Jump to content


Photo

Am decis sa... !


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Am decis sa-mi cer demote la unul dintre Owneri, deoarece m-am saturat de niste playeri care nu-i mai suport, si asa am 2warns la admin, si nu mai suport sa indur atatea, ma enervez, si ma abtin cu greu, nu-l mai suport pe b0y_, nu-l mai suport pe GaBy, asa ca vreau DEMOTED !!! Si rog unul dintre Owneri, sa-mi dea demote din control Panel, ca nu stau sa intru pe server... si MaxXx sau ceilalti doi, sa-mi dea /deblock la comanda /ChangeName , sa pot schimba numele din zi in zi (vorba vine...)

Eu pe MaxXx, Dr.Dre & P@nther ii respect in continuare, si fata de asta, de aceea imi cer demote...

Multumesc !


  • 2

#2
alex0234

alex0234

    Newbie

  • Posts
    21
  • Topics
    6
  • Reputation
    0
  • Online
    5 hours

Băi Seby,eu zic să te gândești de două ori. Și noi te respectăm pe tine,ești un admin de treabă care-și face datoria. Eu zic că locul tău este printe noi. Peace


  • 0

#3
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Băi Seby,eu zic să te gândești de două ori. Și noi te respectăm pe tine,ești un admin de treabă care-și face datoria. Eu zic că locul tău este printe noi. Peace \m/

Nu voi parasi serverul, doar voi cere Demoted.

Si m-am gandit de multe ori, si am decis... 

Acum sa se uite un owner peste decizia mea...


  • 0

#4
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days

da-l in plm pe Boy , dar fi mai atent si ignora-l , fa totul ca la carte daca vrei sa ii dai kick pt aimbot macar filmeaza, sau cand dai kick pt sobeit , macar o poza cand ii dai explode si nu ii scade.nu iti voi da demoted, incercati sa respectati regulile , nu totul aiurea.


  • 4

#5
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

da-l in plm pe Boy , dar fi mai atent si ignora-l , fa totul ca la carte daca vrei sa ii dai kick pt aimbot macar filmeaza, sau cand dai kick pt sobeit , macar o poza cand ii dai explode si nu ii scade.nu iti voi da demoted, incercati sa respectati regulile , nu totul aiurea.

Insist sa-mi dai demote,  nu e totul din cauza lui Boy, pur si simplu, si cu mine si fara mine tot aia este.. te rog  P@nther, daca vrei sa-mi faci un bine, da-mi demote !


  • 0

#6
DaNziG

DaNziG

    Jr. Member

  • Posts
    120
  • Topics
    37
  • Reputation
    35
  • Online
    6 days

Bro, Gandeste de 2 ori si vorbeste o data! ;)


  • 0

#7
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Bro, Gandeste de 2 ori si vorbeste o data! ;)

Am luat demote , la cerere, /lock.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users