei cine...

Nu o sa mai fac greseala asta niciodata, dar daca-mi luau parintii internetul nu aveam cum sa va mai spun..


  • 2

#5
Pank

Pank

    Mapper

  • Posts
    1,426
  • Topics
    142
  • Reputation
    1603
  • Online
    28 days

Sper ca Owneri sa te inteleaga !!


  • 1

#6
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days
Ah, da ?
Si de ce nu te-ai gandit la asta inainte... 8-| ?

Mi-ai dat peste 30 de pm-uri cum ca vrei demote, dar te-am lasat... am zis ca poate iti trece... ca doar stiam ca daca iti dau demote o sa vi a doua zi sa plangi ca-ti vrei admin-ul inapoi 8-|.

Dar tu nu, continuai sa imi trimiti pm-uri in disperare...
Din moment ce tu singur ti-ai cerut demote, de ce dracu mai vrei admin-ul inapoi ?

Nu-ti dau nici-un admin, nici tie si nici altor imbecili ce si-au mai cerut demote zilele astea 8-|.
  • 5

#7
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Pai RoYaL aka Dr.Jane a luat adminul inapoi, te rog frumos ma MaxXx nu voi mai face asta niciodata, dar daca parintii au zis ca-mi scoate internetul, eram inactiv, si nu mai puteam sa va spun... Regret tot, te rog frumos... :(

Asta e cea mai mare dorinta a mea... :(


  • 0

#8
ThE^Rock™

ThE^Rock™

    Priveste trecutul cu zambetul pe buze

  • Posts
    716
  • Topics
    80
  • Reputation
    705
  • Online
    24 days

 

Pai RoYaL aka Dr.Jane a luat adminul inapoi, te rog frumos ma MaxXx nu voi mai face asta niciodata, dar daca parintii au zis ca-mi scoate internetul, eram inactiv, si nu mai puteam sa va spun... Regret tot, te rog frumos... :(

Asta e cea mai mare dorinta a mea... :(

 

Crimme eu as zice sa nu te mai milogesti...poate se supara MaxXx pe tine. ;)

 

Daca a spus MaxXx nu,inseamna ca nu vrea sa ti-l mai dea.


  • 0

#9
Dr.Dre.

Dr.Dre.

    Jr. Member

  • Posts
    218
  • Topics
    17
  • Reputation
    1059
  • Online
    3 days

,,Pai RoYaL aka Dr.Jane a luat adminul inapoi."

 

Surprizaaaa! Nu-l mai are :)! Atata timp cat ne fracati la cap : ,,da-mi DEMOTE, te rog da-mi DEMOTE", si dupa nici o zi : ,,nu stiu ce a fost in capul meu", nu primiti nimic. Nu stam dupa voi ba sa va luam admin-ul, ba sa vi-l dam.

 

P.S: Si cu ocazia asta, P@nter, te rog sa nu le dai Adminul inapoi daca nu stii in ce circumstante au primit DEMOTE. Acelasi lucru care l-a spus si MaxXx!

 

O sa faceti pe viitor cerere de Admin, si daca aveti noroc, o sa primiti, pana atunci, nu!


  • 3




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users